Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Merginos, patarkit, prasau, su kuo imanoma isnaikinti kvapas is sportiniu bateliu. Po sporto labai stipriai suprakaituoja kojo, net geda nusiauti sportinius batelius, kvapas tiesiog isigere. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Muco @ 2009 04 08, 21:13)
Merginos, patarkit, prasau, su kuo imanoma isnaikinti kvapas is sportiniu bateliu. Po sporto labai stipriai suprakaituoja kojo, net geda nusiauti sportinius batelius, kvapas tiesiog isigere. Aciu

Man labai gerai kvapa is batu panaikina, body series purskemas dezodorantas,kaip bebutu keista.
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2009 04 04, 10:58)
Turiu as ta Amway balikli, man asmeniskai Vanish skystas geriau.


Na mano baltinių baltų (juos darbas verčia kasdien nešiot) prakaito dėmių nei vienas neišimdavo net virinant. O su Amway balikliu be problemų išsiskalbia 60 laipsnių temperatūroj. smile.gif Ir vaiko šliaužtus išterliotus bananu išplovė gerai. Tik buvo įsisenėję tai tris kartus reikėjo praplaut kol išssiplovė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muco @ 2009 04 08, 20:13)
Merginos, patarkit, prasau, su kuo imanoma isnaikinti kvapas is sportiniu bateliu. Po sporto labai stipriai suprakaituoja kojo, net geda nusiauti sportinius batelius, kvapas tiesiog isigere. Aciu

Nemanot, kad reikia kovoti su stipriu kojų prakaitavimu?
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 04 09, 18:58)
Nemanot, kad reikia kovoti su stipriu  kojų prakaitavimu?

O kaip? smile.gif Man irgi aktualu, nes visą dieną su batais... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muco @ 2009 04 08, 21:13)
Merginos, patarkit, prasau, su kuo imanoma isnaikinti kvapas is sportiniu bateliu. Po sporto labai stipriai suprakaituoja kojo, net geda nusiauti sportinius batelius, kvapas tiesiog isigere. Aciu



Kadangi esu nusipirkus Amway LOC skysti,tai isbandziau:pamerkus kedus i karsta , apie 60laip.vandeni ir ipylus to Loc, o po 20min. i slalbykle+milt.+Loc ,tai tikrai =svarus kaip nauji ir be kvapo thumbup.gif . Na bet balikliu vis gi nusivyliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2009 04 01, 12:43)
bandysiu dar kartą.  Ačiū už patarimus.


Ka gi, visgi radau buda kaip efektyviai panaudoti AMWAY balikli. Tiesiog pilu verdanti vandenį ir merkiu rūbus. Tada dėmes išvalo thumbup.gif
Bet jei skalbiu skalbimo mašinoj (kad ir 60 C)- šiaip sau. Nepasakyčiau, kad veikia taip, kaip žadėta.
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2009 04 10, 08:51)
O kaip? smile.gif Man irgi aktualu, nes visą dieną su batais... smile.gif

Yra vaistinėse toks kristalas, nžn kaip jis vadinasi, vizualiai tarsi ledo gabalas biggrin.gif švariai nuplovus ir juo patrynus kojas, reikalai ženkliai pagerėja
Atsakyti
Labukas. Visas su Šv. Velykom.
Gal žinote, kaip išgyvendinti iš namų skruzdėles? (Ir kaip jos užropoja į 9 aukštą?) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2009 04 13, 17:00)
Labukas. Visas su Šv. Velykom.
Gal žinote, kaip išgyvendinti  iš namų skruzdėles? (Ir kaip jos užropoja į 9 aukštą?) rolleyes.gif

Va ką tau suradau,gal ką naudingo rasi 4u.gif skruzdžių naikinimas
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2009 04 13, 17:00)
Labukas. Visas su Šv. Velykom.
Gal žinote, kaip išgyvendinti  iš namų skruzdėles? (Ir kaip jos užropoja į 9 aukštą?) rolleyes.gif

Turguje būna rusų gamybos gelis ,, Ot tarakanov i muravjov" biggrin.gif (Nuo tarakonų ir skruzdėlių) palašini ant kartono juostelių padėlioji ten kur jos vaikšto ir dingsta. Tikrai efektyvu thumbup.gif Beja į 9a jos neropoja patys su kažkuo parsinešėt, dabar jos gyvena ir aišku dauginasi.
Atsakyti
Gal kas naudojate ,,Vanich" miltelius kilimų valymui? Ar veiksmingi?
Atsakyti