Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mažyliai

akcija 299 lt, vertė 1000 lt, senai svajojo...tegu pasidžiaugia, paskui vėl 10 metų graušiu gi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2013 05 14, 19:29)
akcija 299 lt, vertė 1000 lt, senai svajojo...tegu pasidžiaugia, paskui vėl 10 metų graušiu gi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O tavo svajonė ? biggrin.gif
Atsakyti
mums irgi siemet 10 metu santuokos rolleyes.gif
mes ta diena svesime kartu budami rolleyes.gif jei pavyks , isleksim i kelione, kad ir ne tolima kokia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femina: 14 gegužės 2013 - 19:52
Labas, mamukai smile.gif


pagaliau radau šiek tiek laiko prisėsti prie PC...
Pokyčių daug rolleyes.gif
Pailsėjom Turkijoj puikiai... dar savaitę atsigavinėjom doh.gif
Nusipirkom šokolado konkurentus www.sokoladinefantazija.lt dabar 9 fontatai, turim ir dar patį aukščiausią 113 cm...
Šiandien pasirašėm sutartį, nuo ryt - teisėti savininkai www.miskooaze.lt tik bankas mažai davė sad.gif ir popierius dar mėnesį tvarkysim... Na, bet tai netrukdo pradėti dirbti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2013 05 14, 23:13)
Labas, mamukai smile.gif
pagaliau radau šiek tiek laiko prisėsti prie PC...
Pokyčių daug  rolleyes.gif
Pailsėjom Turkijoj puikiai... dar savaitę atsigavinėjom  doh.gif
Nusipirkom šokolado konkurentus www.sokoladinefantazija.lt dabar 9 fontatai, turim ir dar patį aukščiausią 113 cm...
Šiandien pasirašėm sutartį, nuo ryt - teisėti savininkai www.miskooaze.lt tik bankas mažai davė sad.gif ir popierius dar mėnesį tvarkysim... Na, bet tai netrukdo pradėti dirbti 

Na pas jus tai veiksmas vyksta thumbup.gif o fontanai pasitvirtino ? Užsakinėja ?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2013 05 14, 22:24)
Na pas jus tai veiksmas vyksta  thumbup.gif o fontanai pasitvirtino ? Užsakinėja ?
smile.gif



Manau taip smile.gif vasarai 20 išankstinių užsakymų turiu, po 1-2 fontanus.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Luna, aha kruizu. As jau antra kart, bet ir vel kaip noriuuuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,
kokie jubiliejiniai metai pas jus. Mano jau 12 bus. biggrin.gif
Šeštadienį Vikai pirma komunija, pagaliau baigsis vargas vaikui be atostogų. Nuo rudens negalėjo pas babą pabūt, nes kiekvieną sekmadienį turėjo bažnyčioj būt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lora2006 @ 2013 05 15, 09:41)
Labas,
kokie jubiliejiniai metai pas jus. Mano jau 12 bus.  biggrin.gif
Šeštadienį Vikai pirma komunija, pagaliau baigsis vargas vaikui be atostogų. Nuo rudens negalėjo pas babą pabūt, nes kiekvieną sekmadienį turėjo bažnyčioj būt.  doh.gif

musu seima visa laika eina kiekviena sekmadieni i baznycia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijux @ 2013 05 15, 06:46)
musu seima visa laika eina kiekviena sekmadieni i baznycia biggrin.gif


Tai, kad į bažnyčią reikia eiti aš suprantu, bet kodėl visad į tą pačią? Netinka nei kaime, nei kitam mieste, o va tada, atostogos ir nebegalimos. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

parėjau iš naktinės, turiu iškepti 9 tortus, Rusnė ekskursijoj, agurkų sėja ir pomidorų sodinimas vakare dar laukia, miegas į programą neįeina šiandien... doh.gif

mano svajonė??? kad visi būtų pas mane sveiki, sotūs ir laimingi wub.gif na dar atostogų prie jūros noriu ir viskas, kol kas tik tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijux @ 2013 05 15, 08:24)
Labas rytas 4u.gif

Luna, aha kruizu. As jau antra kart, bet ir vel kaip noriuuuuu lotuliukas.gif

bigsmile.gif niekada nesu plaukus, visai jauciu idomu butu...papasakok per kur, kiek laiko plauket, kiek laiko Stokholme praleidot... ir aisku ar brangus malonumas g.gif

Atsakyti