Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Dedu savo krepšelį:
Plaukas atsiprašo už įsibrovimą į nuotraukas blush2.gif

Plaukų priežiūra
user posted image

Kūno priežiūrai
user posted image

Veido priežiūrai
user posted image


Papildyta:
Dekoratyvinė akims
user posted image

user posted image

Dekoratyvinį veidui
user posted image

user posted image

Lūpdažiai, blizgesiai, vazelinai
user posted image

Pasiklydęs Garnier rutulinis maskuoklis ir rankų priežiūra
user posted image

Nagų lakai - pavasaris/vasara
user posted image

Ruduo/žiema
user posted image

Tinkami visiems sezonams
user posted image

Kvepalai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaltvyksle: 12 rugpjūčio 2013 - 20:20
Zhaltvyksle,
-kaip Madre Labs purskiamas kondicionierius patinka? Turejau ji, bandziau sunaudot, bet galiausiai ispyliau, nes man jis sausindavo plaukus. Pradzioj galvojau sutapimas, bet kuri laika nenaudojus paemiau vel ir vel plaukai sauset pradejo.
-Vaikiska pudra kaip sausa sampuna naudoji?
-Kaip Jason abrikosu sveitiklis veidui? Labai astrus? Kazkodel man atrodo, kad visi tie abrikosiniai sveitikliai vienu pagirndu padaryti ir visi astrus, tik firmos skiriasi...
-Kaip aitnka Maybelline maskuoklis?
-Kaip Physician's Formula trio pudra? Daug ju sunaudojau, bet paskutini karta kai pirkau, tai nekokia ji buvo - ir kvepejo gana stipriai ir neskaniai, ir siaip neitin patiko... Bet susiejau su tuo, kad gal ilgiau uzsistovejus papuole, nes gamyba nutraukta jos...
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 08 12, 21:28)
Zhaltvyksle,
-kaip Madre Labs purskiamas kondicionierius patinka? Turejau ji, bandziau sunaudot, bet galiausiai ispyliau, nes man jis sausindavo plaukus. Pradzioj galvojau sutapimas, bet kuri laika nenaudojus paemiau vel ir vel plaukai sauset pradejo.
-Vaikiska pudra kaip sausa sampuna naudoji?
-Kaip Jason abrikosu sveitiklis veidui? Labai astrus? Kazkodel man atrodo, kad visi tie abrikosiniai sveitikliai vienu pagirndu padaryti ir visi astrus, tik firmos skiriasi...
-Kaip aitnka Maybelline maskuoklis?
-Kaip Physician's Formula trio pudra? Daug ju sunaudojau, bet paskutini karta kai pirkau, tai nekokia ji buvo - ir kvepejo gana stipriai ir neskaniai, ir siaip neitin patiko... Bet susiejau su tuo, kad gal ilgiau uzsistovejus papuole, nes gamyba nutraukta jos...

Madre labs purškalas vasarai visai patinka. Gaiviai kvepia, ir nuima kažkiek pasišiaušimą. Tik aš irgi pastebėjau, kad kai išdžiūsta plaukai jie būna švelnūs, bet greičiau veliasi, sunkiau iššukuoti. Nepastebėjau, kad labai sausintų. Bet nekartotinas daiktas.
Taip. Vaikiška pudra vietoj sauso šampūno. Tokia pat veiksminga, man patinka, kai reikia staigiai išeit ir nebėra laiko plaukų plaut. ax.gif
Jason šveitiklis labai patinka. Taip, jis šiurkštus, bet aš švelniai švelniai įmasažuoju ir oda paskui būna tooookia švelni wub.gif Kvapas toks keistokas, kaip kokių kviečių gemalų. bet netrukdo. Manau, kad bus kartojamas. ax.gif
Maybelline maskuoklis patinka, tik mano pirmas numeris, tai norėtųsi, kad būtų šiek tiek tamsesnis. Žiemą gerai. O maskuoja labai gerai, paslepia visai paakius. Naudoju dažniausiai vakarui. ax.gif Bet kai pabaigsiu Garnier rutuliuką, šitas ir dienai tinkamas bus. Žodžiu, naudingas tiems, kas nori pilno maskavimo. Paakių nesausina. Tik irgi girdėjau, kad nutraukta sjo gaminimas.
PF trio pudra man patinka. Pirkau gal žiemą, bet pradėjau naudoti tik vasarą, nes spalva tamsi. Tai įdegus ji man labai tinka, tokį gražiai švytintį veidą padaro. Nuimą blizgesį, maskuoja truputį. Nenaudoju jos atskirai, bet viską sumakaluoju ir tepu ant viso veido. Jokio kvapo pas maniškę nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2013 08 12, 20:21)
Dedu savo krepšelį:

