Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Egliukasz @ 2013 05 04, 17:57)
...
Pasisveriau darbe, -300 gramu biggrin.gif  thumbup.gif Trys pakeliai sviesto nuo manes nukrito biggrin.gif

kas ten pas jus per pakeliai, pas mus standartinis pokas sviesto 454g tongue.gif

i bananinius blynus dar sodos dedu ant saukstelio galo. 2 bananai, 3 kiausiai, 2-3 saukstai maltu migdolu ar kokosu, dazniausiai ir vienu ir kitu, sodos, vaniles ekstrakto, formine skarde istepu kokosu riebalu, paskirstau tesla ir kepu orkaitej apie 10min. dviem zmogam uztenka, valgom su sviestu ir saldytom uogom (atsildytom aisku).

siandien ryte sugriauziau 3 slyvas kol kepiau pora kiausiu, kiaulienos kumpio griezinys, cukinijos, grybukai, avokado 1/4, kava su grietinele blush2.gif
ka tik pavalgem pietus-vakariene: virtos saldzios bulves, moliugas, zali zirneliai, sparagines pupeles, daug sviesto ant darzoviu, o per viduri stalo - letapuodi 3val. pratupejes visciukas thumbup.gif
dar sulesiau mazyte saujyte lazdyno riesutu ir 10g gabaliuka 90% lindt sokolado, bandysiu rytoj be riesutu istempt.

Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 05 04, 19:12)



aš didelius pokus mačiau tik Farmfoods..reiks pasityrinėt ir nusipirkt pamėginimui.. o taip čia 250gr pakelis.. Lietuvoj mačiau pakeliai pagrinde 125 gr.... tokie plonyčiai..o kaina arti 5 litų... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

aš NUToholikė,kokosholikė... trečia diena be.. venas niežti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 04 gegužės 2013 - 20:16
Labas Vakaras, panos smile.gif

siandien pirmam valgymui valgiau vel delikatesa smile.gif
Pavyko sukisti tris pacius megstamiausius produktus i viena patiekala smile.gif (Versienos kepeneles, sparagai ir voveraites)
O patiekala galima pavadinti "Garintos kepeneles ir kalafijorai su sparagu/voveraiciu padazu. Padazo pagrindas keli saukstai tauku ir puse stiklines sultinio. Siandien nauja partija pagaminau - 3 litrus biggrin.gif

http://public.fotki....4-garintos.html
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 05 04, 19:26)
Labas Vakaras, panos smile.gif

siandien pirmam valgymui valgiau vel delikatesa smile.gif
Pavyko sukisti tris pacius megstamiausius produktus i  viena patiekala smile.gif (Versienos kepeneles, sparagai ir voveraites)
O patiekala galima pavadinti "Garintos kepeneles ir kalafijorai su sparagu/voveraiciu padazu. Padazo pagrindas keli saukstai tauku ir puse stiklines sultinio. Siandien nauja partija pagaminau -  3 litrus biggrin.gif

http://public.fotki....4-garintos.html



nom nom biggrin.gif

O kaip šeimyna maitinas?
Atsakyti
Dar pabandziau pagaminti kokosini tortuka - gavosi puikiai smile.gif

Vienas sluoksnis - kokosu giretinele, zelatina, raw organic kakvos saukstelis
Antras (Pagrindinis sluosnis) - Kokosu grietinele, kelis saukstai kokosu sviesto, vienas gerais sunokes vid. bananas, zelatina ir stikline saldytu melyniu.
Cia ir Veganam tiktu biggrin.gif

http://public.fotki....okosinis-1.html

http://public.fotki....-kokosinis.html
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 05 04, 19:32)



ir vėl nom nom paleo biggrin.gif o tikslesnį receptą ? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 04 gegužės 2013 - 20:35
eikit sau su tais paveiksleliais, atrodo ka tik prisirijau, bet pamaciau ir vel seiles upeliais teka, jauciu, kad pradedu storet doh.gif
Atsakyti
na, teko ir man praeitą mėnesį savo gimtadieniui daryt alia tortą. Paėmiau šviežios varškės netoli kilogramo, puslitrį grietinėlės, kelis šimtus gr migdolų riešutų, želatino porą valgomų šaukštų, ir saldumui šiokiam tokiam teko imti medaus nemažą šaukštą.
Varškę išsukau su 2/3 grietinėlės, sumaišiau su išbrinkinta pašildyta želatina ir medumi. Mirkytus migdolus nulupau, suplakiau į košę su grietinėle ir želatinu. Susluoksniavau, įkišau šaldytuvan porai val. Šeštą dariau, o aštuntą jau skanavom su kava. Sako- buvo skanu.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 05 04, 19:38)
eikit sau su tais paveiksleliais, atrodo ka tik prisirijau, bet pamaciau ir vel seiles upeliais teka, jauciu, kad pradedu storet  doh.gif



