Įkraunama...
Įkraunama...

Facebook 3

Kodėl nebematau, neberandu dviejų savo albumų: įkelimai iš mobiliojo telefono ir laiko juostos nuotraukos? unsure.gif
Atsakyti

Atsiprašau kad mano klausimas neatitinka temos tačiau labai reikia apie telefonų gedimus paklausti speco gal galit nukreipti mane... Ar čia nėra tokios temos  :hmm:​ 

Atsakyti

Atsiprašau kad mano klausimas neatitinka temos tačiau labai reikia apie telefonų gedimus paklausti speco gal galit nukreipti mane... Ar čia nėra tokios temos  :hmm:​ 

Atsakyti
Sveiki,
Noriu paklausti ar įmanoma atkurti ištrintas messenger žinutes,jei jos nebuvo archyvuotos. Kiek domėjausi,jog atkurti neįmanoma,bet gal kas žino kokį variantą ar programėlę,kuri vis tik galėtų tai padaryti?
Atsakyti
Išaktyvintas profilis.Kodėl?Kodėl kai kurie žmonės išaktyvina savo profilį? unsure.gif Ar yra vilties, kad profilis "atsigaus"? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2019 02 22, 14:29)
Išaktyvintas profilis.Kodėl?Kodėl kai kurie žmonės išaktyvina savo profilį?  unsure.gif  Ar yra vilties, kad profilis "atsigaus"?  unsure.gif

Jei profilis istrinamas tai nera. Nes el pastas taip pat panaikinamas ir veliau ant jo galima sukurt vel kita profili. Esu taip dariusi.
Atsakyti
dabar feisbukas- nebe toks, koks buvo pradžioje angel_sadangel.gif ,daug draudimų, ribojimų,maža kas - iš karto blokuoja adminai arba trina anketą be perspėjimo .nežiani, nė ką rašyt, ką skelbt,kokioj grupėj dalyvaut blink.gif ,seka dalyvavimą uždarose grupėse ( ypač prieš iškrypėlius- jų deja įžeidinėt negalima, juos reikia toleruoti, skatinti... frusty.gif) , jei nori turėt dar anketą ,,,
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2019 02 22, 14:29)
Išaktyvintas profilis.Kodėl?Kodėl kai kurie žmonės išaktyvina savo profilį?  unsure.gif  Ar yra vilties, kad profilis "atsigaus"?  unsure.gif

O kodėl ne? blink.gif Nori, ir išsiaktyvina. "Atsigaus", jei to norės profilio turėtojas.

QUOTE(pavardene @ 2019 12 05, 10:48)
dabar feisbukas- nebe toks, koks buvo pradžioje  angel_sadangel.gif ,daug draudimų, ribojimų,maža kas - iš karto blokuoja adminai arba trina anketą be perspėjimo .nežiani, nė ką rašyt, ką skelbt,kokioj grupėj dalyvaut  blink.gif ,seka dalyvavimą  uždarose grupėse ( ypač prieš iškrypėlius- jų deja įžeidinėt negalima, juos reikia toleruoti, skatinti... frusty.gif) ,  jei nori turėt dar anketą ,,,

Nefantazuokit. Tuo labiau, apie kažkokius iškrypėlių rėmimus nekliedėkit, pikta skaityti. Arba bendraujat nekorektiškai, arba užknisat kitus žmones. Ar taip sunku pasiskaityt taisykles?
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 12 13, 16:04)
O kodėl ne?  blink.gif Nori, ir išsiaktyvina. "Atsigaus", jei to norės profilio turėtojas.
Nefantazuokit. Tuo labiau, apie kažkokius iškrypėlių rėmimus nekliedėkit, pikta skaityti. Arba bendraujat nekorektiškai, arba užknisat kitus žmones. Ar taip sunku pasiskaityt taisykles?

pasisakiau grupėje prieš gėjus ir viešai profilyje prieš juos ,ar galėjo blokuoti už tai,taip pat pasisakiau viešai už Venckienę.Dabar nebegaliu prieiti prie savo anketos ,ir ji pasidarė nematoma fb.Nors e- mail negavau jokio perspėjimo apie blokavimą.
Papildyta:
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2013 05 15, 15:46)
Man nebeleidžia rašyti komentarų, tik po draugų postais galiu rašyti, manau kad man užblokavo komentarus, žinau po kokio ìvykio, tik dabar sunku paaiškinti, bet va jie neparašė kad blokuoja, kažin, kiek man dar neleis rašyti, ar sustvarkys kada ar ne... :hm

