Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

gal kuri esat pirke is HM+ skyriaus dzinsus moteriskus? kaip ten su dydziai? jei normalioj parduotuvej perku uk20 tai ir HM is sio skyriaus toki pirkti ar gali buti pamazinti?

http://www.hm.com/gb...amp;variant=046
Atsakyti
Sveikos merginos, kada pildo H&M rubelius gal kas zinot ?
Atsakyti

Merginos, gal matete Lietuvos HM`e pirkti šį paltą????
user posted image
Atsakyti
Sveikos.

Gal kuri turite šio megztuko XS dydį, kad ir kitos spalvos. Kiek cm būtų per pečius ir per pažastukus? Gavau S ir lyg didokas.

user posted image
Atsakyti
H&M pradėjo prekybą internetu Lietuvoje, gal jau užsisakėt ką nors? Iki gegužės vidurio nemokamas pristatymas, o užsisakius naujienlaiškį - vienai prekei 25% nuolaidos kodą duoda smile.gif
Atsakyti
Nepirkau, bet man tas H&M puslapis yra didelis nesusipratimas. Daiktai jų nuotraukose labai skiriasi nuo to kaip jie realybėje atrodo. Dažnai perku rūbus internetu, nei vienas puslapis taip neužkliūna kaip šis. Nemanau, kad pirksiu čia, nemačius rūbo gyvai.

Ir dar tas puslapis stringa kartais kai spalvas nori pakeisti biggrin.gif
Atsakyti
Užsisakiau, šias kelnes, bet laukiu kol kurjeris atveš su 25% nuolaida ir nemokamu siuntimu, man LOGG linija tikrai gera ir realybė atitinka su nuotraukom
http://www2.hm.com/e...0353483011.html

užsakinėjau 04.02, šiandien 04.07 atveža

va kol rašiau ir pristatė, superinės vasarai tiek kokybe, tiek išvaizda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 07 balandžio 2016 - 13:20
Gražios kelnės - vasarai pats tas smile.gif
Atsakyti
Kiek esu pirkus internetu iš šio puslapio, visad viskas atitikdavo, ir niekas nestringa puslapyje, tik niekaip nesulaukiu to nuolaidos kodo doh.gif Jau per 3 paštus registravausi, bet nieko negaunu, apart "sveikinam prisijungus" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2016 04 07, 12:46)
H&M pradėjo prekybą internetu Lietuvoje, gal jau užsisakėt ką nors? Iki gegužės vidurio nemokamas pristatymas, o užsisakius naujienlaiškį - vienai prekei 25% nuolaidos kodą duoda smile.gif

OMG as palaidojau si reikala jau seniausiai,tai net neziuriu ir nezinociau,jei neperskaityciau Jusu zinutes thumbup.gif
Nu kaaaip super blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 04 07, 14:54)
OMG as palaidojau si reikala jau seniausiai,tai net neziuriu ir nezinociau,jei neperskaityciau Jusu zinutes thumbup.gif
Nu kaaaip super blush2.gif  biggrin.gif

Ir Zara ir Massimo Dutti ir Pull&bear irgi pradėjo internetinę prekybą Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2016 04 07, 15:25)
Kiek esu pirkus internetu iš šio puslapio, visad viskas atitikdavo, ir niekas nestringa puslapyje, tik niekaip nesulaukiu to nuolaidos kodo  doh.gif  Jau per 3 paštus registravausi, bet nieko negaunu, apart "sveikinam prisijungus" biggrin.gif

Aha, niekas nestringa, tik kodas niekaip neateina lotuliukas.gif

QUOTE(Twiggy @ 2016 04 07, 16:19)
Ir Zara ir Massimo Dutti ir Pull&bear irgi pradėjo internetinę prekybą Lt smile.gif

bigsmile.gif
Atsakyti