Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Black_Diamond @ 2013 10 27, 19:34)
Sveikutės smile.gif Prisijungsiu ir aš prie jūsų. Norėčiau jūsų patarimo- kaip manote, ar galėjau pastoti vartodama KT? Paskutinės mm tokios nelabai gausios, trumpesnės nei įprastai buvo, beto jau 2sav šleikštulys toks keistas, o pastarosiomis dienomis tookia išpampusi krūtinė bei skausminga, nors iki mm dar 10 dienų liko... NT šiandien dariausi- neigiamas. Kaip manot, ar galėčiau būti  nestuke.gif  ?? Labai laukiu jūsų atsakymų  4u.gif

Tikrai nėščia, laukies trynukų, dvi mergaitės ir berniukas, visi trys blondinai
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 27, 20:19)
Tikrai nėščia, laukies trynukų, dvi mergaitės ir berniukas, visi trys blondinai

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Black_Diamond @ 2013 10 27, 20:34)
NT šiandien dariausi- neigiamas.


taigi yra 100%tinis atsakymas unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos, noreciau isgirsti jusu nuomone.paskutines men buvo rugsejo 23 taigi vaisingos dienos buvo kas kur 5-7 dienomis, tuo tarpu turejau lytiniu santikiu.ir va siandien jau spalio 28 o men.vis dar nera, siaip jos visuomet reguliarios 27d(1diena +/-) dariausi nestumo testa vakar ryte jis buvo neigemas jokiu nestumo simtomu nejauciu, nebent tik karstis daznai pila ir sonus pamaudzia.nejauciu ir ateinanciu menesiniu. Nezinau nei ka galvoti, vis bandau atgaminti kaip su pirmu nestumu buvo, tai va ka manot apie mano situacija? Isanksto aciu uz jusu nuomones smile.gif
Atsakyti
As pasitikiu testais... ji nerodo po tiek laiko- mano akim nesilaukiat, o ciklas sugrybaut galejo del milijono priezasciu, tarp ju ir ankstyvas persileidimas. As dar krauja HCG priduociau kad but tikrai.
Atsakyti
o sakykit, gal isivaizduojat kiek realiai sperma isbuna gyvibinga? jei mano ciklas 24-26 dienos. pasimylejau pacia pirmaja menesiniu diena 10 26 blush2.gif tepe dar tik. ar imanomas pastojimas, jei ovuliacija turetu buti 4-6 lapkricio dienomis? prisiskaiciau visko, tai dabar pasimeciau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nice1: 29 spalio 2013 - 16:59
Sveikos .mane labai neramina vienas klausimas, mazu jus ka pakomentuosit,mano vaisingos d buvo 17 spalio o myliuka darem 16 diena , turejau susirk 31 bet susirgau 27 anksciau 4 dienom ,bet ne tokiom mmm kaip visada ir tik buvo 2 dienas negausios . Mano krutys padideja bet neskauda o tik padilkcioja ir patamsejusios , pilvas issiputes.ir pykinimas yra . Pas gine nera galimybiu nueit nes as uzsienyja. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nice1 @ 2013 10 29, 14:54)
o sakykit, gal isivaizduojat kiek realiai sperma isbuna gyvibinga? jei mano ciklas 24-26 dienos. pasimylejau pacia pirmaja menesiniu diena 10 26 blush2.gif  tepe dar tik. ar imanomas pastojimas, jei ovuliacija turetu buti 4-6 lapkricio dienomis? prisiskaiciau visko, tai dabar pasimeciau  blink.gif

Labas , man atrodo 72 val , gal ir maziau g.gif tiksliai daba nepamenu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskyte25: 30 spalio 2013 - 00:17
QUOTE(braskyte25 @ 2013 10 30, 01:28)
Sveikos .mane labai neramina  vienas klausimas, mazu jus ka pakomentuosit,mano vaisingos d buvo 17 spalio o myliuka darem 16 diena , turejau susirk 31 bet susirgau 27  anksciau 4 dienom ,bet ne tokiom mmm kaip visada ir tik buvo 2 dienas negausios . Mano krutys padideja bet neskauda o tik padilkcioja ir patamsejusios ,  pilvas issiputes.ir pykinimas yra  . Pas gine nera galimybiu nueit nes as uzsienyja. 4u.gif


jei 16d buvo vienintelis to ciklo "myliukas" tai pastot kaip ir negalejot.

QUOTE
Labas , man atrodo 72 val , gal ir maziau  g.gif  tiksliai daba nepamenu


spermatozoidai isgyvena iki 5 paru, bet rekordas- moksliskai uzfiksuotas- 9 paros.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 10 30, 06:58)
jei 16d buvo vienintelis to ciklo "myliukas" tai pastot kaip ir negalejot.
spermatozoidai isgyvena iki 5 paru, bet rekordas- moksliskai uzfiksuotas- 9 paros.


tai kaip tik, jei 17d. vaisinga, o 16d. santykiavo - tai jei sperma islieka gyvybinga iki 5 paru, tai pastot galejo, ne?
p.s. nusipirkit testa ir bus aisku. o patepliot galejo drasiai ir tapus nescia

tikiuosi as pati to rekordo nesumusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nice1 @ 2013 10 30, 10:25)
tai kaip tik, jei 17d. vaisinga, o 16d. santykiavo - tai jei sperma islieka gyvybinga iki 5 paru, tai pastot galejo, ne?
p.s. nusipirkit testa ir bus aisku.  o patepliot galejo drasiai ir tapus nescia

tikiuosi as pati to rekordo nesumusiu smile.gif


Jei mmm atejo 4d anksciau tai ir vaisinga diena buvo 4d aksciau, mylejosi 2-3d po O, o kiausialaste vaisinga vos viena para.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 10 30, 09:29)
Jei mmm atejo 4d anksciau tai ir vaisinga diena buvo 4d aksciau, mylejosi 2-3d po O, o kiausialaste vaisinga vos viena para.


logiska, bet as vistiek siulyciau pasidaryt testa. pazistu ne viena moteri, kuriai pora dienu patepe tuo laiku, kai turejo buti menesines. o padidejusios krutys ir patamseje speneliai vieni is nestumo pozymiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nice1: 30 spalio 2013 - 10:06
QUOTE(braskyte25 @ 2013 10 29, 22:28)
Sveikos .mane labai neramina  vienas klausimas, mazu jus ka pakomentuosit,mano vaisingos d buvo 17 spalio o myliuka darem 16 diena , turejau susirk 31 bet susirgau 27  anksciau 4 dienom ,bet ne tokiom mmm kaip visada ir tik buvo 2 dienas negausios . Mano krutys padideja bet neskauda o tik padilkcioja ir patamsejusios ,  pilvas issiputes.ir pykinimas yra  . Pas gine nera galimybiu nueit nes as uzsienyja. 4u.gif
Papildyta:

Labas , man atrodo 72 val , gal ir maziau  g.gif  tiksliai daba nepamenu

Man atrodo kap tik turejau pastot galimybe myliukas buvo 16 diena o vaisingos dienos 17 , ir ne tik 16 myliukas buvo ir anksciau .nu bus matyt , nes atsakymo nesulauksiu smile.gif
Atsakyti