Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(style18 @ 2013 08 13, 07:56)
labai gražu, kaip tau nivea naujiena kūnui ir h&sh šampūnas?

4u.gif Nivea naujiena labai patiko. Jaučiasi padrėkinta oda kaip po losjono. Ir šiaip įdomus produktas, verta išbandyti ax.gif H&S šampūnas patinka, gerai išplauna ir nedirgina galvos odos, nesuvelia plaukų. ax.gif
Atsakyti
Zhaltvyksle, labai patiko krepšelis 4u.gif tikėjausi daugiau biggrin.gif kurie šešėliai labiausiai patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 08 13, 10:49)
Zhaltvyksle, labai patiko krepšelis  4u.gif tikėjausi daugiau biggrin.gif kurie šešėliai labiausiai patinka?  4u.gif

4u.gif
Sunku pasakyt net. Visi faini, naudojami ir skirtingi. Jei reikėtų vieną paletę pasiimt, jaučiu imčiau Naked. Bet ir Sleek labai spalvos patinka, gal net labiau nei Naked, tik mažiau pigmentuotos. Nude'tude paletei man irgi trūksta pigmentacijos, čia aš išlepinta po naked turbūt biggrin.gif Ir Inglot šešėliai labai ax.gif
Atsakyti
Kaip "Margarita" dušo želė?
Ar turi su kuo palyginti Essence antakių rinkinuką?
Kaip Garnier rutulinis maskuoklis?
Kur pirkti Barry M nagų lakai ir ar patinka?
smile.gif
Į kitus klausimus jau atsakyta.
Atsakyti
Maniškis labai minimalistinis unsure.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2013 08 13, 11:28)
Kaip "Margarita" dušo želė?
Ar turi su kuo palyginti Essence antakių rinkinuką?
Kaip Garnier rutulinis maskuoklis?
Kur pirkti Barry M nagų lakai ir ar patinka?
smile.gif
Į kitus klausimus jau atsakyta.

Margarita ten dušo želė su obuoliais ir mėtom. Labai patinka bigsmile.gif Nuprausia gerai, bet svarbiausia tai kvapas wub.gif Alyviniais obuoliais man kvepia ir prausiantis šiek tiek vėsina bigsmile.gif
Neturiu su kuo jo palyginti. Pirma mano tokia priemonė ir naudojama jau kelis metus, eina į pabaigą, eilėj laukia Lumene antakių vaškas, bet jis dar nebandytas.
Garnier maskuoklis patinka. Gaivūs paakiai lieka, pamaskuoja. Bet daugiau nekartočiau, nes prieš jį reikia būtinai tepti paakių kremą, nes kitaip išsausina odą unsure.gif
Barry M nagų lakai pirkti Airijoj ir atsiųsti man į LT. Patinka. Ypač ta alyvinė spalva, ideali wub.gif Lakuojasi lengvai, patogus šepetėlis, išsilaiko kaip ir visi man, apie 3 dienas. Pigmentuoti, pilnai užtenka 2 sluoksnių. Mačiau, kad yra šitų pirkti Asos. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ievsius @ 2013 08 13, 11:31)
Maniškis labai minimalistinis  unsure.gif

Tikrai minimalistinis, bet žavus mirksiukas.gif Klausimų neturiu ax.gif
Atsakyti
Zhaltvyksle, kaip patinka biodermos sebium mat? 4u.gif skin79 BB nekemša porų jum? blush2.gif
Ievsius, tamsiam buteliuke argano aliejus? kam, kaip naudojat? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimaa: 13 rugpjūčio 2013 - 11:14
Zhaltvyksle labai patiko nagu laku spalvos ir suskirstymas sezonais smile.gif
kl; kokia pudra geriausia? kokia tavo oda?
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2013 08 13, 12:14)
Ievsius, tamsiam buteliuke argano aliejus? kam, kaip naudojat?  smile.gif


Taip smile.gif Naudoju plaukam (nakčiai ar prieš plovimą patepu galiukus/ visą ilgį wub.gif ), veidui vietoj kremo, nagų odelėms, nagams pamaitinti. Kol kas geriausias aliejus, kurį esu bandžius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2013 08 13, 12:14)
Zhaltvyksle, kaip patinka biodermos sebium mat? 4u.gif skin79 BB nekemša porų jum? blush2.gif

Biodermos sebium mat toks įdomus. Minimaliai drėkina, žiemą neužtenka iš jo drėkinimo. Beveik visai nemaskuoja, bet suteikia tokią bronzinę natūralią spalvą. Tai vien dėl to ir patinka, bet daugiau nekartočiau.
Ne, man skin79 nekemša porų, bet beveik niekas jų nekemša. ax.gif

QUOTE(kumiko @ 2013 08 13, 12:14)
Zhaltvyksle labai patiko nagu laku spalvos ir suskirstymas sezonais  smile.gif
kl; kokia pudra geriausia? kokia tavo oda?

4u.gif Čia mano naujas atradimas biggrin.gif Vasarą vienos spalvos einamiausios, o žiemą visai kitos ax.gif
Iš šitų parodytų geriausia ko gero Borjois HM. Gerai maskuoja, tik man blizgesys gan greitai išlenda. Mano oda mišri. Mahatten labai ant veido matosi, Revlon kaip tinkas, sunku nuvalyti. Visų laikų geriausia yra Essence mineralinė pudra, pamiršau čia nufotkinti, dar turiu likutį. Taupau biggrin.gif Nebegamina jau jos seniai. Daug komplimentų sulaukiu su šita pudra, matyt man labai tinka. Iš brangių dar nieko nebandžiau, noriu subaigti turimas, kas atrodo neįmanoma biggrin.gif
Atsakyti
Zhaltvykste,grazus krepselis.
Kas per kremas Decleor?ar patinka?

Ievsius,zavus krepselis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 08 13, 14:19)
Zhaltvykste,grazus krepselis.
Kas per kremas Decleor?ar patinka?

4u.gif
Decleor ylang ylang naktinis balzamas. Toks riebus jis, tai atsidėjau labiau rudeniui, žiemai. Kai buvau nudegus, veidą nuramino. Nelabai patinka rozmarinų kvapas, bet ir baisiai netrukdo. Dabar man nereikia tokio drėkinimo, o žiemai bus labai gerai. Porų nekemša, ne visai susigeria į odą. mirksiukas.gif
Atsakyti