Įkraunama...
Įkraunama...

Londono įdomybės

Skrisdami Į Londoną, susisiekimui galvojom naudoti bekontaktę kortelę (debetinę Luminor), tačiau leido metro pravažiuoti vieną kartą, po to kortelės nepriėmė. Po to bandėm su kreditine bekontakte, tai tas pats, vieną kartą pravažiavom ir viskas. Teko pirkti Oysterį. Tokia mūsų patirtis...

Cia vadinasi jums jusu bankas blokavo.Uz mokejimus nuskaiciuoja po keliu dienu nes ispradziu sukalkuliuoja dienos vaziavimus.

Atsakyti
Labai tikiu, kad čia lankosi krūva žmonių, kurie gyvena arba dažnai lankosi Londone. Pagaliau prisiruošiau ir aš šitą miestą aplankyti, nors niekad jis nebuvo mano pageidavimų sąraše, na bet bilietai jau yra šypsena Turiu paprastą klausimą dėl transporto - važiavimo iš miesto centro į Lutono oro uostą. Kaip visgi būna su tais didmiesčio kamščiais? Skrydis 20:50, būsiu tik su rankiniu bagažu. Pasirinkau nationalexpress autobusą (patogiausias man variantas). Jei išvažiuoju iš Viktorijos traukinių stoties 18:03 tai oro uoste būsiu 19:40, laiko kaip ir užtenka registracijai, tik va klausimas ar tie autobusai nevėluoja? Turi jie kažkokią savo liniją? Gal kas naudojotės, turit patirties? Galima pasitikėti tuom, ką rašo internete? Konkrečiai laikais?
Gal atsakymą forume ir rasčiau, bet labai neturiu laiko visko skaityti, tad jei kažkas žino ir gali pagelbėti, būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Elera @ 2019 03 26, 22:23)
Labai tikiu, kad čia lankosi krūva žmonių, kurie gyvena arba dažnai lankosi Londone. Pagaliau prisiruošiau ir aš šitą miestą aplankyti, nors niekad jis nebuvo mano pageidavimų sąraše, na bet bilietai jau yra šypsena Turiu paprastą klausimą dėl transporto - važiavimo iš miesto centro į Lutono oro uostą. Kaip visgi būna su tais didmiesčio kamščiais? Skrydis 20:50, būsiu tik su rankiniu bagažu. Pasirinkau nationalexpress autobusą (patogiausias man variantas). Jei išvažiuoju iš Viktorijos traukinių stoties 18:03 tai oro uoste būsiu 19:40, laiko kaip ir užtenka registracijai, tik va klausimas ar tie autobusai nevėluoja? Turi jie kažkokią savo liniją? Gal kas naudojotės, turit patirties? Galima pasitikėti tuom, ką rašo internete? Konkrečiai laikais?
Gal atsakymą forume ir rasčiau, bet labai neturiu laiko visko skaityti, tad jei kažkas žino ir gali pagelbėti, būčiau labai dėkinga.


man nei į priekį nei atgal neatvažiavo pagal grafiką
atgal aplamai kely pasitaikė avarija, tai vėlavom 2 val
gerai, kad buvau nuprendusi pamaklinėt po oro uosto parduotuves ir pasilikusi daugiau laiko.
Ir tai spėjom tik dėl to, kad dar ir mūsų lėktuvas vėlavo.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2019 03 28, 11:54)
man nei į priekį nei atgal neatvažiavo pagal grafiką
atgal aplamai kely pasitaikė avarija, tai vėlavom 2 val
gerai, kad buvau nuprendusi pamaklinėt po oro uosto parduotuves ir pasilikusi daugiau laiko.
Ir tai spėjom tik dėl to, kad dar ir mūsų lėktuvas vėlavo.



