Įkraunama...
Įkraunama...

priklausomybė maistui..

QUOTE(lahti50 @ 2013 07 22, 11:33)
Radau tokia informacija, kad yra tokie Rusiski vaistai clenbuterol, kurie padeda atsikratyti nereikalingu kg.? Gal yra, kas bande? o dar yra visokie papildai, Turboslimai ir pan? Zodziu reikia atsikratyt min. 15 kg. doh.gif

Clenbuterol buvo labai geras vaistas nuo kosulio, pries 15 metu biggrin.gif
Gaila bet dabar Lt jau neregistruotas, o kad "tvarko" virsvori labai abejociau cool.gif
Atsakyti
Turiu problemą. Kartais ji nutolsta ir kaip ir jos nėra, bet susitvarkyti, grubiai tariant, su ja niekaip neįstengiu... Tai štai. Užeina ir man apsirijimai iki pykinimo, ypač vakarais.... sad.gif dėl to ir pilvukas jau atsikiša ir "leškos" matosi...Ieškojau info, su daktarė kalbėjau, kaltas režimas. tiesiog reikia susireguliuoti poilsio valandas taip, kad jų būtų pakankamai, kad jausčiausi pailsėjusi po nakties ir dienos pertraukėles, kai yra proga išnaudočiau poilsiui. Kažkiek tiesios tame yra. Bet kaip taip padaryti, neišeina, nes darbe juk dirbu, o namo parėjus ir naminis maistas traukia ir miegot 21 val nesinori eit. Taigi, jaučiu nuovargį, kurį nustumti padeda papildomi užkandžiavimai, po kurių dar kartais ir labiau apsunkusi ir apsnūdusi jaučiuosi...ir tai tęsiasi jau ne vieni metai...gal kam taip buvo?...sakau gal buvo, gal pavyko įveikti?...nežinau kaip spręsti šitą užburtą ratą, ar valios neturiu, ar kas dar negerai...Gal sakau, kai su MB ne pasaka irgi labai įtakoja?... g.gif
Atsakyti
Turiu ir aš šią problemą verysad.gif pagrinde problema atsiranda kai neturiu ką veikt, tada nuolat užkandžiauju kaloringu maistu, kai jaučiu įtampą, esu susinervinus arba, kai diena būna užimta, tada vakare apsiryju už visą dieną schmoll.gif be galo sunku su savim tvarkytis..
Atsakyti
akmaya aprašė ne tik save, bet ir mane taip pat. Mūsų ne tiek ir mažai yra...
Atsakyti
Ir save galiu prie jūsų prirašyti. Tačiau pastaruoju metu labai reikėjo skubiai numesti svorio, nusimatė rimtas balius ir norėjosi įtilpti į padorią suknelę. Numesti pasisekė, bet išlaikyti tikrai žinau nepavyks, bet bandysiu pasistengti. Visos teisingai pastebėjot, jog valgome ne todėl, kad esame labai alkanos, bet neturime ką veikti ir šiaip kvepia.... Norint apsisaugoti nuo apsiryjimo siūlau vakarienei išsivirti 3 kiaušinius, geriau, jei trynių nevalgytumėt, bet jau kaip išeis, turėkit pastoviai morkų, kopūstų , pasidarykit salotų bliūdelį su 1 arbatiniu šaukšteliu aliejaus. Tam kartui tikrai turėtų pakakti, tik duoną pamirškit. Po kokios valandos (nemanau, kad jau norėsit valgyti) ar dviejų išgerkite didelį puodelį arbatos, ar indelį natūralaus jogurto suvalgykit. Na, jei negalite apsieiti be rimto maisto, labai skanu yra orkaitėje troškinta vištos krūtinėlė ar žuvis su daržovėmis, aš naudoju šaldytas - tikrai labai sotu ir ne tiek žiauriai daug kalorijų. Manau rezultatų turėtumėt pasiekti. O svarbiausia labai mažais žingsneliais mažinkit suvalgomo maisto kiekį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 25 rugpjūčio 2013 - 18:03
QUOTE(Hmmm... @ 2013 07 23, 16:40)
P.P.S.: Lengviausias būdas nevalgyti saldumynų, greito maisto, čipsų yra turimus išmest von, o naujų tiesiog nepirkt. Neišeina pačiam - siunti į parduotuvę su sąrašu tą, katras susilaikyti geba. Jei šlamšto nėra spintelėse, bliūdeliuose ar kitur "po ranka", jo nebus ir skrandyje...