Grazus krepsiukas, turiu klausimu ax.gif

1. Kaip Alberto sampunas ir balsamas?
2. Domina nuomone apie kuno scruba melynoje pakuoteje. Ar patinka?
3. Kaip Dove savaiminis? Ar tolygiai pasidengia spalva, nesiplauna plemais?
4. Kas per lupu balzamas besvalbeje pakuoteje, ar jis su spalva? ax.gif
5. Kaip Korres ranku kremas, ar uztenka jo ziema, ar reikia kazko "stipresnio'?

Na va, lyg ir viskas mastau.gif smile.gif
Atsakyti
zhaltvyksle, kažkaip maniau, kad daugiau visko bus biggrin.gif
Kaip Australian Gold aliejukas? Man jis nerealus, sunaudojau jau visą biggrin.gif
Kaip loreal bazė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2013 08 12, 21:38)
Tik irgi girdėjau, kad nutraukta sjo gaminimas.

Jokio kvapo pas maniškę nėra  mirksiukas.gif


Aha, nutrauktas. Man jis irgi patikdavo - nelabai pamenu detaliu, bet sunaudojau kelis ir dabar pagalvojus apie ji, tai pirkciau vel. Reiskiasi geras buvo biggrin.gif

Pas mane irgi nebuvo, bet teke skaityt, kad kitoms ji nemalonaus kvapo, tai manau gal irgi kokios uzsistoveje papuole... g.gif Kur tu ja pirkai? Visai noreciau gal vel pabandyt nusipirkt...
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2013 08 12, 21:47)
Grazus krepsiukas, turiu klausimu 

1. Kaip Alberto sampunas ir balsamas?
2. Domina nuomone apie kuno scruba melynoje pakuoteje. Ar patinka?
3. Kaip Dove savaiminis? Ar tolygiai pasidengia spalva, nesiplauna plemais?
4. Kas per lupu balzamas besvalbeje pakuoteje, ar jis su spalva?
5. Kaip Korres ranku kremas, ar uztenka jo ziema, ar reikia kazko "stipresnio'?

