Įkraunama...
Įkraunama...

Aš jau beveik trečiaklasis :)

user posted image
Atsakyti
Ačiū už temukę 4u.gif Bet pati gi seną užbaigei biggrin.gif
Atsakau į klausimą apie ekskursijas.Taip,buvo Birštone,kepė meduolius.Gavo net po pusantro suvalgyt lotuliukas.gif Kelionė kainavo 50 ar 53 Lt.Dukra patenkinta,pilna įspūdžių.(Ypač apie tai,kad kartu važiavę pirmokai prisivalgė tėvelių įdėtų čipsų,saldainių,ir prisigėrę kolų ir kt gėrimų visą kelionę pravėmė,o jų mokytoja nespėjo lakstyt su servetėlėm ir maišeliais)
Trečiokė važiavo į Anykščius,kepė duoną (skani) vaikščiojo po : tą kažkokį šilelį,kur ten tas kažkoks žymus rašytojas aprašė labai gražiai lotuliukas.gif
Pirmokui planuoja išvyką į Raudonvarį,bet vaikus privalo lydėti tėvai,tai nežinau...Patys nuvažiuosim pigiau (žmogui 30Lt prašo) ir kada mums bus patogu
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 05 06, 13:32)
Ačiū už temukę  4u.gif Bet pati gi seną užbaigei  biggrin.gif
Atsakau į klausimą apie ekskursijas.Taip,buvo Birštone,kepė meduolius.Gavo net po pusantro suvalgyt  lotuliukas.gif Kelionė kainavo 50 ar 53 Lt.Dukra patenkinta,pilna įspūdžių.(Ypač apie tai,kad kartu važiavę pirmokai prisivalgė tėvelių įdėtų čipsų,saldainių,ir prisigėrę kolų ir kt gėrimų visą kelionę pravėmė,o jų mokytoja nespėjo lakstyt su servetėlėm ir maišeliais)
Trečiokė važiavo į Anykščius,kepė duoną (skani) vaikščiojo po : tą kažkokį šilelį,kur ten tas kažkoks žymus rašytojas aprašė labai gražiai  lotuliukas.gif
Pirmokui planuoja išvyką į Raudonvarį,bet vaikus privalo lydėti tėvai,tai nežinau...Patys nuvažiuosim pigiau (žmogui 30Lt prašo) ir kada mums bus patogu

thumbup.gif
As taip pasigendu ekskursiju mano sunaus klasej verysad.gif niekur siemet nevaziavo, lyg kazka planuoja, bet niekas neaisku...

dar klausimas iskilo man smile.gif kiek Jus vaikam duodat kisenpinigiu g.gif ? nes maniskis ziuriu vis viena drauga apipirkineja, nes jam tevai niekad pinigu neduoda.
man negaila, as visada sakau, kad jei perki sau ledu ar atsigert, tai perki ir draugui ( jei draugas pats negali nusipirkt) arba nusiperki ir mini namo suvalgyt, o ne vienas valgai, o draugas ziuri, tik keista, kad tas draugas niekada neturi pinigu. tai ir klausimas iskilo kiek kiti vaikai gauna kisenpinigiu g.gif ? ir ar apskritai gauna?

Atsakyti
Aš duodu tik bandelei,nes išeina 07:30 ir 13:00 jau būna namie.Nemanau,kad peralksta.Vis tiek už tuos pinigus prisiperka visokių niekų.O ledų,vaisių ir saldumynų mes namie visad turim,nemanau,kad dar reikia valgyt gatvėj.
Aplamai pas mus įsigali amerikietiškas gyvenimo būdas nepalikt burnos be kąsnio.Vis kalbam,kad per didelis saldumynų kiekis iššaukia ne tik dantų kariesą,bet ir hiperaktyvų elgesį,bet patys aprūpinam savo vaikus pinigais pirkti menkaverčiams saldumynams ir gazuotiems gėrimams.
Aš gal ir kategoriškai išreiškiau savo nuomonę,bet kai randu pilnas kišenes saldainių popieriukų ir tic-tac dėžučių,o paskui turiu apmokėt odontologo sąskaitas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 05 06, 13:49)
Aš gal ir kategoriškai išreiškiau savo nuomonę,bet kai randu pilnas kišenes saldainių popieriukų ir tic-tac dėžučių,o paskui turiu apmokėt odontologo sąskaitas  doh.gif

maniskis kieme dazniausiai laksto su dviraciais arba zaidzia krepsini, todel visada duodu pinigu, kad galetu nusipirkti gerimo kokio ar kad ir ko skanaus, jei uzsimano. kad ir tu paciu ledu vasara smile.gif namie valgomi ledai ne tokie skanus kaip kieme biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 06 gegužės 2013 - 13:04
Aš duodu labai retai. Pasakiau jei nori,gali įsidėti iš namų vaisių,bandelę,sumuštinį...tačiau dažniausiai jis nenori,o jei ir įsideda,parsineša nesuvalgęs. Kadangi net neabejoju jog vyresniokai tuos mažius apreketuoja,(sūnus pats pasakojo,kaip ketvirtokai prašo :"duok litą" doh.gif )tai ir neduodu cool.gif