fb dabar jau toks,aš ir negaliu prisijungt prie savo anketos ir jos nieks nemato- žinau irgi,po kokių pasisakymų,o kiek laiko- neaišku, gal ir visam laikui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavardene: 16 gruodžio 2019 - 13:53
QUOTE(pavardene @ 2019 12 16, 13:56)
pasisakiau grupėje prieš gėjus ir viešai profilyje prieš juos ,ar galėjo blokuoti už tai,taip pat  pasisakiau viešai už Venckienę.Dabar nebegaliu prieiti prie savo anketos ,ir ji pasidarė nematoma fb.Nors e- mail negavau jokio perspėjimo apie blokavimą.
Papildyta:

fb dabar jau toks,aš ir negaliu prisijungt prie savo anketos ir jos nieks nemato- žinau irgi,po kokių pasisakymų,o kiek laiko- neaišku, gal ir visam laikui...

Nepažįstu jūsų, bet iš feisbuko žinau - mačiau profilį, kuriame buvo žodis "Pavardene" ar "Vardene" ir pan. skundai, kaip čia rašote. Nežinau, ką ten rašinėjote minėtomis temomis, bet galiu įsivaizduoti. Kaip atrodote iš šono? Turite kontaktuose keletą asmenų, kurių, turbūt, dauguma katalikų kunigai. Būtų neesmė. BET! Savo profilyje skelbėtės apie kažkokias pažintis. Maža to, kažkoks nuolatinis "nerštas". Ar tai etiška kiekvienam pagal save spręsti, bet, turinys išties kažkoks keistas blogąja prasme, net vaikai minimi. Šitoje vietoje tolerancijos neturėtų būti. Vardas taip pat įtartinas. Ir dar stebina, kad kažkas pareportino? Rimtai? Nesu linkusi to daryti, bet, tokius profilius, kaip jūsų, atleiskite, BŪTINA reportinti, todėl ačiū tam ar tiems, kas tą padarė. Nesistebėčiau, jei to tie patys kun. Ir ėmėsi.
Jūs jau neįsižeiskite, kad beveik atvirom kortom ir tiesiai rašau, nes nesu tikra, ar ten tikrai kažkas blogo, galbūt vyresnis amžius, gal psichiatrinės bėdos, gal tiesiog dėl charakterio ypatybių sukuriate įtartiną įvaizdį, bet jis tikrai atrodo gero nežadantis, švelniai tariant. Ne dėl kunigų, bet dėl "neršto". Nesistebėčiau, jei skelbėtės/komentavote ir daugiau netaktiškai ar įtartinai, nei kad pastebėjau. Žinokit, pamenu, kaip nupurtė pamačius jūsų profilį.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 12 17, 01:35)
Nepažįstu jūsų, bet iš feisbuko žinau - mačiau profilį, kuriame buvo žodis "Pavardene" ar "Vardene" ir pan. skundai, kaip čia rašote. Nežinau, ką ten rašinėjote minėtomis temomis, bet galiu įsivaizduoti. Kaip atrodote iš šono? Turite kontaktuose keletą asmenų, kurių, turbūt, dauguma katalikų kunigai. Būtų neesmė. BET! Savo profilyje skelbėtės apie kažkokias pažintis. Maža to, kažkoks nuolatinis "nerštas". Ar tai etiška kiekvienam pagal save spręsti, bet, turinys išties kažkoks keistas blogąja prasme, net vaikai minimi. Šitoje vietoje tolerancijos neturėtų būti. Vardas taip pat įtartinas. Ir dar stebina, kad kažkas pareportino? Rimtai? Nesu linkusi to daryti, bet, tokius profilius, kaip jūsų, atleiskite, BŪTINA reportinti, todėl ačiū tam ar tiems, kas tą padarė. Nesistebėčiau, jei to tie patys kun. Ir ėmėsi.
Jūs jau neįsižeiskite, kad beveik atvirom kortom ir tiesiai rašau, nes nesu tikra, ar ten tikrai kažkas blogo, galbūt vyresnis amžius, gal psichiatrinės bėdos, gal tiesiog dėl charakterio ypatybių sukuriate įtartiną įvaizdį, bet jis tikrai atrodo gero nežadantis, švelniai tariant. Ne dėl kunigų, bet dėl "neršto". Nesistebėčiau, jei skelbėtės/komentavote ir daugiau netaktiškai ar įtartinai, nei kad pastebėjau. Žinokit, pamenu, kaip nupurtė pamačius jūsų profilį.

