Įkraunama...
Įkraunama...

Facebook 3

QUOTE(rimone @ 2017 11 07, 16:44)
gal ji uzblokavo


Gali būti, bet kaip tada ji galėjo žinoti kurią akimirką ją atblokuosiu?Nes tik ją atblokavau ir iškart neradau jos profilio.
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2017 11 06, 12:13)
Kažkaip tai galima pasidaryti, reikia atidžiau patyrinėti FB.
Pvz., aš prieš porą mėnesių nusiunčiau kvietimą draugauti senam draugui, o jį matyt užkniso tas mano kvietimas draugauti, nes ne tik nepriėmė manęs į draugus, bet dar ir pasidarė, kad absoliučiai niekas jam nesiųstų kvietimų draugauti, nebeliko prie jo profilio tos dalies "Pridėti prie draugų".  unsure.gif

Zinau kas nutinka..Jei atmetus kvietima pazymima kaip slamstas tuomet ir nebera tam zmogui mygtuko kviesti i draugus... Antra kart nebegales niekada jis pasikviesti. ax.gif Bet ne visiems.. Kiek zmones sius kvetimus draugauti o tas asmuo visus zymes atmesdamas ir pazymedamas kaip slamsta, tai tiems visiems taip pat dings mygtukas:kviesti i draugus.
Papildyta:
QUOTE(Milvaja @ 2017 11 07, 14:11)
Susipykau su viena fb "drauge" ir ją užblokavau.Po kiek laiko ją atblokavau, nes norėjau ištrinti savo komentarus po jos viešomis nuotraukomis, bet neberandu jos profilio.  unsure.gif  Ką ji tokio man padarė, kad neberandu jos net ją atblokavus?  unsure.gif

Ji taip pat tave uzblokavo 4u.gif rolleyes.gif Dabar yra dvigubas blokas.. Norint ja vel pamatyt reikia kazkaip paprasyt kad ir ji tave atblokuotu...
Atsakyti
Oho, kiek dar dalykų nežinojau apie feisbuką. unsure.gif Ačiū už atsakymus. smile.gif
Atsakyti
O as labai noreciau issiaiskint kaip reikia panaikint (istrint) labai didele grupe kurioje nariu virs 10 000 ax.gif Po viena neismetysiu... O man jau atsibodo doh.gif Gal kas zino? Ar apleist ir nustot lankytis tiesiog? Bet kazkaip negrazu bus. ax.gif Gal yra koks budas geresnis?
Atsakyti
gal patarsit kur nustatyti,kad negalėtų grupėse - komentaruose - manęs paminėti ?
Atsakyti
Gal kas žino kaip panaikinti "Ieškoti draugų"? Kad nebesiųstų visada pranešimų su siūlomais draugais? ax.gif
Atsakyti

Netyčia paspaudžiau "ignore" ka daryti,kad vėl galėčiau parašyti tam žmogui?

Atsakyti
As ir mano drauge likom pasimetusios.. Ji suslepe visa informacija facebooke. Bet... per telefona google chrome rodo facebook kontaktine informacija jos el pasto pradzia su jos pavarde!!! Ko ji labai nenorejo... Per komputeri rodo kad paslepta visa matoma informacija.. bet atejus per telefona ji yra rodoma blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif Kaip paslept? Kodel toks skirtumas? Nezinom kaip atitaisyt, negi reikia naikint visa anketa del tokio nieko?
Atsakyti
Na feisbukas visai nusivažiavo.Vos ne kasdien gaunu kvietimų draugauti iš falšyvų profilių, tipo "kariškis" amerikietis iš Afganistano.Šįryt vėl gavau tokį kvietimą draugauti iš sukčių iš Nigerijos.Reportinu feisbukui, kad tai - netikra paskyra ir po poros minučių gaunu atsakymą iš feisbuko, kad nėra nusižengta feisbuko taisyklėmis.
No comment unsure.gif
Atsakyti
https://www.tv3.lt/n...esinti-facebook

Naudinga informacija.
Atsakyti
Ar galima padaryti taip, kad niekas niekada nematytų kada aš prisijungiu prie fb? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2018 05 03, 15:54)
Ar galima padaryti taip, kad niekas niekada nematytų kada aš prisijungiu prie fb?  unsure.gif

Nera tokio nustatymo. Jeigu messanger- chatas yra isjungtas ar nustayta tam tikra draugu grupe kuriems leidziama matyti kada jus esat priisijungusi-vistiek net ir isjungtas chatas rodo valandas ir minutes ax.gif Jei zmogus yra isjunges chata, tai kada jis yra prisijunges apsukrieji mato jog 1 min rodoma pastoviai. Vadinasi tas asmuo yra prisijunges bet issijunges pokalbius smile.gif Bet cia ne visi tai supranta biggrin.gif
Atsakyti