Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 18 tema

QUOTE(whitey @ 2013 10 23, 22:24)
Na, mergaites, atsakykit- i jus gi kreipiasi smile.gif

smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Siandien pirkau bilietus, rezervacijos patvirtinima gavau i e.pasta, po keliu valandu gaunu, kad mano rezervacija atsaukta, kadangi neautorizuota kortele, pasiziuriu e. banke, nuskaiciuoti pinigai. doh.gif Tai kaip cia suprasti??? Ar yra kam tai buve???? Kur kreiptis??? doh.gif
Aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti

TRUPUTIS NAUJOVIŲ...
Atsakyti
QUOTE(Tete2006 @ 2013 10 25, 14:14)

Super, ačiū už pasidalintą info.

Neįtikėtina naujovė dėl antros rankinės thumbup.gif , o tai vis reikia sukti galvą, kaip tą rankinę su brangiausiaiskelionės dalykais reikia sukišti į lagaminą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 10 25, 14:19)
Super, ačiū už pasidalintą info.

Neįtikėtina naujovė dėl antros rankinės  thumbup.gif , o tai vis reikia sukti galvą, kaip tą rankinę su brangiausiaiskelionės dalykais reikia sukišti į lagaminą  rolleyes.gif


Taip geras dalykas, keliaujant su vaikais galės pasiimti savo rankines, nes dabar drausdavom, nes paskui kai reikia sutalpinti viską doh.gif
Atsakyti
Tikrai logiska, nes kaip kokie ubageliai rankose su piniginem, vaiku buteliukais eidavom. O dabar tvarkingai susidesim.
Kazin vaikams galios tas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 10 25, 18:49)
Tikrai logiska, nes kaip kokie ubageliai rankose su piniginem, vaiku buteliukais eidavom. O dabar tvarkingai susidesim.
Kazin vaikams galios tas? g.gif

Tai manau jog galios, kaip dabar galiojo vienas vienetas rankinio bagažo, tai bus du vienetai... g.gif
Atsakyti
Kiek esu mates, papildomas duty free pirkiniu maisa stanstede atsiras nuo lapkricio 1. Paziuresiu, ar veiks wink.gif
Atsakyti
DAR NAUJOVIŲ...
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2013 10 25, 23:27)
Kiek esu mates, papildomas duty free pirkiniu maisa stanstede atsiras nuo lapkricio 1. Paziuresiu, ar veiks wink.gif



Vat cia tai butu super, kad leistu ir duty free nestis atskirai thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti