Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų valymas

maniškis nori tik su skaniomis pastomis. Va čia yra problema. Kiek matau, visos jam skanios yra gelio pavidalo. O tokios, kiek matau, nieko jos nevalo.
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2016 09 22, 09:41)
Sveikos, mes turime problema su dantuku valymu. Kai paklausiam ar nori valytis, tai bega i vonia pati pirma, bet kai jau duodam sepetuka, tai valosi, valosi, o tuomet jau nori ir per grindis perbraukti, per stakta duru, kilima. Valosi tik apatinius, virsutiniu kazkaip nemoka. Deja, virsutiniai 4 dantys jau pageltonave. Tai as vakarais jai valau, bet...tenka pasiguldyti, uzspausti rankas ir valyti  verysad.gif  kitaip neiseina. Valomes dantis visa seima, pradejom nuo tada kai pirmas dantukas atsirado (11men), keiciam sepetukus, turim kelias dantu pastas. Siuo metu jai beveik 1.10m. Labai ne koks tas musu valymasis

nedarykit taip. Atbaidysit nuo dantų valymo. Aš irgi taip dariau kelis vakarus, bet nusprendžiau vaiko ir savęs nekankint.
Atėjo laikas pats net sako, jog nori valytis, tik ilgai laukt reikėjo, 2,10 m. norą pareiškė.
Atsakyti
Vitulka, zinau, kad blogai darau, kad labai blogai darau ;/ Ne kiekviena vakara as jai taip, bet daznai. Nedaryciau, jeigu dantys nebutu pageltonave. Paciai nesmagu vaika rikdyti...o nuo kada vedete pirma karta pas dantista apziurai?
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2016 09 24, 09:56)
Vitulka, zinau, kad blogai darau, kad labai blogai darau ;/ Ne kiekviena vakara as jai taip, bet daznai. Nedaryciau, jeigu dantys nebutu pageltonave. Paciai nesmagu vaika rikdyti...o nuo kada vedete pirma karta pas dantista apziurai?

privalomai beveik 2 metų prieš darželį smile.gif
Ir šiemet beveik 3 metų. Pasakius, kad dantų nevalo, kaip nekeista, gydytoja nebarė.
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2016 09 24, 08:56)
Vitulka, zinau, kad blogai darau, kad labai blogai darau ;/ Ne kiekviena vakara as jai taip, bet daznai. Nedaryciau, jeigu dantys nebutu pageltonave. Paciai nesmagu vaika rikdyti...o nuo kada vedete pirma karta pas dantista apziurai?

O neišeina vaiko pralinksminti ar kažkaip kitaip teigiamai priversti išsižioti? Maniškis, pavyzdžiui, žiojasi ir leidžia jam valyti, bet jeigu kas užplaukia ir suka veiduką šalin, niekad nenaudoju prievartos ar piktumų, nes bijau,kad po to visai nesižios. Tada arba lieka neišvalyti dantukai, arba prašau gražiuoju prasižiot, linksminu, rodau kaip pati dantis valau ir t.t. Žodžiu, viską darau per teigiamą pusę, per žaidimus,savo pačios pavyzdį ir jokios prievartos nenaudoju. 4u.gif
Atsakyti
Dar labai svarbu skani dantu pasta. Turime 3 pastas. Viena man atrodo, kad geriausia, na bet sako, kad jam ji neskani. Vedam derybas. Sakau, pradzioj pavalom neskania, tada dar karta su tavo skaniausia biggrin.gif Nevisada suveikia, bet veikia.
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2016 09 24, 15:20)
O neišeina vaiko pralinksminti ar kažkaip kitaip teigiamai priversti išsižioti? Maniškis, pavyzdžiui, žiojasi ir leidžia jam valyti, bet jeigu kas užplaukia ir suka veiduką šalin, niekad nenaudoju prievartos ar piktumų, nes bijau,kad po to visai nesižios. Tada arba lieka neišvalyti dantukai, arba prašau gražiuoju prasižiot, linksminu, rodau kaip pati dantis valau ir t.t. Žodžiu, viską darau per teigiamą pusę, per žaidimus,savo pačios pavyzdį ir jokios prievartos nenaudoju. 4u.gifAs minejau pirmame komentare, kad ji valosi apatinius dantukus, dar liezuvi. Bet virsutiniu nesivalo. Valomes visa seima kartu. Vis patikrinu, kad gal dantenose kokia zaizdele, del to nenori valytis, bet nu nera. O tie virsutiniai jau geltonuoja. Liepos men. tik vienas pageltes buvo, dabar visi 4. Galvoju apie elektrini dantu sepetuka, bet jai dar tik 2metukai greitai, visi jie nuo 4m g.gif net nezinau ka cia sugalvot, teks laukti turbut...
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2016 09 28, 17:00)
As minejau pirmame komentare, kad ji valosi apatinius dantukus, dar liezuvi. Bet virsutiniu nesivalo. Valomes visa seima kartu. Vis patikrinu, kad gal dantenose kokia zaizdele, del to nenori valytis, bet nu nera. O tie virsutiniai jau geltonuoja. Liepos men. tik vienas pageltes buvo, dabar visi 4. Galvoju apie elektrini dantu sepetuka, bet jai dar tik 2metukai greitai, visi jie nuo 4m  g.gif  net nezinau ka cia sugalvot, teks laukti turbut...

