Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

O gal zinote ar Vilniuje H&M prekiauja drabuziais sportui? smile.gif
Papildyta:
Ar as nematau, ar LT internetineje parduotuveje nera skyrelio SALE? Nes vokiskoje tai yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2016 04 07, 16:09)
O gal zinote ar Vilniuje H&M prekiauja drabuziais sportui? smile.gif
Papildyta:
Ar as nematau, ar LT internetineje parduotuveje nera skyrelio SALE? Nes vokiskoje tai yra g.gif

Vilniaus Akropoly antram aukšte prie kasų yra skyrius sportui smile.gif

Svetainėje man niekas nestringa, nei spalvas, nei dydžius renkantis.
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2016 04 07, 15:19)
Ir Zara ir Massimo Dutti ir Pull&bear irgi pradėjo internetinę prekybą Lt smile.gif

thumbup.gif pagaliau
Zara siandien gavau zinute,kad net home skyreli atidare,kas labai dziugina,belieka laukti zaroje sale,nereikes grustis pardeje thumbup.gif
HM atskiro sale skyrelio nera bet prie visu rubu yra ir sale prekiu.

O gal zinote ar priima ir paprasta debetine korta ar tik kreditke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 07 balandžio 2016 - 16:28
Aš mokėjau kreditine...


o tapus sucribe, po Welcome yra mažomis traidėmis tokia informacija (vos pati pamačiau);

ONLINE OFFER
25% OFF ANY ITEM
OF YOUR CHOICE*

SHOP NOW



*Use code N37-B452-14S2-54R4 at the checkout. This discount cannot be combined with any other offer and does not apply to our designer collaborations.
Email address: mindaugas.ruskys@gmail.com
Valid until: Apr 23, 2016. Only to be used once.
NO: 165138814089

va tekste ir kodas matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2016 04 07, 19:16)
Aš mokėjau kreditine...
o tapus sucribe, po Welcome yra mažomis traidėmis tokia informacija (vos pati pamačiau);

                          ONLINE OFFER
                        25% OFF ANY ITEM
                        OF YOUR CHOICE*

  SHOP NOW

 

*Use code N37-B452-14S2-54R4 at the checkout. This discount cannot be combined with any other offer and does not apply to our designer collaborations.
Email address: mindaugas.ruskys@gmail.com
Valid until: Apr 23, 2016. Only to be used once.
NO: 165138814089

va tekste ir kodas matosi biggrin.gif

Jusu koda gali panaudoti bet kas, skaitantis tema, nebent jau apsipirkote su juo.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 04 07, 19:53)
Jusu koda gali panaudoti bet kas, skaitantis tema, nebent jau apsipirkote su juo.

na žinoma jis jau išnaudotas

biggrin.gif nesu jau visai fool.gif biggrin.gif

ačiū už gerus ketinimus
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2016 04 07, 19:16)
Aš mokėjau kreditine...
o tapus sucribe, po Welcome yra mažomis traidėmis tokia informacija (vos pati pamačiau);

                          ONLINE OFFER
                        25% OFF ANY ITEM
                        OF YOUR CHOICE*

  SHOP NOW

 

*Use code N37-B452-14S2-54R4 at the checkout. This discount cannot be combined with any other offer and does not apply to our designer collaborations.
Email address: mindaugas.ruskys@gmail.com
Valid until: Apr 23, 2016. Only to be used once.
NO: 165138814089

va tekste ir kodas matosi biggrin.gif


As prisiregistravau, bet mano laiske nera jokios info apie nuolaida sad.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2016 04 08, 11:49)
As prisiregistravau, bet mano laiske nera jokios info apie nuolaida sad.gif


ten kur paveiksliukas yra sign up and get 25% of item of choise aš paspaudžiu suvedžiau savo emailą ir atsiuntė laišką su kodu
Atsakyti
gal ir mano akys nebemato, gavau e-mail su antrašte "Congratulations – you’re now a subscriber to H&M Fashion News!", laiške apie jokią nuolaidą nerašoma g.gif
Atsakyti
Merginos padėkite prašau su džinsų dydžiais... noriu pirkti online Skinny Regular Ankle Jeans, jie dabar kainuoja apie 10 eur, bet nesuprantu dydžių - 30, 32, 33.. daugiau nieko nenurodyta.. gal kas galit paaiškinti, kiek maždaug šiuo atveju yra 30 ar 32? Ir jei regular tai suprantu visų jų ilgis bus vidutinis? Gal kam yra tekę pirkti čia džinsus, kai nurodytas tik vienas skaičius..?
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2016 04 26, 20:20)
Merginos padėkite prašau su džinsų dydžiais... noriu pirkti online Skinny Regular Ankle Jeans, jie dabar kainuoja apie 10 eur, bet nesuprantu dydžių - 30, 32, 33.. daugiau nieko nenurodyta.. gal kas galit paaiškinti, kiek maždaug šiuo atveju yra 30 ar 32? Ir jei regular tai suprantu visų jų ilgis bus vidutinis? Gal kam yra tekę pirkti čia džinsus, kai nurodytas tik vienas skaičius..?


O kas neaišku? Čia normalūs džinsų dydžiai. 30 bus kažkur L(40), 32 XL(42). Regular jūsų atveju greičiausiai ilgis, bet būna ir liemuo taip pažymėtas( Kai nežemintas ir ne aukštas).
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 04 26, 19:49)
O kas neaišku? Čia normalūs džinsų dydžiai. 30 bus kažkur L(40), 32 XL(42). Regular jūsų atveju greičiausiai ilgis, bet būna ir liemuo taip pažymėtas( Kai nežemintas ir ne aukštas).


tiesiog prie pavadinimo parasyta "regular", o dydis nurodytas vienu skaiciu.. as labiau gaudausi US dydziuose ir L ar XL doh.gif Aciu bet kuriuo atveju.. 4u.gif
Atsakyti