Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(JM @ 2013 04 30, 22:25)
Mums buvo taip Turkijoje, kai nuėjome į WC prie žymios vietos....tai ten matėsi, kad vaikinukas tiesiog naglai uždarbiauja be jokios vietinės valdžios leidimo, tai mes su drauge, net nesiruošėme mokėti ir nemokėjome...ėjome ir praėjome  cool.gif
O dėl 1 dolerio už rankos padavimą, tai negi ir mokėjote  unsure.gif





Ne, nemokėjom biggrin.gif šiaip praktiškai niekam dolerio nedavėm, tik vieniems ekskursijos vairuotojams palikom po porą dolerių, nes jie labai malonūs buvo, porąkart bare ir kambary, na ir už lagaminų atnešimą. Vienu žodžiu, praktiškai viskas buvo palikta viešbučio teritorijoje už konkrečias paslaugas, o vietinius, bandančius apgauti ramiai nukenksmindavome frazėmis, jog žinome, kad visa tai yra nemokama ir tiek. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 04 30, 20:25)
o kodėl Kairą rašote pusiau angliškai, pusiau lietuviškai (galūnė), juk jis tikrai ne anglams priklauso mirksiukas.gif  biggrin.gif


As juk lietuve tongue.gif

Gurmans 4u.gif
Mano sarasiukas:

Pyramids of Giza, iskaitant ir muzieju jeigu bus jau atidarytas. Su iejimu i didziaja piramide, jeigu pavyktu biggrin.gif del valties dar nzn g.gif
North Saqqara.
Dashur.
Ben Hassan Tombs.
Tell el-Amarna.
Abydos, Temple of Seti
Dendara, Temple of Hathor
Luxor, esu ir muzieju pasizymejus.
Karnak
Theban Necropolis, Medinet Habu.
Temple of Horus
Philae, Temple of Isis
Abu Simbel
Al-Qasr
El Gouna.
ax.gif




Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 04 30, 21:25)
ar nedrįsdavo paprašyti ar tiesiog neduodavo ir nereikalaudavote mirksiukas.gif
Papildyta:

Jis nedrisdavo, jei susiraukes barmenas pasitaikydavo, o as tai kaip sakau ragana esu ir viska pasiimu, jei priklauso ir man reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2013 05 01, 10:16)
As juk lietuve  tongue.gif


tai todėl ir klausiu, kodėl taip įdomiai rašote mirksiukas.gif nes nei lietuviškai, nei angliškai, nei egiptietiškai mirksiukas.gif šiaip tiesiog įdomu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lahti @ 2013 05 01, 08:49)
Ne, nemokėjom biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mazuliux @ 2013 05 01, 11:11)
o as tai kaip sakau ragana esu ir viska pasiimu, jei priklauso ir man reikia  blush2.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 05 01, 12:00)
tai todėl ir klausiu, kodėl taip įdomiai rašote  mirksiukas.gif nes nei lietuviškai, nei angliškai, nei egiptietiškai  mirksiukas.gif šiaip tiesiog įdomu 4u.gif


Labai paprasta, angliskai su lietuviska galune biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 04 29, 20:28)
Apie gultu "rezervavimo schema" taipogi buvau rasiusi kazkurioje temuteje,gaila,kad nematete. 4u.gif


I kairą galima skristi ir lėktuvu, ką mes ir padarėme, ir labai sauniai išėjo, nei pervargome, per diena aplankėme Nacionalini muzieju, sneiausia Afrikos mečetę, paplaukem Nilu, piramides, sfinksa, pora supermarketu ir pakako laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2013 05 01, 16:21)
Labai paprasta, angliskai su lietuviska galune  biggrin.gif  4u.gif

tai tiek matosi labai aiškiai biggrin.gif tik nelabai suprantu tokio pavadinimo darkymo esmės mirksiukas.gif nepykite, kad "prisikabinau" biggrin.gif ir aišku mes čia visai ne į temą jau nukrypome, tiesiog smalsumas veda, kodėl žmones nerašo tiesioginio miesto, vietovės ir t.t pavadinimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 05 01, 17:06)
tai tiek matosi labai aiškiai  biggrin.gif tik nelabai suprantu tokio pavadinimo darkymo esmės mirksiukas.gif nepykite, kad "prisikabinau"  biggrin.gif ir aišku mes čia visai ne į temą jau nukrypome, tiesiog smalsumas veda, kodėl žmones nerašo tiesioginio miesto, vietovės ir t.t pavadinimo mirksiukas.gif


