Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Vilniuje

QUOTE(medituk @ 2013 10 31, 20:35)
Kadangi mažasis serga VCP, jam sportas yra būtinybė kasdien. Norim visa šeima sportuoti, kad vaikui tai taptų gyvenimo būdu, o ne bausme. Kad aplink matytų kitus žmones sportuojančius, kad būtų didesnė motyvacija.  Deja, visuose sporto klubuose vaikai "pageidautini" nebent baseinuose verysad.gif .


Gal kartais jie norėtų lankyti Kyokushin karate ? Yra grupės 6-7m. vaikams. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2013 10 31, 19:35)
Kadangi mažasis serga VCP, jam sportas yra būtinybė kasdien. Norim visa šeima sportuoti, kad vaikui tai taptų gyvenimo būdu, o ne bausme. Kad aplink matytų kitus žmones sportuojančius, kad būtų didesnė motyvacija.  Deja, visuose sporto klubuose vaikai "pageidautini" nebent baseinuose verysad.gif .

bet juk i treniruoklius su jais neisite g.gif grupinius irgi nzn kokius galite jiems pritaikyti g.gif bandykite galvoti apie koki baseina,karate,krepsini,kazka tokio. Va Lietuvos vaiku ir jaunimo centre kiek veiklu:
http://www.lvjc.lt/i...reliai&hl=lt_LT
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kaip jums aerobikos studija "gražios linijos" ? Koki atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(rasaski @ 2013 11 05, 15:47)
Sveikos smile.gif Kaip jums aerobikos studija "gražios linijos" ? Koki atsiliepimai?

lankiau keli metai atgal. faina studija, fainos merginos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2013 10 30, 10:37)
Sveikos mamytės,
Bandau nesėkmingai surasti sporto klubą, kuriame galėčiau sportuoti kartu su dviem savo vaikais (5 ir 7 m.). Nenoriu, kad juos užiminėtų žaidimais auklė atskiram kambary, ale nelabai pagal amžių jie tinkami "mamos ir vaiko" treniruotėms g.gif .
Gal žinote, kuriame sporto klube galima atsivesti vaikus, kad ir jiems būtų sportinės veiklos?
4u.gif



QUOTE(li-li @ 2013 11 03, 19:49)
As taip pat tokio ieskau smile.gif



Mes su dukra abi sportuojame Gemma sporto klube Antakalnyje. Vaikams kiekvieną vakara vyksta atskiri užsiėmimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 11 04, 21:06)
bet juk i treniruoklius su jais neisite g.gif grupinius irgi nzn kokius galite jiems pritaikyti g.gif bandykite galvoti apie koki baseina,karate,krepsini,kazka tokio. Va Lietuvos vaiku ir jaunimo centre kiek veiklu:
http://www.lvjc.lt/i...reliai&hl=lt_LT

Aš norėčiau suderinti taip, kad būtų pvz atskira sporto salė/salės dalis vaikams su vaikiškais treniruokliais ar mankšta su treneriu, o aš tuo metu pati sportuočiau suaugusiųjų salėje rolleyes.gif Turbūt reikės Antakalnio Gemmą bandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2013 11 10, 12:20)
Aš norėčiau suderinti taip, kad būtų pvz atskira sporto salė/salės dalis vaikams su vaikiškais treniruokliais ar mankšta su treneriu, o aš tuo metu pati sportuočiau suaugusiųjų salėje rolleyes.gif  Turbūt reikės Antakalnio Gemmą bandyt g.gif

Aš ten lankau, be vaiko šiuo metu, mačiau yra salytė vaikams (kamuoliai, batutas), užsiima trenerė su jais, vaikai bet kada gali pas mamą ateit, jeigu kas.
Atsakyti
Sveikos,sportininkes smile.gif

