Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Vilniuje

QUOTE(ispamas @ 2013 12 04, 15:27)
O kuo ten patepta, kad reikėtų? Pilnas centras analogiškų studijų su mažesne kaina ir be grupės. Ir su rūpestingomis trenerėmis, kurios tuos pačius kursus baigę.


Pavyzdžiui? Ieškau patogioje vietoje, na o centras visai nemažas, kai esi be automobilio, tad Stimulus man tiesiog patogiausioje vietoje.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2013 12 04, 14:57)
reklamytė?  biggrin.gif


Nereikia paranojikos wink.gif Jeigu pamini kažkokio klubo pavadinimą, tai jau reklama? Nejuokinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarytex @ 2013 12 04, 17:31)
Pavyzdžiui? Ieškau patogioje vietoje, na o centras visai nemažas, kai esi be automobilio, tad Stimulus man tiesiog patogiausioje vietoje.

O ko nori? Pvz., praeitą sezoną vos už keliasdešimt metrų D dance akademijoje vyko pilates ir kalanetika. Dabar pilates vyksta karatistų salėje gal dar keliais metrais arčiau Stimulus. Gemmoje ta pati Eglė dirba su klasikiniu pilatesu, dar Aušra, kuri dirbo Stimulus. Tiesa, jau bus toliau - kokie 300-500 metrų nuo Stimulus. Vardinti dar?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
gal pasidalinsite įspūdžiais, žiniomis apie sporto klubą Ozo PC ir Savicko sporto klubą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 12 05, 11:26)
O ko nori? Pvz., praeitą sezoną vos už keliasdešimt metrų D dance akademijoje vyko pilates ir kalanetika. Dabar pilates vyksta karatistų salėje gal dar keliais metrais arčiau Stimulus. Gemmoje ta pati Eglė dirba su klasikiniu pilatesu, dar Aušra, kuri dirbo Stimulus. Tiesa, jau bus toliau - kokie 300-500 metrų nuo Stimulus. Vardinti dar?


Zinoma! Matomai daug labiau pasidomejusi sporto galimybemis centre nei as. Suprantu, kad visur isbandziusi? Kur labiausiai patiko?
Atsakyti
QUOTE(Gintarytex @ 2013 12 08, 17:41)
Zinoma! Matomai daug labiau pasidomejusi sporto galimybemis centre nei as. Suprantu, kad visur isbandziusi? Kur labiausiai patiko?

Kiti yra toliau, nežinau, ar bus patogu. Be to, nežinau, kas domina.
Man patinka (gal jau treti metai) - http://pilatesas.weebly.com/, kartas nuo karto dar pasidaurau, bet man čia geriausiai. Netoli Pamėnkalnio g. yra kalanetika, Kalinausko g. ir ant Tauro kalno - taip pat kalaneti, Gedimino pr. kažkurioje šokiį studijoje - pilates - reuikėtų pasitikslinti, kurioje - kažkur užmečiau info, nes labai vėlai vakare penktadieniais. Dar - jogos studija Krokuvos g. (Jogos ratas), Juozapavičiaus g. (Shanti), Ananda (Totorių g.). Gal jau gana? smile.gif
Atsakyti
Aš nuo savęs dar rekomenduočiau jogą "jogos šviesa" Konstitucijos pr. pastate prieš cup'ą smile.gif
Atsakyti
Pas Audronėją? Jeigu taip - visai pamiršau 4u.gif , jegu ne - čia kažkas naujo ax.gif Tikriausiai dar daug ko yra, kai ką primiršau, nors daug ko ir nežinau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 11 gruodžio 2013 - 09:02
QUOTE(ispamas @ 2013 12 11, 10:01)
Pas Audronėją? Jeigu taip - visai pamiršau 4u.gif , jegu ne - čia kažkas naujo  ax.gif Tikriausiai dar daug ko yra, kai ką primiršau, nors daug ko ir nežinau 4u.gif

jeigu manęs čia klausiat, tai pas Gvidomedą. Labai faina, šilta moteris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 12 11, 12:47)
jeigu manęs čia klausiat, tai pas Gvidomedą. Labai faina, šilta moteris  wub.gif

Taip smile.gif Šito varianto nežinojau - ačiū smile.gif Kiek žinau, kažkada buvo Kalvarijų gatvėje (beveik priešais turgų)
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 12 11, 14:37)
Taip smile.gif Šito varianto nežinojau - ačiū smile.gif Kiek žinau, kažkada buvo Kalvarijų gatvėje (beveik priešais turgų)

gal ir buvo,tik nežinau kada. prieš metus lankiau, buvo prieš cup'ą, dabar ten pat,tik patalpos berods kitos. žadu vėl eit,gal nuo naujų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 12 08, 14:08)
Sveikos  smile.gif
gal pasidalinsite įspūdžiais, žiniomis apie sporto klubą Ozo PC ir Savicko sporto klubą?  4u.gif

O kas domina, sporto sale, ar aerobika?
As rekomenduociau Savicko kluba, teko lankyt, labai patiko sporto sale ir treniruokliai, tikras malonumas su jais dirbti, tiesa, piko valandom zmoniu daug, kaip ir visur kitur matyt g.gif aerobika ankciau labai patiko, dabar labai daug kazkokiu nauju treneriu, sunku ka pasakyt, is aerobikos treneriu rekomenduociau Andzeju ir Vytauta, treniruotes sunkios, bet efektyvios, Vytautas taip pat ir treniruokliu saleje dirba, jei daryciausi programa, tai tik pas ji, beje, Savicko klubas pleciasi ir ketina atidaryt dar viena kluba Justiniskese, tik ten, kaip supratau , bus tik treniruokliu sale, aerobika nevyks.
Del Ozo klubo ilgai svarsciau, bet radau daug neigiamu komentaru, atseit treneriai nedemesingi, kainos uzkeltos, na ir tikrai, kainos nenusileidzia Impulsui, tai greit atsisakiau idejos lankytis siame klube, beto netenkino ir Aerobikos tvarkarastis manes.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

vis galvoju galvoju, kad reikia pradėt sportuoti. Namuose nelabai yra sąlygų ir niekaip prisiruošti negaliu, tad pagalvojau, kad reikia išmegint kokį sporto klubą.
Sporto klubų srityje pas mane patirties-0. Niekad nesu lankiusis, net nežinau nuo ko ten ką pradėt blush2.gif realiai su svoriu problemų neturiu, tik sustiprėti ir padailinti tam tikras kūno vietas norėtųsi.
Tai sakau, gal galit ką pasiūlyti? Šiuo atveju turbūt man aktualiau būtų ne treniruoklių gausa/aplinka, o treneriai nusiteikę mielai padėti visiškai "žaliam" žmogui. Ir kad kaina būtų sąlyginai priimtina.

ačiū už atsakymus iš anksto smile.gif
Atsakyti