Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mažyliai

QUOTE(femina @ 2013 05 15, 11:55)
bigsmile.gif  niekada nesu plaukus, visai jauciu idomu butu...papasakok per kur, kiek laiko plauket, kiek laiko Stokholme praleidot... ir aisku ar brangus malonumas g.gif

sestadieni 17,30 isplaukem is Rygos, sekmadieni vaiksciojom Stokholme, 17 val isplaukem atgal. Pirkom per Baltic Cliper, ten dirba mano drauge, kuri su vyru irgi plauke. Tai va gavosi vienam asmeniui: kajute su langu (keturviete), dveji svediski pusryciai ir kelione 200 Lt. bigsmile.gif
Atsakyti
labai gerai gavosi, manau super laiką apturėjot ir pakankamai pigiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijux @ 2013 05 15, 11:09)
sestadieni 17,30 isplaukem is Rygos, sekmadieni vaiksciojom Stokholme, 17 val isplaukem atgal. Pirkom per Baltic Cliper, ten dirba mano drauge, kuri su vyru irgi plauke. Tai va gavosi vienam asmeniui: kajute su langu (keturviete), dveji svediski pusryciai ir kelione 200 Lt. bigsmile.gif

wub.gif nu smagumelis...
Atsakyti
QUOTE(Mijux @ 2013 05 15, 09:24)
Luna, aha kruizu. As jau antra kart, bet ir vel kaip noriuuuuu lotuliukas.gif

Ir aš noriu lotuliukas.gif bet jau du kartus planavom (norim 8-12 žmonių, kad gautųsi), bet kai pradedam organizuoti, tai vienas negali, kitas nebenori, kitas pinigų neturi ir t.t. biggrin.gif

QUOTE(lora2006 @ 2013 05 15, 09:41)
Šeštadienį Vikai pirma komunija, pagaliau baigsis vargas vaikui be atostogų. Nuo rudens negalėjo pas babą pabūt, nes kiekvieną sekmadienį turėjo bažnyčioj būt.  doh.gif

Bijau pagalvoti ... D kt.metais doh.gif

QUOTE(Mijux @ 2013 05 15, 09:46)
musu seima visa laika eina kiekviena sekmadieni i baznycia biggrin.gif

Neįsižeisk tik wink.gif bet čia tikėjimas, ar mada ? smoke.gif

QUOTE(Olesta @ 2013 05 15, 11:02)
parėjau iš naktinės, turiu iškepti 9 tortus, Rusnė ekskursijoj, agurkų sėja ir pomidorų sodinimas vakare dar laukia, miegas į programą neįeina šiandien... doh.gif
mano svajonė??? kad visi būtų pas mane sveiki, sotūs ir laimingi  wub.gif  na dar atostogų prie jūros noriu ir viskas, kol kas tik tiek smile.gif

Vieną iš tortų šešt ragausiu lotuliukas.gif
Mano agurkai ir visi kiti "produktai" jau pasėti tongue.gif
O ryt į ekskursiją irgi varo smile.gif
P.S. kai pagalvoji tavo svajonė brangiausia blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(femina @ 2013 05 15, 11:55)
bigsmile.gif  niekada nesu plaukus, visai jauciu idomu butu...papasakok per kur, kiek laiko plauket, kiek laiko Stokholme praleidot... ir aisku ar brangus malonumas g.gif

tallink psl pigiausia gal (na išskyrus Mijux atveju nebent).
Mums žmogui po 120 gavosi, bet kajutė be lango biggrin.gif be pusryčių smile.gif (dalį dėjomės, dalį pirkom (kepsnys apie 25 lt su visais "priedais" smile.gif
ir plaukėm penkt-sekm tai brangiau gavosi rolleyes.gif
QUOTE(Mijux @ 2013 05 15, 12:09)
sestadieni 17,30 isplaukem is Rygos, sekmadieni vaiksciojom Stokholme, 17 val isplaukem atgal. Pirkom per Baltic Cliper, ten dirba mano drauge, kuri su vyru irgi plauke. Tai va gavosi vienam asmeniui: kajute su langu (keturviete), dveji svediski pusryciai ir kelione 200 Lt. bigsmile.gif