Mano sporto klubu karjera prasidejo pries nemazai meteliu BODYGIM klube.Viskas buvo tuo laiku puiku,bet visada pasigesdavau ten normalaus baseino.
Paskutinius 6 metus periodiskai lankiau Impulsa Asanaviciutes gatveje ir Fabijoniskese.Labiau patiko klubas Asanaviciutes gatveje del didesnes erdves baseine.Nemazai merginu cia kalbejo apie problemas duse su vandeniu,netvarkingus wc,neveikiancias pirtis,perpildytas rubines ir eiles prie treniruokliu,bet pasakysiu tokios pacios isvardintos problemos egzistuoja ir IMPULSE (bent jau tuose kuriuos lankiau tai tikrai jei ne viena tai kita doh.gif )
Siuo metu vel nusprendziau atnaujinti savo sporto uzsiemimus ir labai buvau liunai nustebinta del isaugusiu abonimento kainu,todel nusprenziau,kad IMPULSAS tikrai ne vienintelis Vilniuje.Man Nr1 aisku buvo,kad butu baseinas,nes turiu siokiu tokiu problemu su nugara.Siandien apsilankiau pabandymui VIKTORIA GYM klube.Ispudziai visumoje neprasti.Labai viskas is esmes artima IMPULSUI tik kaina mazesne mirksiukas.gif Buvo gal maziau patogu tas lakstymas per koridorius ir laiptus beieskant kardio sales,o paskiau kitoje visai vietoje treniruokliu sales.Esu ipratusi,kad viskas vienoje vietoje,bet prie visko galima matomai priprasti.Baseinas patiko,bet itariu,kad chlorkes jie ten pila nemazai,nes oda visa tokia jautri ir nieztinti paliko po maudyniu.Su dusais ir rubine viskas ok.Masinos parkavimas isties problematiskas ypac vakare.Bet visumoje lankyti galima jei i visa tai neziureti per padidinamaji stikla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2013 11 10, 12:20)
Aš norėčiau suderinti taip, kad būtų pvz atskira sporto salė/salės dalis vaikams su vaikiškais treniruokliais ar mankšta su treneriu, o aš tuo metu pati sportuočiau suaugusiųjų salėje rolleyes.gif  Turbūt reikės Antakalnio Gemmą bandyt g.gif

Dar siaures miestelyje atsidare D'atlantis.Ten maciau yra atskira mankstos salyte su kardiotreniruokliais. Labai profesionalus treneriai Darius su zmona, kazkada teko lankyti dar kitoje vietoje pas juos. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kas nori sportuoti STIMULUS sporto klube moterims (Vilnius)? Info apie kaina rasite surinke stimulus.lt. Reikia surinkti 5 zmoniu grupe.

P.S. buvau siame klube pasibandyti - patiko viskas issk. tai, kad nera dusu. Taciau ne beda - jeigu sportuojama po darbo. Treneres puikios, pataria, priziuri sportuojant, vieta - miesto centre.
Atsakyti
QUOTE(Gintarytex @ 2013 12 04, 12:31)
Sveikos  smile.gif

Gal kas nori sportuoti STIMULUS sporto klube moterims (Vilnius)? Info apie kaina rasite surinke stimulus.lt. Reikia surinkti 5 zmoniu grupe.

P.S. buvau siame klube pasibandyti - patiko viskas issk. tai, kad nera dusu. Taciau ne beda - jeigu sportuojama po darbo. Treneres puikios, pataria, priziuri sportuojant, vieta - miesto centre.

reklamytė? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarytex @ 2013 12 04, 11:31)
Sveikos  smile.gif

Gal kas nori sportuoti STIMULUS sporto klube moterims (Vilnius)? Info apie kaina rasite surinke stimulus.lt. Reikia surinkti 5 zmoniu grupe.

P.S. buvau siame klube pasibandyti - patiko viskas issk. tai, kad nera dusu. Taciau ne beda - jeigu sportuojama po darbo. Treneres puikios, pataria, priziuri sportuojant, vieta - miesto centre.

O kuo ten patepta, kad reikėtų? Pilnas centras analogiškų studijų su mažesne kaina ir be grupės. Ir su rūpestingomis trenerėmis, kurios tuos pačius kursus baigę.
Atsakyti