Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjų 7 tema

Burokeliu sriuba pagal beata man irgi didelis atradimas thumbup.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif sudominot su tuo vištienos pyragu, radau tokį -> nuoroda
Ar čia šitas, kurį giriate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 04 23, 10:00)
Sveikos  4u.gif  sudominot su tuo vištienos pyragu, radau tokį -> nuoroda
Ar čia šitas, kurį giriate?  ax.gif


Taip, sitas smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau snd naujaji zunalo numeri smile.gif
Labai keista, kazkaip labai tyliai ramiai jis isejo, per daug nesireklamavo sikart smile.gif
Bet labai fainas vasariskas numeris thumbup.gif Visi receptai tokie, kad niezti rankos isbandyt smile.gif O ir straipsniu maziau, bent man taip pasirode smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors jau bandet lengva kaip puka braskini torta su morengu daryt ? (Pirmas receptas is vasaros zurnalo:) idomu kaip tas morenginis sluoksnis ar nesutrupa, neiskrenta tortas pasluoksniui pjaunant?
Atsakyti
QUOTE(dadadam @ 2015 06 19, 15:21)
Gal kas nors jau bandet lengva kaip puka braskini torta su morengu daryt ? (Pirmas receptas is vasaros zurnalo:) idomu kaip tas morenginis sluoksnis ar nesutrupa, neiskrenta tortas pasluoksniui pjaunant?

Kaip viliojančiai skamba... ax.gif
Kokiame žurnale šis receptas yra? blush2.gif Arba gal kas gali parašyti jį, labai norėčiau pabandyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2015 06 21, 15:39)
Kaip viliojančiai skamba...  ax.gif
Kokiame žurnale šis receptas yra?  blush2.gif  Arba gal kas gali parašyti jį, labai norėčiau pabandyti  ax.gif  4u.gif


Beatos vasaros zurnale 4u.gif
Oi su receptuku daug rasliavos, o kai dabar tik tel naudojuosi tai labai nepatogu ax.gif pabandysiu atrast receptuka gal bus kur ikeltas arba jau tik po svenciu pirstukus pamiklinsiu bigsmile.gif


Atsakyti
Dalinuosi birželio mėnesio Beatos kalendoriaus receptuku 4u.gif Gavosi ne itin patogiai valgomas, bet labai gardus panini.. http://www.karamelin...ais-ir-mocarela
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal kuri galetumet ikelt Mamu knygos turini?smile.gif Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.u.r.g.i.t.a: 30 birželio 2015 - 15:01
QUOTE(-Darateja- @ 2015 06 04, 19:59)
Nusipirkau snd naujaji zunalo numeri smile.gif
Labai keista, kazkaip labai tyliai ramiai jis isejo, per daug nesireklamavo sikart  smile.gif
Bet labai fainas vasariskas numeris thumbup.gif  Visi receptai tokie, kad niezti rankos isbandyt smile.gif O ir straipsniu maziau, bent man taip pasirode  smile.gif


Man ir pastarasis labiau patiko negu pavasarinis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi taip knieti viska isbandyt! Bet fsio kantrybe truko susipykau su orkaite!!
gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif priverstine pertrauka ir kulinarines knygas skaitau profilaktiskai vietoj romanu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar jau kepėt kuri braškinį tortuką iš vasaros žurnalo?Kaip gavosi?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.u.r.g.i.t.a: 06 liepos 2015 - 22:52