paveiksliukų dieta biggrin.gif užsipirkt dantų krapštukų ar dantų siūlo reiks, tiek akim privalgius... biggrin.gif



visi ant želiukų pasinešė žiūriu biggrin.gif bet lengvi jie.. su kokosu reiks mėgint pagal Silvesterį, ba varškę išbujojau iš namų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 04 gegužės 2013 - 20:49
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 05 04, 21:29)
nom nom biggrin.gif

O kaip šeimyna maitinas?


Seimyna stengiuosi ismokyt taip pat valgyti. Vaikai, o ypac dukra viska kartu mielai valgo ir net nebaigus daznai klausia, kada vel tos skanios mesytes ar ko kito vel pagaminsiu. Zmona taip pat ismoko mesa troskinti ir apskritai kaitinti labai trumpai - jau nebebijo tariamu parazitu ar ko kito joje. Be to isitikino, kad tokia daug skanesne.
Tiesa, jie nieko neserga, todel valgo ivairesni maista.
As vis pabambu, kad to ar ano nereiketu vagyti, bet primygtynai nepersu savo isitikinimu, o zmona net nesiulo man nieko valgyti, jei bent kruopelyte yra is to saraso ko as nevalgau smile.gif ar kas mano galva gali vel mane susargdinti. Tai taip tolerantiskai gyvenam ir valgom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 05 04, 21:26)
Labas Vakaras, panos smile.gif

siandien pirmam valgymui valgiau vel delikatesa smile.gif
Pavyko sukisti tris pacius megstamiausius produktus i  viena patiekala smile.gif (Versienos kepeneles, sparagai ir voveraites)


pas mane vakarienei irgi trumpai troškintos kepenys buvo, perpus su širdies gabaliukais (to pat vakarykščio šerno). Rytojui inkstus apmerkiau.. Subproduktai pirmoi eilėj eina, mėsa po to...
O maniškis vėl bokštelyje sėd doh.gif , kad tik prašautų ....
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 05 04, 19:50)
Seimyna stengiuosi ismokyt taip pat valgyti. Vaikai, o ypac dukra viska kartu mielai valgo ir net nebaigus daznai klausia, kada vel tos skanios mesytes ar ko kito vel pagaminsiu. Zmona taip pat ismoko mesa troskinti ir apskritai kaitinti labai trumpai - jau nebebijo tariamu parazitu ar ko kito joje. Be to isitikino, kad tokia daug skanesne.
Tiesa, jie  nieko neserga, todel valgo ivairesni maista.
As vis pabambu, kad to ar ano nereiketu vagyti, bet primygtynai nepersu savo isitikinimu, o zmona net nesiulo man nieko valgyti, jei bent kruopelyte yra is to saraso ko as nevalgau smile.gif ar kas mano galva gali vel mane susargdinti. Tai taip tolerantiskai gyvenam ir valgom biggrin.gif


šaunu kaip! suprantu, kad sau pagrinde pats gaminies? bet na bet kokiam vyrui pažiūrėjus idealu toks maistas būtų- mėsa. Aišku dar pas mus liaudy smegeninėse bulvės ir batonai įgrūsti....

net užsienietis šian vienas su kuriuom iš sporto eidama susipažinau, sako o iš lietuvos esi, tai gonna eat cepelinai? biggrin.gif

ne mano maistas, oi ne mano..net nebuvo toks biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 05 04, 19:52)
pas mane vakarienei irgi trumpai troškintos kepenys buvo, perpus su širdies gabaliukais (to pat vakarykščio šerno). Rytojui  inkstus apmerkiau.. Subproduktai pirmoi eilėj eina, mėsa po to...
O maniškis vėl  bokštelyje sėd  doh.gif , kad tik prašautų ....



balsu žvengiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jeeez biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kad tik prašautų lol lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti