Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Labas,visus namus valau su Pampers servetėlėm.Čia rimtai,net atskirą temą užvedžiau,norėdama tuo džiaugsmu pasidalint.Žinokit,rezultatas apakino.Valo viską - apkalkėjusias plyteles,čiaupus,veidrodžius,nepalieka dryžių,maloniai kvepia,ir rankoms nekenkia.Jokiu būdu nenoriu servetėlių sumenkint,patys naudojom ir puiku buvo,čia kaip dar vienas pliusas į Pampers daržą.Vonios valyt nebandžiau,įtariu,kad tam vis tiek spec.priemonės reikia,bet viskam kitam dalykas nepamainomas.Pabandykit,su kitais valikliais palyginus kapeikas kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2008 11 10, 22:51)
Labas,visus namus valau su Pampers servetėlėm.Čia rimtai,net atskirą temą užvedžiau,norėdama tuo džiaugsmu pasidalint.Žinokit,rezultatas apakino.Valo viską - apkalkėjusias plyteles,čiaupus,veidrodžius,nepalieka dryžių,maloniai kvepia,ir rankoms nekenkia.Jokiu būdu nenoriu servetėlių sumenkint,patys naudojom ir puiku buvo,čia kaip dar vienas pliusas į Pampers daržą.Vonios valyt nebandžiau,įtariu,kad tam vis tiek spec.priemonės reikia,bet viskam kitam dalykas nepamainomas.Pabandykit,su kitais valikliais palyginus kapeikas kainuoja.

ATSIPRAŠYMAS VISAI LIETUVAI.Servetėles man sesė nuo savo leliaus likusias atidavė,sudėta į Pampers plastmasinę dėžutę,tai ir galvojau,kad tos.Pasirodo,ten ji Maximoj per išpardavimą pirkus,tokias mėlynas,''Tropical Degil'' vadinosi,su alijošium.Atsinešiau iš mašinos tikrų Pampersinių pabandyt,tai tik nuterliojo su kažkokiu aliejuku plyteles.Užpakaliukui tai liuks.
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2008 11 11, 13:50)
ATSIPRAŠYMAS VISAI LIETUVAI.Servetėles man sesė nuo savo leliaus likusias atidavė,sudėta į Pampers plastmasinę dėžutę,tai ir galvojau,kad tos.Pasirodo,ten ji Maximoj per išpardavimą pirkus,tokias mėlynas,''Tropical Degil'' vadinosi,su alijošium.Atsinešiau iš mašinos tikrų Pampersinių pabandyt,tai tik nuterliojo su kažkokiu aliejuku plyteles.Užpakaliukui tai liuks.


Kokių tik kurjozų nebūna bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2008 11 11, 12:50)
ATSIPRAŠYMAS VISAI LIETUVAI.Servetėles man sesė nuo savo leliaus likusias atidavė,sudėta į Pampers plastmasinę dėžutę,tai ir galvojau,kad tos.Pasirodo,ten ji Maximoj per išpardavimą pirkus,tokias mėlynas,''Tropical Degil'' vadinosi,su alijošium.Atsinešiau iš mašinos tikrų Pampersinių pabandyt,tai tik nuterliojo su kažkokiu aliejuku plyteles.Užpakaliukui tai liuks.

lotuliukas.gif o aš puoliau valyt doh.gif ,dar ir dabar veidrodis apmozotas ir jau norėjau dar kartelį rašyt kad viską apmozojo lotuliukas.gif
Atsiprašymas priimtas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 09 04, 18:13)
jau radau pati, tik slakeli acto  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Super, a ne?4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ledai @ 2008 10 23, 16:07)
Sveikutės  4u.gif ,

aš gal čia nelabai į temą, bet turiu vieną bėdą - ištepiau savo mėgstamiausia suknelę superglue klijais  verysad.gif Tais, kur atseit viską klijuoja...  verysad.gif Dėmė labai negraži, net nebežinau, kuo ją galima išvalyti  g.gif  Gal kuri nors turi daugiau išminties nei aš ir žino, kaip šitoj sunkioj bėdoj man padėti?  bigsmile.gif  ax.gif Būčiau labai dėkinga  smile.gif


Na gal jau pavėluotai, bet gal vis tiek kam nors pravers. Nusipirkau apelsinų aliejaus valiklį ,,Alma Win" ir rašo , kad šalina klijų, vaško ir sandarinimo priemonių likučius, pati dar nebandžiau. Tą valiklį pirkau parduotuvėj ,,Sveikatos dovanos" Kaune.
Atsakyti
Gal aš ir ne į temą, bet gal žinote ką daryti, kad iš virtuvinės kriauklės nesklistų negeras kvapas, kuriuo prisipildo visi namai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2008 11 14, 21:29)
Gal aš ir ne į temą, bet gal žinote ką daryti, kad iš  virtuvinės kriauklės nesklistų negeras kvapas, kuriuo prisipildo visi namai? doh.gif



Pabandyk ipilti "Kurmio", taip vadinasi lietuviska priemone uzsikimsusiems vamzdziams valyti. Jis istirpdo ten susikaupusius nesvarumus, kurie skleidzia ta kvapa.
As ipilu mazdaug valgoma sauksta uzpilu stikline vandens ir palieku nakciai, o po to reikia nupilti dideliu kiekiu vandens.
Atsakyti
Sveiki,

norejau paklausti: gal zinote su kokia chemine priemone galima valyti akmens mases plautuve g.gif (pridedu foto). gal kuri turite tokia ir zinote kaip tokia plautuve priziureti. buciau labai dekinga uz info 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2008 11 16, 00:01)
Sveiki,

norejau paklausti: gal zinote su kokia chemine priemone galima valyti akmens mases plautuve  g.gif (pridedu foto). gal kuri turite tokia ir zinote kaip tokia plautuve priziureti. buciau labai dekinga uz info  4u.gif
user posted image


Yra tema apie šitų plautuvių priežiūrą, manau ten tikrai daugiau rasi info, tik paieškok. O aš pati turiu tamsią akmens masės plautuvę, tai ji nereikalauja ypatingos priežiūros.
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2008 11 16, 01:01)
Sveiki,

norejau paklausti: gal zinote su kokia chemine priemone galima valyti akmens mases plautuve  g.gif (pridedu foto). gal kuri turite tokia ir zinote kaip tokia plautuve priziureti. buciau labai dekinga uz info  4u.gif
user posted image

As nusipirkau Senukuose, pasta Franke Maza apvali dezute, mokejau berods 6 Lt pries kelis men. Padeta prie Akmens mases plyteliu, paieskokite, tikrai rasite.
Valo super, nepkeiciams daiktas thumbup.gif thumbup.gif mano kriaukle beveik balta su pilkais taskucias
Atsakyti
As langus valau tik su sausu skudurėliu ar laikraščiu, aišku tenka pašveisti, bet man geriau už bet kokius stiklų valiklius - jais nuvalius po kelių dienų dryžiai išlenda, baisu žiūret, o su skuduriuku nuvalius gražu tol kol kas nors neapterlioja wink.gif Lygiai tas pats ir langams - gražu kokias 5 dienas, paskui tokie apsiterlioję atrodo, ypač jei saulė šviečia į langus mad.gif O langų gi nevalysi kas savaitę, dar kokią žiemą.. g.gif
Atsakyti