Na va, lyg ir viskas


4u.gif
Alberto šampūnas/balzamas - kažkaip parduotuvėj aš jo užsimaniau, nusipirkau, grįžus namo pauosčiau, tai biški smirda. Toks braškinio likerio kvapas. Pažiūrėjau į sudėtį, tai kondicionieriuj daug alkoholio. Galvojau bus prastas. Bet visai nieko. Plaukų nepastebėjau, kad sausintų. Šampūnas švariai išplauna, kondicionierius toks skystas, suminkština plauką, bet nieko ypatingo. Daugiau nepirkčiau dėl kvapo. Tik tiek gerai, kad neapsunkina plaukų, nesusiriebaluoja greit. ax.gif
Patinka, bet Geomar labiau patiko. Šito kvapas wub.gif Gan stiprus. O pats jis kreminis su grūdeliais, gan aštrus. Nušveičia gerai, bet po Geomar likdavo švelnesnė oda. Ir manau, kad greitai išsinaudos. Šito nekartočiau ax.gif
Patinka Dove. Spalva pasidengia tolygiai ir nesiplauna plėmais. Dabar esu įdegusi, tai trūksta man spalvos iš jo, bet žiemai bus gerai manau.
Pamiršau dangtelį padėt. Ten ELF lip conditioning balm. Spalva mellow melon. Lūpų tai nedrėkina, bet ir nesausina. Nors užsitepus dilgčioja g.gif Šiaip spalva labai graži, ant lūpų nėra tokia ryški kaip indely. Tik nervina, kad pirštais reikia tepti cool.gif
Korres rankų kremas į lengvesnę pusę, tai naudojau tik pavasarį/vasarą. Manau, kad žiemą trūktų drėkinimo. Dabar vasarai pats tas. Kvapas wub.gif
QUOTE(SaiMita @ 2013 08 12, 21:55)
zhaltvyksle, kažkaip maniau, kad daugiau visko bus
Kaip Australian Gold aliejukas? Man jis nerealus, sunaudojau jau visą
Kaip loreal bazė?

Daugiau visko ir yra, bet to, kas dar nenaudojama nedėjau biggrin.gif
Superinis thumbup.gif Tik bent jau pas mane nelabai ten aliejus, o toks lengvas kremukas. Kvapas wub.gif Primena Donaldo gumą biggrin.gif Iš tikrųjų, gražus įdegis gaunasi su šituo. Toks tamsesnis, o ne oranžinis. Ir pagreitina kažkiek jei akys nemeluoja biggrin.gif Bus kartojamas tikrai ax.gif
Nieko gero. Jokio skirtumo nematau pasitepus aš ta baze. Ir makiažas tiek pat išsilaiko. Tokia įdomi jo tekstūra, o veidas pasitepus lieka toks velvetinis ax.gif Bet poveikio prasme, tai nieko gero. Ir tau jo nereikia schmoll.gif biggrin.gif Išvis nusprendžiau, kad čia paskutinis primeris, nes bent jau man tai jo nereikia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 08 12, 22:19)
Pas mane irgi nebuvo, bet teke skaityt, kad kitoms ji nemalonaus kvapo, tai manau gal irgi kokios uzsistoveje papuole...  g.gif Kur tu ja pirkai? Visai noreciau gal vel pabandyt nusipirkt...

SM išparduotuvėj. mirksiukas.gif
Atsakyti
Zhaltvyksle - gražus krepšas bigsmile.gif sakyčiau tikrai toks optimizuotas, mažesnis bigsmile.gif
klausimų neturiu - visi kiti jau visko apklausė. matau, kad man žinomų priemonių turi bigsmile.gif
ai, vieną klausimėlį turiu - kaip L'Oreal blakstienų serumas Tau? Pati turiu, bet dar nepradėjau naudot, tai įdomaujuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 08 12, 22:41)
Zhaltvyksle - gražus krepšas  bigsmile.gif sakyčiau tikrai toks optimizuotas, mažesnis  bigsmile.gif
klausimų neturiu - visi kiti jau visko apklausė. matau, kad man žinomų priemonių turi  bigsmile.gif
ai, vieną klausimėlį turiu - kaip L'Oreal blakstienų serumas Tau? Pati turiu, bet dar nepradėjau naudot, tai įdomaujuosi  smile.gif

4u.gif Prisimenu, kad kai buvau sukėlusi žiemą, tai irgi daug kas sakė, kad optimizuotas biggrin.gif Aš nemėgstu vienu metu daug priemonių tos pačios paskirties naudot, bet vat skladuke mano, tai biški yra prikaupta, bet nepergyvenu, nes viskas gan greitai naudojasi ax.gif
Dar neseniai aš jį naudoju. Kažkur savaitę po du kartus į dieną. Dar jokio skirtumo nepastebėjau, tai nieko pasakyt negaliu. Dengiasi lengvai, bet sulipina blakstienas. Ir tušas man po šito serumo negražiai dengiasi, tai jei ruošiuosi dažytis, nededu serumo. Kai eisiu darban, manau, kad naudosiu jį tik vieną kartą į dieną, prieš einant miegoti ax.gif
Atsakyti
žalstvyksle, kaip gražu, ir kiek visko saikingai bigsmile.gif

