Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

QUOTE(Cucumi @ 2009 03 27, 11:45)
Mano kazkokios tepalines buvo...

Buvo šeimoje toks renginys prieš keletą metų, nesuprantu, kuo galima taip išterlioti staltieses? Juokavom, kad žmonės į burnas tiek neįsidėjo, kiek staltiesėms kliuvo biggrin.gif skalbiau, virinau, praradusi viltį net su valikliu ,,Domestos" biggrin.gif bandžiau išvalyti, bet tik pašviesėjo... išmest spėsiu, tai ir ,,žaidžiu" smile.gif
Atsakyti
As kazkada stugiju laikais dirbau prezentatore - degustatore..Tai reklamavom ir vanish..Bandymus parduotuvese rodem..Tai zinau tiek, kad beveik 90 proc. visos jo sudeties yra paparasta soda :)Darydavom demes ir jas skalbdavom..Demes budavo Jodo ( puikiai reguoja su soda), arbatos ( butinai lipton), vyno, irgi tik kazkokio specialaus, pomidoru padazo ( jei neklistu tik heins)..Taip, kad po sio reklamavimo, as i sia priemone gana skeptiskai ziuriu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidutia: 31 kovo 2009 - 07:35
QUOTE(Vaidutia @ 2009 03 31, 08:34)
As kazkada stugiju laikais dirbau prezentatore - degustatore..Tai reklamavom ir vanish..Bandymus parduotuvese rodem..Tai zinau tiek, kad beveik 90 proc. visos jo sudeties yra paparasta soda :)Darydavom demes ir jas skalbdavom..Demes budavo Jodo ( puikiai reguoja su soda), arbatos ( butinai lipton), vyno, irgi tik kazkokio specialaus, pomidoru padazo ( jei neklistu tik heins)..Taip, kad po sio reklamavimo, as i sia priemone gana skeptiskai ziuriu..

o kodel butent su siom priemonem reikejo demes daryt?kutu arbatu ar pomiduru padazu neisima?jodas turi savybe garuoti,jis pats su laiku isgaruoja ir demes nelieka.
Atsakyti
QUOTE(Vaidutia @ 2009 03 31, 07:34)
As kazkada stugiju laikais dirbau prezentatore - degustatore..Tai reklamavom ir vanish..Bandymus parduotuvese rodem..Tai zinau tiek, kad beveik 90 proc. visos jo sudeties yra paparasta soda :)Darydavom demes ir jas skalbdavom..Demes budavo Jodo ( puikiai reguoja su soda), arbatos ( butinai lipton), vyno, irgi tik kazkokio specialaus, pomidoru padazo ( jei neklistu tik heins)..Taip, kad po sio reklamavimo, as i sia priemone gana skeptiskai ziuriu..

Man jis irgi ne stebuklas biggrin.gif , bet tavo info thumbup.gif . Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puzzle @ 2009 02 24, 13:50)
labai gera preke
user posted image
ir zelionkes ne demeles
ir laabai mazai reik det


gal kas galit paaiskinti kaip teisingai naudoti sia priemone? Nes as isigijau, bandziau balinti savo 2.gif rubelius ir labai nusivyliau. Gal kazka dariau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2009 03 31, 20:26)
gal kas galit paaiskinti kaip teisingai naudoti sia priemone? Nes as isigijau, bandziau balinti savo  2.gif rubelius  ir labai nusivyliau. Gal kazka dariau ne taip?

ją keliais būdais galima naudoti.
- pilti prie skalbimo miltelių,
- pamirkyti šiame baliklyje, po to skalbti,
- pagarinti virš karštų garų ant sauso audinio užbėrus baliklio (šis būdas ypač 'sunkioms' dėmėms).

jei nepavyko, tikrai netinkamai naudojot.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2009 03 31, 21:08)
ją keliais būdais galima naudoti.
- pilti prie skalbimo miltelių,
- pamirkyti šiame baliklyje, po to skalbti,
- pagarinti virš karštų garų ant sauso audinio užbėrus baliklio (šis būdas ypač 'sunkioms' dėmėms).

jei nepavyko, tikrai netinkamai naudojot.


kad aš taip ir naudojau. ir mirkiau rūbus, ir pyliau prie skalbimo miltelių. O norimo rezultato negavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2009 04 01, 13:57)
kad aš taip ir naudojau. ir mirkiau rūbus, ir pyliau prie skalbimo miltelių. O norimo rezultato negavau  g.gif

Kokioj temperaturoj? Baliklis veikia nuo 40C ir daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2009 04 01, 12:00)
Kokioj temperaturoj? Baliklis veikia nuo 40C ir daugiau  mirksiukas.gif


skalbiau 60C. O kai mirkiau, pyliau verdantį vandenį. Ir nepasakyciau, kad 2.gif rūbai buvo labai nešvarūs.
Tiesa, ir skalbiau AMWAY skalbimo milteliais. Girdėjau, kad jie iš pradžių sklabimo mašiną ir rūbus nuo senų miltelių išvalo, irtik po kelinto karto pradeda duoti norimą rezultatą. Gal dar pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2009 04 01, 14:06)
skalbiau 60C. O kai mirkiau, pyliau verdantį vandenį. Ir nepasakyciau, kad  2.gif rūbai buvo labai nešvarūs.
Tiesa, ir skalbiau AMWAY skalbimo milteliais. Girdėjau, kad jie iš pradžių sklabimo mašiną ir rūbus nuo senų miltelių išvalo, irtik po kelinto karto pradeda duoti norimą rezultatą. Gal dar pabandyt  g.gif

Net nezinau,... gal tu labai pilna inda primerki, ta prasme prigrudi, kad neliktu vietos vandeniui su balikliu prasiskverbti? Man taip buvo lotuliukas.gif tai ten kur pateko vanduo, ten viskas thumbup.gif , o kitur liko demes doh.gif
Ai, dar prisiminiau, as tai vandeni mirkymui naudoju koki 60-70C ir laikau kol pravesta, kad galeciau rankom pries dedant i skalbianke isgrezti. Po dar kamsteli nepilna i skalbimo milteliu skyreli ipilu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristele10: 01 balandžio 2009 - 12:44
QUOTE(kristele10 @ 2009 04 01, 12:34)
Net nezinau,... gal tu labai pilna inda primerki, ta prasme prigrudi, kad neliktu vietos vandeniui su balikliu prasiskverbti? Man taip buvo  lotuliukas.gif tai ten kur pateko vanduo, ten viskas  thumbup.gif , o kitur liko demes  doh.gif


bandysiu dar kartą. Ačiū už patarimus.
Atsakyti
Turiu as ta Amway balikli, man asmeniskai Vanish skystas geriau.
Atsakyti