laba diena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tisan: 06 gegužės 2013 - 13:05
QUOTE(Tisan @ 2013 05 06, 14:04)
sūnus pats pasakojo,kaip ketvirtokai prašo :"duok litą"  doh.gif )tai ir neduodu  cool.gif



zulikai blink.gif as kolkas negirdejau tokiu dalyku is saviskio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2013 05 06, 13:04)
jei nori,gali įsidėti iš namų vaisių,bandelę,sumuštinį...tačiau dažniausiai jis nenori,o jei ir įsideda,parsineša nesuvalgęs.
drinks_cheers.gif Va būtent.Ne valgyti ir gerti jie nori - pirkti.Auga užkietėjusių šopomanų karta.Tai supratau,kai mano saldumynų nemėgstančios trečiokės kuprinėj ir kišenėse pradėjau rasti krūvas popierėlių ir dėželių.O antrokei pinigų reikia tik todėl,kad klasiokės gauna ir tyčiojasi,kad ji niekada neturi.Vien žo,nusileidžiu,kad neišsiskirt iš minios.Vaikui gi nepaaiškinsi,kad draugė gal be pusryčių išlėkė,o tėvai dirba iki vakaro,ir jos niekas nelaukia su šiltais pietumis po pamokų.Aš savo vaikus išleidžiu po sočių pusryčių,įdedu sumuštinukų,vaisių ir kokį saldamoką,o grįžusius pasitinku šviežiais patiekalais.
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 05 06, 12:15)
ar Jusu vaikai siemet vaziavo i kokias ekskursijas? gal dar vaziuos ?  g.gif

Gegužės gale važiuos į šokolado fabriką Šiauliuose. Gamins saldainius biggrin.gif Ekskursija (autobusui ir bilietams į fabriką) kainuos 40 Lt.

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 05 06, 12:39)
dar klausimas iskilo man smile.gif kiek Jus vaikam duodat kisenpinigiu  g.gif ?

Neduodu. Pietums gauna kasdien po 5 Lt. Jei lieka, leidžiu ką nors nusipirkti. Aišku ne čipsų ir panašių bjaurybių.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 05 06, 14:31)
Gegužės gale važiuos į šokolado fabriką Šiauliuose. Gamins saldainius  biggrin.gif  Ekskursija (autobusui ir bilietams į fabriką) kainuos 40 Lt.


organizuoja mokytoja ar yra ir kokia tevu iniciatyva g.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 05 06, 13:26)
Ne valgyti ir gerti jie nori - pirkti. Auga užkietėjusių šopomanų karta.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 05 06, 13:41)
organizuoja mokytoja ar yra ir kokia tevu iniciatyva  g.gif  ?

Rudenį pasiūlė mokytoja. Mes sutikome. Mokytoja pavasario pradžioje paskambino į fabriką ir sutarė dėl ekskursijos.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 05 06, 14:26)
-drinks_cheers.gif Va būtent.Ne valgyti ir gerti jie nori - pirkti.Auga užkietėjusių šopomanų karta.Tai supratau,kai mano saldumynų nemėgstančios trečiokės kuprinėj ir kišenėse pradėjau rasti krūvas popierėlių ir dėželių.O antrokei pinigų reikia tik todėl,kad klasiokės gauna ir tyčiojasi,kad ji niekada neturi.Vien žo,nusileidžiu,kad neišsiskirt iš minios.

--Vaikui gi nepaaiškinsi,kad draugė gal be pusryčių išlėkė,o tėvai dirba iki vakaro,ir jos niekas nelaukia su šiltais pietumis po pamokų.Aš savo vaikus išleidžiu po sočių pusryčių,įdedu sumuštinukų,vaisių ir kokį saldamoką,o grįžusius pasitinku šviežiais patiekalais.


- Jus kazkaip iskart viska "pripaisot" visiem vaikam. maniskis pvz neperka to, ko nemegsta, tik todel, kad pirkt. galu gale vaikas taip gali ismokti taupyti savo pinigus, paskui kazka uz juos nusipirkti sau. as ne tokia kategoriska situo klausimu kaip Jus smile.gif vistiek ateis laikas, kai vaikui reikes duoti pinigu, tai manau, kad galima pradeti mokyti su pinigais elgtis anksciau. cia mano nuomone smile.gif

--mano vaikas alkanas irgi neina i mokykla, o grizes badu nemirsta ir pietums cipcu nevalgo smile.gif bet kisenpinigius jis gauna.
Atsakyti