1.kaip ta [plaukų kaukę beprotiškame butelyje?
2. kaip patinka ir kaip naudojama elf tone correcting powder?
3.kuris l'occitane rankų kremas ten? ar gali palyginti su kitais jų kremais, nes man atrodo jie visi skirtingi poveikiu unsure.gif
4. kas ten kampe iš himalaya ir kokie atsiliepimai?
5. kaip tas super bb? ar iš šviesesnių ar tamsesnių jis?

kol kas tiek bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 08 12, 23:20)
žalstvyksle, kaip gražu, ir kiek visko saikingai  bigsmile.gif

1.kaip ta [plaukų kaukę beprotiškame butelyje?
2. kaip patinka ir kaip naudojama elf tone correcting powder?
3.kuris l'occitane rankų kremas ten? ar gali palyginti su kitais jų kremais, nes man atrodo jie visi skirtingi poveikiu  unsure.gif
4. kas ten kampe iš himalaya ir kokie atsiliepimai?
5. kaip tas super bb? ar iš šviesesnių ar tamsesnių jis?

kol kas tiek  bigsmile.gif

4u.gif
Plaukų kaukė labai patinka, tik galėtų būti mažesnis kiekis, nes pabos naudoti. Naudoju kelis mėnesius, o dar tik trečdalį įveikiau biggrin.gif Prieš tai naudojau Kerastese kaukę, tai jos abi man labai panašios, tik šita latte daug pigesnė biggrin.gif Nuostabiai kvepia, plaukai švelnūs, minkšti, nepasipūtę, blizga. Viskas, ko reikia ax.gif
Naudojau žiemą, pavasarį. Taip per kelis mėnesius ir beveik susinaudojo. Patinka, nes nuima blizgesį, neduoda jokios spalvos, nemaskuoja. Geras daiktas, tik po kelių valandų vistiek reikia veidą pataisyti, vėl jos uždėti, kad neblizgėtų. Rudenį pabaigsiu. ax.gif Dabar, kai įdegusi net nebandžiau naudoti, bet manau, kad gali būti per šviesi. ax.gif
Paprastas, su shea butter. Tik pakuotė limituoto leidimo. Esu bandžiusi dar kremą su bijūnais. Tai jie labai skirtingi, šitas toks tirštas, gerai drėkinantis, o su bijūnais buvo visai lengvutis, nebent vasarą tinkamas ir mažai drėkinantis, bet kvapas užtat wub.gif Patinka ir šitas su taukmedžiu, labai patiko žiemą naudoti, drėkino, o ir kvapas toks švarus wub.gif Iš patirties labiausiai drėkinantis yra TBS kanapių kremas ax.gif
Hymalaya ten apsauga nuo saulės su spf 30. Jau senokai turiu, bet niekaip nesubaigiu. Šiaip geras, apsaugo nuo saulės, bet sunkiai įsitrina, iš pradžių pasidengia ant odos baltais dryžiais ir reikia pasistengt įtrint. Nekartotinas. Austraalian Gold žymiai geresnis ax.gif
Ten Skin79 BB kremas. Iš šviesesnių jis. toks pilkšvas. Patinka, bet naudotinas tik žiemą, kai šviesiausia oda, nes dabar tikrai keistokai atrodyčiau, netiktų spalva. Maskuoja labai gerai, drėkina odą, man tiko ir patiko ax.gif
Atsakyti
labai gražu, kaip tau nivea naujiena kūnui ir h&sh šampūnas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 13 rugpjūčio 2013 - 06:57