Aga, ne i tema cia biggrin.gif seniai skaiciau lietuviska spauda internete, bet mano nukrypimas sakyciau labai mazas palyginus kokius israstus pavadinimus rasdavau paskaicius lietuvos spaudoje tongue.gif

Mano kelioniu vadove Cairo miestui labai daug skirta demesio, nlb gilinaus, bet daug lankytinu vietu, tikrai daug.
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2013 05 01, 19:35)
Aga, ne i tema cia  biggrin.gif seniai skaiciau lietuviska spauda internete, bet mano nukrypimas sakyciau labai mazas palyginus kokius israstus pavadinimus rasdavau paskaicius lietuvos spaudoje  tongue.gif

Mano kelioniu vadove Cairo miestui labai daug skirta demesio, nlb gilinaus, bet daug lankytinu vietu, tikrai daug.

tai jūs čia iš lietuviškos spaudos tą pavadinimą naudojate?
Atsakyti
[B]JM[/B ne pirmoje temoje pastebejau jus megstate surasti prie ko pasigabinti smile.gif cia jusu hobis? biggrin.gif Kalbekim geriau apie tai ka reikai, nei dabar cia iki smulkmenu aiskintis kodel taip ir ne kitaip, jug visi supratom ka nori pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 05 01, 20:32)
[B]JM[/B ne pirmoje temoje pastebejau jus megstate surasti prie ko pasigabinti smile.gif cia jusu hobis?  biggrin.gif  Kalbekim geriau apie tai ka reikai, nei dabar cia iki smulkmenu aiskintis kodel taip ir ne kitaip, jug visi supratom ka nori pasakyti smile.gif

Prisikabinti kai nereikia nemėgstų, bet vat aiškumus mėgstu susidėlioti mirksiukas.gif Ir nemėgstų jokių saldžių kalbų, kas būdinga forumuose.
Suprasti supratome, bet iškreipti pavadinimai, kartais kitus suklaidina, kadangi ne pirmus metus keliauju įvairiai, todėl įvairių situacijų esu prisiskaičiusi, kaip iš to iškreiptumo kai kurie forumo dalyviai būna suklaidinami.Kas keliauja savarankiškai tas supras.
Vat nesenai skaičiau fotoreportažą, kur žymaus parko pavadinimas iškreiptas absoliučiai, kas ieškos tokio neras, tad jei dalinames patirtimi tai ir įvardinkime vietoves tikrais ir tiksliais pavadinimais, nes tada mūsų patirtis aprašoma forumuose bus menka,o čia mes visi susirenkame tam, kad susirinktumėme tikslią ir naudingą info, o ne tik šiaip "papliurpti" ir išreikšti nuomonę.Nes ir ta pati mūsų nuomonė tokiose temose manau turi būti naudinga ir pragrista mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 01 gegužės 2013 - 22:22
QUOTE(JM @ 2013 04 30, 22:25)
ir labai teisingai tie svečiai iš Rusijos daro, kad "užimtus" gultus pagal poreikį naudoja, nes dauguma užsiima ir net nepasinaudoja arba ateina per pietūs išsimiegoję....kam marinuoti vietą, kai kitas pasinaudos ir paliks juos, kam toks savininkiškumas doh.gif reikia, nereikia, bet tegul būna maža kas .


Nesakau ,kad yra labai teisinga tokiu budu uzsiimti gultus,bet kurkas slyksciau -kai ta gulta svecias is Rusijos panaudoja kaip asmenini alkoholio ir uzkandziu staliuka.
Kam marinuoti vieta? Atsakau i Jusu klausima:kadangi turiu gan mazai laiko ,kuri galiu praleisti ant gulto pries saulute,mielai pasinaudoju sia neoficialia paslauga.Beje ir parasiusi forume apie toki gultu "rezervavima" isties nejauciu jokios kaltes.Man kurkas nemaloniau buna,kai zmones kurie taupo kelionei pinigelius po 3 metus nuvyke atostogauti,stovi eileje prie gultu,kol kazkas juos naudoja kaip servantus,ar mini barus.... doh.gif
Dziugu,kad esate is tu piolsiautoju kuriems yra nepriimtinas savininkiskumas,kad niekuomet neduodate pinigeliu gauti geriasniam kambariui,nerezervuojate gultu ir tt. Jus tikra saunuole.
Kadangi tema apie Egipta ,tai atsiprasau uz sia zinute. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 02 gegužės 2013 - 11:38