Sveikutės, visos bandančios. Jungiuos į diskusiją nes viskas labai pažystama. Sutinku su aukščiau pateiktu teiginiu, bet ką daryti, kai turi šeimai čirškinti skanumynus? Velniškai sunku blush2.gif
Atsakyti
Pati uzvedziau sia tema, bet paciai ji ir nebereikalinga bigsmile.gif tfu tfu tfu kaip sakant. Na dingo apetitas tas nenormalus, dabar valgau kaip zmogus, ne kaip zveris. Kadangi su virsvoriu bedu niekad neturejau, tai niekas nepasikeite, bet psichologiskai tikrai geriau jauciuosi.
Atsakyti
QUOTE(pelėdžiukas @ 2013 08 18, 20:11)
Turiu problemą. Kartais ji nutolsta ir kaip ir jos nėra, bet susitvarkyti, grubiai tariant, su ja niekaip neįstengiu... Tai štai. Užeina ir man apsirijimai iki pykinimo, ypač vakarais.... sad.gif sakau gal buvo, gal pavyko įveikti?...nežinau kaip spręsti šitą užburtą ratą, ar valios neturiu, ar kas dar negerai...Gal sakau, kai su MB ne pasaka irgi labai įtakoja?... g.gif

labas, mano praktiskai ta pati problema 4u.gif esme ir ta, kad kai kuo labiau pavargus, arba susinervavus, arba neturiu ka veikti, iskarto edu, kramsnoju, einu per puodus, salta maista vis paragauju ir taip gaunasi, kad prisiryju ax.gif buna, kad eina laaabai susiimti save, tada isivaziuoju, rimta pasidarau, suliekneju keliais kg, kazkaip laabai daug svorio ir nepriaugu, nesu kuda, tokia normaliai putlesne manau, bet jei numetu keleta kg, tikrai pats tas buna.. bet tas susiemimas i rankas netruka istisai, kazkada prarandu valia ir vel viskas is pradziu.. tada is nevilties vel prisiryju, save kaltinu, ir sukasi ratu viskas.. kaip tik dabar man atkritimas, tai oi kaip pasitaisiau.. nezinau kaip susiimti save vel..
Atsakyti
Kad nakciai neprisivalgyt, po ankstyvos vakarienes issivalau dantis. po to jau nesinori valgyt. zinau, kad vel uzkandus , vel dantis valyt reiks, o taip tingesis rolleyes.gif tai ir nubaidau ta nereikalinga alki. o ir burnoje gaivu, negi dabar kokiu desrigaliu viska gadinsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flysky @ 2013 08 27, 13:11)
Kad nakciai neprisivalgyt, po ankstyvos vakarienes issivalau dantis. po to jau nesinori valgyt. zinau, kad vel uzkandus , vel dantis valyt reiks, o taip tingesis rolleyes.gif tai ir nubaidau ta nereikalinga alki. o ir burnoje gaivu, negi dabar kokiu desrigaliu viska gadinsi biggrin.gif

Cia gera taktika biggrin.gif ir man sitas suveikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madam fifi @ 2013 08 27, 12:18)
labas, mano praktiskai ta pati problema 4u.gif esme ir ta, kad kai kuo labiau pavargus, arba susinervavus, arba neturiu ka veikti, iskarto edu, kramsnoju, einu per puodus, salta maista vis paragauju ir taip gaunasi, kad prisiryju ax.gif buna, kad eina laaabai susiimti save, tada isivaziuoju, rimta pasidarau, suliekneju keliais kg, kazkaip laabai daug svorio ir nepriaugu, nesu kuda, tokia normaliai putlesne manau, bet jei numetu keleta kg, tikrai pats tas buna.. bet tas susiemimas i rankas netruka istisai, kazkada prarandu valia ir vel viskas is pradziu.. tada is nevilties vel prisiryju, save kaltinu, ir sukasi ratu viskas.. kaip tik dabar man atkritimas, tai oi kaip pasitaisiau.. nezinau kaip susiimti save vel..

tai vat vat....rašau čia, o ką tik po saldumynų baliaus....sąžinė graužia, o pati suvokiu, kad nuo nervų, nuovargio pas mane tas...veikti labai netgi turiu ko,o susilaikyti nuo maisto niekaip....nepadeda nei savikontrlė, nei reguliarūs valgymai, ateina momentas, "nutrūkstu" ir psio.... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(marmozel... @ 2013 08 27, 15:04)
Cia gera taktika biggrin.gif  ir man sitas suveikia ax.gif

o man niekaip... schmoll.gif
Atsakyti
As pati nuo to kenciu verysad.gif jauciu, kad tai jau psichologine problema, negaliu sustoti "esti", kiekviena diena sau prisizadu laikytis, bet nu niekaip, jau nebezinau ka daryti, viskam apatija, viena paguoda prisiryjimas, bet po to vel save grauziu, nezinau kaip isbristi is sito uzburto rato unsure.gif
Atsakyti