Įkraunama...
Įkraunama...

Великолепный век / Muhtesem Yuzyil

Dabar rodo 1541m, o Hatice Sultan turejo mirti 1538 schmoll.gif
Mustafa turi mirti 1553m. schmoll.gif
Sehzade Mehmet mirs 1543m. drinks_cheers.gif

Ka daro Rustemas viskas man labai patinka thumbup.gif
Nesuprantu tos Nigiar... Pati prisidirbo, kodel del visko kaip visada kaltinama Hurrem. Ir zeminasi ji pries sitas gyvates sesutes doh.gif Hatice galima sakyti is jos vaika ateme, o ji sokineja pagal dudele. doh.gif

O man Sah Sultan baisiausia boba seriale doh.gif
O ir Mahidevran tokia negrazi dabar, sena atrodo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 19 gegužės 2013 - 20:52
Ar zinot, kad treciadieni Turkijoj neisejo 100-oji serija? Merjem Uzerly isvaziavo i Berlyna, nes jai nustatytas emocinio issekimo ar perdegimo sindromas . kapec. o tai kada ji bepasveiks? parasyta, kad kita treciadieni iseis serija, o kaip is tikruju, kas cia zino.
liudnas savaitgalis nusimato. o mano vaiks kaip visad susirgo, tai teks namie be mylimo serialo tupeti
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 05 24, 14:21)
Ar zinot, kad treciadieni Turkijoj neisejo 100-oji serija? Merjem Uzerly isvaziavo i Berlyna, nes jai nustatytas emocinio issekimo ar perdegimo sindromas . kapec. o tai kada ji bepasveiks? parasyta, kad kita treciadieni iseis serija, o kaip is tikruju, kas cia zino.
liudnas savaitgalis nusimato. o mano vaiks kaip visad susirgo, tai teks namie be mylimo serialo tupeti

Nesupratau, o tai tas serialo 3 sezonas nesukurtas? blink.gif Tai ji cia kas savaite po serija kuria? blink.gif As galvojau, kad jis sukurtas, bet rodo palengva, o kuria jau 4 sezona, kuri rodys tik rudeni(uz tai ir tempia guma, kad mes per vasara nepamirstumem, kas vyko 3 sezone).
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 24, 14:37)
Nesupratau, o tai tas serialo 3 sezonas nesukurtas? blink.gif Tai ji cia kas savaite po serija kuria? blink.gif As galvojau, kad jis sukurtas, bet rodo palengva, o kuria jau 4 sezona, kuri rodys tik rudeni(uz tai ir tempia guma, kad mes per vasara nepamirstumem, kas vyko 3 sezone).

tai matyt filmuoja po serija
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 05 24, 16:15)
tai matyt filmuoja po serija


Nejaugi taip gali but g.gif As tik vakar paziurejau serija, visai nebloga buvo, Rustemas joje man pakilo akyse biggrin.gif
Atsakyti
Nesamone, juk jau rode anonsa 100-osios serijos praeita savaite thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2013 05 24, 16:25)
, Rustemas joje man pakilo akyse  biggrin.gif

kodel? ka jis padare kitaip nei visada?
Atsakyti
jau kaip laukiu 100 serijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 05 25, 15:25)
jau kaip laukiu 100 serijos  bigsmile.gif

paskiačiau, kad: "Серия 100 выйдет 29 мая в Турции
Просьба не стонать, не жаловаться, не скандалить."
Atsakyti
As irgi laukiu 100 serijos unsure.gif
Jau tiek gandu prisiskaiciau del ko jos neparode- Merjem susirgo; uzsiprase didesnio honoraro ir prodiuseriai jau rado nauja aktore ( 1 aktore, 2 aktore ) blink.gif ; pavargo nes labai ilgos serijos; futbolo transliacija- labiausiai noretusi sios versijos biggrin.gif
Kam patinka Hiurrem lopsine wub.gif :
http://www.youtube.c...h?v=4OTDbAjgEq8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginok: 25 gegužės 2013 - 21:47
Oj ne, nepatinka ir netinka man ne viena situ aktoriu i Hurrem vaidmeni.
Jos eilines, o va Meriyem tikrai isskirtiniu bruozu smile.gif
Ir serialas be jos bus nebe tas ir manau praras daug gerbeju doh.gif
Nes ir taip daznai siuzetas buna nuobodus, palyginus su pirmu ir antru sezonu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivilka @ 2013 05 24, 20:39)
kodel? ka jis padare kitaip nei visada?

Ir man dar labiau pakilo, kai pamaciau kaip myli Mihrimah ir kudiki wub.gif
O taip jis man visada patiko, nes jis su Hurrem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2013 05 25, 22:36)
As irgi laukiu 100 serijos unsure.gif
Jau tiek gandu prisiskaiciau del ko jos neparode- Merjem susirgo; uzsiprase didesnio honoraro ir prodiuseriai jau rado  nauja aktore ( 1 aktore, 2 aktore ) blink.gif ; pavargo nes labai ilgos serijos; futbolo transliacija- labiausiai noretusi sios versijos biggrin.gif 
Kam patinka Hiurrem lopsine wub.gif :
http://www.youtube.c...h?v=4OTDbAjgEq8


Nei viena po Meryem nesižiūri ir tikiu, kad nemokės taip suvaidinti.

Be to, keisti pagrindinių pagrindinę aktorę... Idiotai būtų. Temoka kiek Meryem užsiprašys, nes ji tų pinigų verta.
Atsakyti