nebandete pasitarti su geru vaiku stomatologu ?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2016 10 01, 19:38)
nebandete pasitarti su geru vaiku stomatologu ?Laukiam eileje, bet tiesa sakant nelabai sivaizduoju kaip seksis ten. Abejoju ar maze leisis apziurima
Atsakyti

Dukra ismokino valytis taisiklingai dantukus filmukas masa ir lokys. Viena kart pamate ir dabar visad valos kaip priklauso. 

Atsakyti
nusipirkom Kakes Makes dantu pasta. Dabar ne as vaika varau dantuku valytis, o mane tempia jis biggrin.gif
Atsakyti
Ateinu pasipasakoti kaip sekėsi pas dantistą.

Pradėsiu, kad gyvename JK ir nuvykus į polikliniką į kabinetą nuvedė asistentė. Mažoji šypsodamasi ėjo, bėgo, ėjo...Įėjus į kabinetą dantistas pasirodė pats tamsiausias indas kurio mažoji išsigando ir baisiai pradėjo rėkti, lipti man ant rankų. Tai pasiėmiau ją į glėby ir atsiguliau į kėdę, mažoji dar verkė labai. Tada parodė kaip suimti rankas ir galvą, kad ji nejudėtų. Pati net ašaras išspaudžiau kaip vaikas drąskėsi ir judėjo. Tai greitai pažiūrėjo ir viskas. Sakė labai bloga situacija, būtina valyti ir tiek. Nes paskui bus blogiau. Tai taip sakant, nieko naujo ir naudingo nepasakė. Tik dar pridūrė, kad blogai mes čia taip atėjome, reikėjo anksčiau ateiti, kad ji būtų pamačiusi kaip jis dirba, tada nebūtų bijojus. Nu laba diena, iš kur man žinoti, kad čia taip galima smile.gif Kadangi vaikas labai verkė jau pasikūkčiodama, tai tik paklausiau ar situaciją pakeistų el. šepetėlis, bet sakė, kad geriausia jį pradėt naudot nuo 6-7m. Tai vizitą pavadinčiau net labai nevykusiu. Nes nepapasakojo nei apie šepetukus, nei tarkim kokiais judesiais tas apnašas būtų galima pašalinti efektyviau, kokią pastą naudoti.

Tai taip ir yra, kad google tampa visagaliu smile.gif Aš jau anksčiau iš foto supratau, kad čia bus buteliuko kariesas, nes geria mišinį. Tai jau mišinys apmažintas, po dantų valymo tik vanduo.

Tiesa, dėl dantų valymo...buvau rašiusi, kad užspausti tenka vaiką pasiguldžius.Tai paskui ji jau pati bėgdavo ant grindų atsiguldavo, ir aš jai greitai pavalydavau juokindama. Taip kelias savaites. Paskui jau atsiguldavo ir rėkdavo ne ne.Tada išvis nebeleido valyti. Paskui skaitydavau knygas ir valydavau, dabar pati valosi, bet daugiausia liežuvį arba tik apatinius brūžina. O labiausiai pageltonavę tai viršutiniai.

Tai labai laukčiau bet kokių patarimų, pastabų iš Jūsų smile.gif
Atsakyti