Prabangiai ir pigiai thumbup.gif
Atsakyti
VGD, su gimtadieniu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 05 16, 18:51)
VGD, su gimtadieniu smile.gif
user posted image

Aciu nuosirdus uz sveikinimus:)
Atsakyti
VGD, kad ir paveluotai, bet silciausi linkejimai gimtadienio proga
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2013 05 15, 23:18)
Ir aš noriu  lotuliukas.gif  bet jau du kartus planavom (norim 8-12 žmonių, kad gautųsi), bet kai pradedam organizuoti, tai vienas negali, kitas nebenori, kitas pinigų neturi ir t.t. biggrin.gif
Bijau pagalvoti ... D kt.metais  doh.gif
Neįsižeisk tik wink.gif bet čia tikėjimas, ar mada ? smoke.gif
Vieną iš tortų šešt ragausiu  lotuliukas.gif
Mano agurkai ir visi kiti "produktai" jau pasėti tongue.gif
O  ryt į ekskursiją irgi varo smile.gif
P.S. kai pagalvoji tavo svajonė brangiausia  blush2.gif
Papildyta:

tallink psl pigiausia gal (na išskyrus Mijux atveju nebent).
Mums žmogui po 120 gavosi, bet kajutė be lango  biggrin.gif be pusryčių smile.gif (dalį dėjomės, dalį pirkom (kepsnys apie 25 lt su visais "priedais"  smile.gif
ir plaukėm penkt-sekm tai brangiau gavosi rolleyes.gif

Prabangiai ir pigiai  thumbup.gif

kad ir kaip keistai tau nuskambes, bet cia tikejimas ax.gif mane nuo mazu dienu tevai vedesi i baznycia ir sakramentus as suprantu truputi giliau, nei:"tuokiaus baznycioj, nes visi taip daro" doh.gif

labos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vetrunge* @ 2013 05 17, 08:00)
VGD, kad ir paveluotai, bet silciausi linkejimai gimtadienio proga
user posted image

Aciu 4u.gif

Labas rytas

snd tinginio rytas pas mane...pagaliau toks rytas apie koki svajojau seniai...seniai ... blush2.gif pusryciai lovoje, tiksliau torto gabalelis blush2.gif

grazios dieneles visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijux @ 2013 05 17, 10:19)
kad ir kaip keistai tau nuskambes, bet cia tikejimas ax.gif mane nuo mazu dienu tevai vedesi i baznycia ir sakramentus as suprantu truputi giliau, nei:"tuokiaus baznycioj, nes visi taip daro" doh.gif

Viskas liuks, todėl ir klausiau mirksiukas.gif
Aš tuokiausi, nes man gražu biggrin.gif
O tikėti... diskutuotinas dalykas... gal aš per daug kunigų žinau kurie gyvena ne kunigišką gyvenimą rolleyes.gif tai tikrai neprisiverčiu pas juos dar ir išpažinties eiti rolleyes.gif be to, tai mano sąžinės reikalas smoke.gif smile.gif


QUOTE(v&g&d @ 2013 05 17, 11:08)
snd tinginio rytas pas mane...pagaliau toks rytas apie koki svajojau seniai...seniai ... blush2.gif pusryciai lovoje, tiksliau torto gabalelis  blush2.gif

Kokia dieta nuo ryto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2013 05 17, 14:25)
O tikėti... diskutuotinas dalykas... gal aš per daug kunigų žinau kurie gyvena ne kunigišką gyvenimą  rolleyes.gif tai tikrai neprisiverčiu pas juos dar ir išpažinties eiti  rolleyes.gif be to, tai mano sąžinės reikalas smoke.gif smile.gif

Matai, tikima ne kunigais, o Dievu mirksiukas.gif O tikri ir atsidave kunigai - tokia pat retenybe, kaip tikri gydytojai ar policininkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2013 05 17, 19:40)
Matai, tikima ne kunigais, o Dievu mirksiukas.gif  O tikri ir atsidave kunigai - tokia pat retenybe, kaip tikri gydytojai ar policininkai smile.gif

Na bet dar niekas negrįžo iš anapus ir nepasakė ar yra Dievas ar ne wink.gif
Bet čia irgi tik mano nuomonė wink.gif 4u.gif nes aš labiau linkusi tikėti, kad mes kilę iš beždžionių lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti