Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 18 tema

Barsoj tokia ponia su vezimu sedejo sedejo, kai pradejo leist atlingavo i priority. Darbuotojai sako tai kur jusu priority, o ji - as gi su vezimu, su kudikiu. Turejo eit i ilgiausios eiles gala ir baigesi visi psuedopriority. Lietuvoj taip, kazkaip normalu mamas su vaikais praleisti. Bet uzsieny retas atvejis.
Atsakyti
bet prie registruoto bagažo pridavimo praleidžia, dėl prioričio pripažįstu, pas rainių nėra ir neturi būt nuolaidų, o va normalios oro linijos tai pačios pereina eilę ir atsiveda į priekį šeimas su vaikais
Atsakyti
Na kiek teko susidurti , tai jeigu lėktuvas prie galerijos/rankovės, tai vežimėliai visi atvažiuoja kartu su nestandartiniais bagažais, nepriklausomai nuo aviakompanijos. Bet pabrėžiu, čia ne taisyklė, o tiek, kiek tekę susidurti. ax.gif

QUOTE(Ypatinga @ 2013 10 10, 16:11)
O kaip tuo atveju, jei tiesiai prie lektuvo priveza ta vadinama koridoriu? Ir juo islipi? Prie lektuvo jau jokiu daiktu nebuna sudeta. Mes prie bagazo pralaukem ilgai, jau ir sukt is nustojo, ir visi viska pasieme blink.gif  Nesikabineju, siaip domiuosi.

Atsakyti
sveiki,norejau pasiteirauti.skrendam mes ryt is vokietijos i tenerife su ryanair.emem abu suauge po papildoma bagaza.kainoje buvo irasytas vaiko bagazas nors jo mes nesisakem.uz ji plius 10 euru nueme.cia kaip suprast,ir vaikui priklauso tada 1bagazas???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sharoonas: 19 spalio 2013 - 10:46
Taip, priklauso smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ar labai dideliu bedu prisidirbau? Esu moteris, o uzsakinedama bilietus, pasirinkau sutrumpinima Mr. Ar ileis mane i lektuva? Ar cia bus panasi beda, kaip kad varda ar pavarde suklydus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juracka @ 2013 10 20, 12:37)
Sveiki, ar labai dideliu bedu prisidirbau? Esu moteris, o uzsakinedama bilietus, pasirinkau sutrumpinima Mr. Ar ileis mane i lektuva? Ar cia bus panasi beda, kaip kad varda ar pavarde suklydus? g.gif

ileis, nesijaudinkit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, o ar imanoma kaip nors pasirinkti registruota bagaza tik griztant? g.gif Dabar kai pasirenku registruota bagaza iskart i abi puses paskaiciuoja...
Atsakyti
Kai darysi check-in, darykis tik į vieną pusę. Kai darysi check-in grįžimui, tada nusipirk bagažą per Manage My Booking.
Tik bus vienas minusas. Girdėjau, kad dabar padarė taip, kad jei bagažą ne iš karto perki, o vėliau nusiperki per Manage My Booking, jis būna brangesnis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 22 spalio 2013 - 14:24
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Mergaites patarkit,skrendam per Leeds Brandford orouosta,ten teks praleisti nakti, pigesnis viesbutis yra uz 8 km,100lt brangesnis viesbutis yra 2km nuo orouosto,kazi kiek kainuoja ten taksi,kuri viesbuti geriau imt.Gal kam teko ten nakvoti?dekui.
Atsakyti
Na, mergaites, atsakykit- i jus gi kreipiasi smile.gif
Atsakyti