deja, mano fb visada buvo mano tikruoju vadu ir tikra pavarde,niekad fb nesislepiau ir vardenemis ten nesivadinau, ,gal su kazkuo maisot, o fb, beje, ouse anketu- uzsienio:"kariskiu ir turtuoliu",kuriu nieks neskundzia...O ir fb pilna netikru vardu ir pavardziu, as turiu seima, vaikus ir niekad nesislepiu uz svetimu vardu....ir jokiu keistu nerasau. o as ne viena uzblokuota uz pasisakymus pries gejus ir pedofilus,jau ir mano vyro broli uzblokavo ir mama mano jau uzblokavo viesn ua tai,kad preis gejus ir pedofilus, vien pries tai,kad uz Venckiene .....ir tik cia mano profilis netikru vardu, be to, taisykles nedraudzia fb netikro vasrdo,kiti ne taip raso, paziurekit,kokie pasisakymai ....o kas tas" nerstas:,nezinau, nes fb glaima ,kad ir visa para but,po visur ziurinet
Papildyta:
QUOTE(19gelyte @ 2017 06 15, 11:23)
Sveiki, gavau pranesima is fb kad esu uzblokuota  nes  trumpiau issireiksiu ,, uzknisau kai kuriuos zmones grupese" arba o net greiciausiai dell konkurencijos. Buvo parasyta iki kada esu uzblokuota. Praejo tas laikas bet manes neatblokavo. Gal zinot ka daryti?

tai vargu,ar atblokuos ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavardene: 27 gruodžio 2019 - 14:38
QUOTE(pavardene @ 2019 12 27, 14:43)
deja, mano fb visada buvo mano tikruoju vadu ir tikra pavarde,niekad fb nesislepiau ir vardenemis ten nesivadinau, ,gal su kazkuo maisot, o fb, beje, ouse anketu- uzsienio:"kariskiu ir turtuoliu",kuriu nieks neskundzia...O ir fb pilna netikru vardu ir pavardziu, as turiu seima, vaikus ir niekad nesislepiu uz svetimu vardu....ir jokiu keistu nerasau. o as ne viena uzblokuota uz pasisakymus pries gejus ir pedofilus,jau ir mano vyro broli uzblokavo ir mama  mano jau uzblokavo viesn ua tai,kad preis gejus ir pedofilus, vien pries tai,kad uz Venckiene .....ir tik cia mano profilis netikru vardu, be to, taisykles nedraudzia fb netikro vasrdo,kiti ne taip raso, paziurekit,kokie pasisakymai ....o kas tas" nerstas:,nezinau, nes fb glaima ,kad ir visa para but,po visur ziurinet
Papildyta:

tai vargu,ar atblokuos ....

Pirmiausia komentuojate 2 - 6 metų senumo postus. biggrin.gif

Antriausia, paguglinau.

Rašėjote čia, SM savo tel. nr. "Atsilyginčiau šokoladu už tamsią neperšlampamą talpią moterišką kuprinę.Domina tik iš Kauno ar netoli,dėkinga.SMS 868398997".
Buvo net ir toks postas: "Įdomu, ar dar užsuka vienišų tėvų? Mano giminaitė irgi labai ieško vienišo tėvo, likusi našlė."

Su tuo pačiu nr. išmeta štai tokius reikalus, iš to paties feisbuko: "Sveiki, motiniškos širdies, padori ,rūpestinga kaunietė, ne gražuolė ir ne turtuolė , ne jauniklė, bet jaunatviška sukurtų NAUJĄ ATEITĮ su SUPRATINGU VIENIŠU TĖVU virš 38m amžiaus,kuriam vienam per sunku augintis savo vaikutį ar vaikučius ir nori NAMŲ ŽIDINIUI MAMOS IR ŽMONOS(GYVENIMO DRAUGĖS).TIK SMS TIK RIMTI 868398997, TIK KAUNAS AR NETOLI."
Ir jų n. biggrin.gif

Esate tas pats neršiantis, ieškantis vyro kažkodėl su vaikais, asmuo ZitaJurgita - Dovilė-Vardenė-Pavardenė, ar kažkokios pan. nesąmonės, tas pats feisbukas skelbia iki šiolei. biggrin.gif Tad geriau prieš meluojant pasigulinkite save pirmiausia.

Taip pat mačiau, jog ir feisbuke, ir čia ieškojote auklės darbo bei tarybinių žurnalų. "Nedaug" sutapimų...

Džiaukitės, kad ne Jus vieną užblokavo, gi ramiau "ant dūšios", kad ne vieną.

Įtartinas asmuo esate internete, įtartinas, nesiteisinkit.
Atsakyti