Ačiū už atsakymą, užsimečiau daugiau laiko, jei vėluos valandą, dar spėsiu, jei daugiau-amen biggrin.gif Bet nenoriu aš pusdienį oro uoste sėdėt, surizikuosiu, ne kiekvieną dieną avarijos būna reik tikėtis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nusipirkom bilietus ir mes smile.gif 6 asm. - 3 suaugę ir 3 vaikai.
Žiūrinėju kur gyventi ir paprastas klausimas - kur ir kaip man rasti info kuri metro stotelė kuriai zonai priklauso? Pvz wimbledon stotelė.. Kur rasto tokią info? smile.gif
Atsakyti


Žemėlapiai

Kiek aš matau (C5 langely), tai rodo, kad 3-ia.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2019 03 30, 18:36)
Žemėlapiai

Kiek aš matau (C5 langely), tai rodo, kad 3-ia.

Ačiū smile.gif

Dar klausimas - Atgalinis skrydis 21.50. Tai mes iki 18 val turėsime laiko vaikščioti po miestą. Iš viešbučio išsikraustyti turėsime anksčiau. Ar yra kažkur daiktų saugojimo paslauga? Nesinori su kuprinėmis/lagaminais tampytis..
Atsakyti
Paklauskit, gal jusu paciu viesbutis teikia tokia paslauga.
Atsakyti
Na mes jau viską turim smile.gif 7 žmonės - bilietai, autiko bilietai ir laikini namai. Viskas pagaliau yra smile.gif

Klausimėlis - kokį londonietės naudojate appsą kelionių Londone planavimui? Puslapį žinau, bet gal koks patogus apps yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fudži: 24 balandžio 2019 - 20:45
Nusipirkome Wizzairo bilietus į Londoną trumpai savaitgalio išvykai liepos pradžioje.

Perkant wizzair bilietus, kartu "prigriebiau" ir jų siūlomą pervežimą Lutono or uostas- Londonas ir atgal.
Tik dabar bėda- informacijos visiškai nulis. Tik patvirtinimą gavau ir info, kad likus 3 dienom iki kelionės atsiųs bilietus. blink.gif
O kurioje Lutono oro uosto vietoje ieškoti to Wizzairo pervežimo autobuso?
Gal kas naudojotės, žinote? bigsmile.gif
Koks jo maršrutas? (radau info, kad atveža iki Viktorijos stoties, o kitų papildomų stotelių neberodo, nors prieš perkant tikrai buvo parašyta)
Ar jis pririštas prie tikslaus išvykimo iš Lutono ir grįžtant iš Viktorijos st. laiko? unsure.gif


(pvz. kaip Bovė oro uosto pervežėjas iki Paryžiaus tai ir planelius atsiuntė kur bus autobusas, kurioje miesto vietoje Paryžiuje jų stotelė, aiškiau nei aišku)

AČIŪ labai, kas pasidalins informacija, nesinori visko sužinoti likus vos 3 d. iki kelionės.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2019 04 25, 17:38)
Tik patvirtinimą gavau ir info, kad likus 3 dienom iki kelionės atsiųs bilietus.  blink.gif
O kurioje Lutono oro uosto vietoje ieškoti to Wizzairo pervežimo autobuso?

Tai lėktuvo bilietai (jei ne priority ar kt. "bonusai") apskritai tik prieš 24 val. būna.
Su Wizzairo pervežimo autobusai susidurt neteko. Mes vasarį pvz. "National Express" autobusu naudojomės.
Tai su jų bilietais yra taip - gali būt pririštas, gali būt ne (pvz. "flexible"), žiūrint kokį nusiperki. Aiškumo tai bent mums ten viskas aišku buvo: ir švieslentės yra, ir informacijos "stalelis", ir apskritai į sustojimus "atsitrenkėm" vos išėję pro oro uosto duris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 02 gegužės 2019 - 20:55

Nemanau, kad Wizzair turi atskirus autobusus. Žiūrėkit instrukcijas, bus kokie nors paprasti autobusai ir tiek, kaip, kad minėta National Express. 

Atsakyti