Įkraunama...
Įkraunama...

Facebook 3

Kodėl nebematau, neberandu dviejų savo albumų: įkelimai iš mobiliojo telefono ir laiko juostos nuotraukos? unsure.gif
Atsakyti

Atsiprašau kad mano klausimas neatitinka temos tačiau labai reikia apie telefonų gedimus paklausti speco gal galit nukreipti mane... Ar čia nėra tokios temos  :hmm:​ 

Atsakyti

Atsiprašau kad mano klausimas neatitinka temos tačiau labai reikia apie telefonų gedimus paklausti speco gal galit nukreipti mane... Ar čia nėra tokios temos  :hmm:​ 

Atsakyti
Sveiki,
Noriu paklausti ar įmanoma atkurti ištrintas messenger žinutes,jei jos nebuvo archyvuotos. Kiek domėjausi,jog atkurti neįmanoma,bet gal kas žino kokį variantą ar programėlę,kuri vis tik galėtų tai padaryti?
Atsakyti
Išaktyvintas profilis.Kodėl?Kodėl kai kurie žmonės išaktyvina savo profilį? unsure.gif Ar yra vilties, kad profilis "atsigaus"? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2019 02 22, 14:29)
Išaktyvintas profilis.Kodėl?Kodėl kai kurie žmonės išaktyvina savo profilį?  unsure.gif  Ar yra vilties, kad profilis "atsigaus"?  unsure.gif

Jei profilis istrinamas tai nera. Nes el pastas taip pat panaikinamas ir veliau ant jo galima sukurt vel kita profili. Esu taip dariusi.
Atsakyti