QUOTE(Agnnyte @ 2013 05 22, 13:10)
Įdomumo dėlei paskaičiavau, kraudama šiandien šaldiklį.
Porcijos 1,3 kg ir 0,3 kg.
Porcijų užteks 4 savaitėms (su mintim, kad šunys ėda 6 dienas per savaitę, sekmadieniais iškrova).
Pinigų išleidau 130 litų. Kadangi papildomai netikėtai gavau maždaug 10 kg jautienos kepenų po 2 litus/kg, kurios dabar guli šaldikly kaip atsargos, tai dar kokį 20 litų numest reikia. Reiškia, ateinantis mėnuo dviems šunims man atsiėjo apie 110 litų.
Paskaiciavau ir as, tik pas mane vienas suo, kuriam apie 0.4kg. reikia

Tiksliai nesusveriu, is akies jau duodu. Tai menesiui skrandziai kapeikos, 5 lt.nekanavo,( nuvaziavau pirkti, tai ten net nesvere ju, vienas mazesnis, ktas, kaip kaldra, paskaicavo vienodai, uz vieneta

sumokejau, uz stuke po 7 lt.) ir papildomai pagrinde vistos kakliukai, duodu i diena po kokius 5, neskaiciavau kiek ten gaunasi per menesi, uz kila moku 2.99lt. Cia pagrindinis meniu, papildomai kartais gauna subproduktu, sirdziu, nebeskaiciavau situ, bet su pagrindiniu maitinimu prasisukam praktiskai uz dyka