Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvienė

Tokio receptuko nemaciau dar, bet labai skaunu:
400g bet kokios zuvies file
400g poru
2 kubeliai sultinio
slakelis aliejaus
astresniu prieskoniu 9zuvies ar siaip kokius megstat)

smulkiai supjaustyta zuvi ir porus griezineliais kepinti keptuveje slakelyje aliejaus, kol graziai pagels, ideti astresniu prieskoniu, galima ir cesnako
viska suversti i verdanti sultini - vandens kiekis priklauso nuo norimo tirstumo ir pavoirti dar kokias 10-15 min.

labai skanu su skrudinta bulka arba kepinta cesnakinta duona
Atsakyti
Egzotiška žuvienė
10 g citrinų sulčių, 280 g Pekino kopūstų, 1 jūros ešerys, 100 g saldžiosios paprikos, 20 g šviežio imbiero, 1 svogūnas, 10 g aitriosios paprikos, pipirų, 15 g žuvies padažo, 60 g sultenės salotų, 40 g sojos daigų, 20 g svogūnų laiškų, 40 g aliejaus, druskos.
Imbierą, aitriąją papriką, svogūną susmulkiname ir apkepiname. Žuvies filė atskiriame nuo kaulų ir supjaustome nedideliais trikampėliais. Kaulus sudedame į daržoves ir kartu pakepiname. Tada įpilame 1,2 l vandens, verdame 1,5 valandos. Žuvies trikampėlius apibarstome druska, pipirais ir kepame aliejuje. Sultinį perkoštame ir supilame į puodą. Dedame prieskonių, pilame žuvies padažą, kai užverda, supilame citrinų sultis. Į sriubos lėkštę dedame pjaustytą Pekino kopūstą, sultenės salotas, smulkintus svogūnų laiškus, sojos daigus, paprikos trikampėlius, žuvį ir viską užpilame verdančiu sultiniu.

4u.gif
Atsakyti
Su pekino kopūstu tai niekad neteko valgyti schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes!
siaip va nesu didele zuvienes megeja, bet zinau viena puiku recepteli, kuri kertu, dievazi, brolis sako net ausys linksta! biggrin.gif tiesa, jis mane ir ismoke

super PAPRASTA PIGU IR GARDU smile.gif
(proporcijos is akies. siaip as megstu kada tirsciau yra, ne vien vandenelis, o pacios eigoje pamatysit, kaip jums smile.gif )

taigi KINIETISKA ZUVIENE
Reikes:
sviezios menkes file,
krabu lazdeliu
ir as dar jei turiu, megstu pagardinti krevetemis, bet jos nebutinos smile.gif
dar druskytes pagal skoni, baltu pipiru ( man skaniausia kai jauciasi ju astrumas truputi taigi dedu siek tiek daugiau)

tad imetam zuvyte i verdanti vandeni ir paverdame apie 20 min. ji siek tiek pairsta, taigi isgnaibome ja dar smulkesniais gabaliukais.
sudedame pjaustrytas krabu lazdeles, krevetes, druskyte, pipiriukus ir dar apie 3-4min paverdame ant silpnos ugnies.
Tiesa, as dar dedu ziupsneli skonio stabilizatorius (tokia druskyte, kuri truputi numusa ta specifini zuvies skoni.. jo buna pirkti maximose prie kinietisku padazu. bet cia jau ne butinybe o ismislas, taigi galite apsieiti ir be jo. nors pabandyt verta 4u.gif )
na va, ir viskas. skanaus!
Atsakyti
Aš tai rytoj pietums šeimynai virsiu pagal Sonatinos receptuką žuvienę, tik be krevečių, nes kai vyro paklausiau ar valgys su krevetėm, tai baisiausiai atsivėpė... o man jos skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 28, 21:55)


NORVEGIŠKA ŽUVIENĖ




Sonatina zuviene nereali, viriau pirma kart gyvenime, dabar sedziu 2 lekstes suraicius ir visa apsipatenkinus, tikuosi seimynai taip pat patiks , aciu tau dielis 4u.gif
Atsakyti
na prisiskaiciau visokiausiu receptu, bet dabar istraukiau is kameros lasisos galva ir uodega i parde nera kada begt doh.gif tai bandysiu suregsti is to katuriu, nes kiek ziurejau receptuku tai to truksta, tai ano doh.gif bet mazdaug surezgiausavo receptuka thumbup.gif
aciu merginos uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Geras, aš kaip tik lydekos galvą įdėjus į puodą, galvoju pažiūrėsiu ką gero merginos gali patarti. Ir ką gi - šaunu, bėgu virti. Dėkui.
Atsakyti
Aš taip pat šiandien viriau.
Lašišos galvą,pagrindinį kaulą dėjau,ir dar smulkios mėsytės(žuvies),nuviriau apie pusvalandį,tada susmulkinau,įdėjau visą svogūno galvą,česnako skilteles kelias,citrinpipirių,viduržemio jūros prieskonių,bulvytę,morkytę,druskos,prieš galą šaukštą manų,ir gabalėlį sviesto,nu apsivalgymas,niekur dar neteko tokio skanios valgyt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na as verdu zuviene pagal mano dieduko recepta ax.gif Kai vyrui isviriau sake, kad ne negalejo gyvenime pagalvoti, kad zuviena gali buti skanu ax.gif
Reikia bet kokios zuvies ar zuvu galvu.
Ryziu
Bulviu
Morkytes
Prieskoniu
Svieziu krapu
lauro lapelio

Ryzius beveik isverdu.Tada verdu zuvi,dedu pipiru,druskos,lauro lapeli,cesnako pora skilteliu. Kai zuvis isverda, perkosiu sultini.I sultini dedu supjaustyta morkyte,bulviu kubelius,ryzius ir verdu.Pries pat baigiant virti dar idedu susmulkinto cesnako skiltute,smulkintu svieziu krapu,isjungiu puoda ir palaikau koki 10 min. Tada idedu grietines.Skanaus essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasha: 26 rugsėjo 2008 - 23:40
Lašišų rinkinys sriubai
Paprikos(dėl grožio dedu geltona ir raudona) nemažai
Mėgstami prieskoniai(pipiriukai, lauro lapelis, petražolės)
Stambios manų kruopos(cous cous)

Nuo kaulų nuimtus žuvies gabaliukus sudedu atgal į sriubytę tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius: 03 gruodžio 2007 - 19:47
labukas,man labai idomu ar is vegeliu galvu neiseitu zuviene??niekad nevirus,noreciau patarimo.
Atsakyti