Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiukai

Labas, mergaitės, noriu ir aš prisijungti 4u.gif Auginam savo pirmą vaiką kaip aš sakau biggrin.gif Šiandien lygiai 1,5 mėn kaip turim savo pupą ax.gif Pas mus dekoratyvinis nulėpausis wub.gif Mažiukas dar, kažkur 4,5 mėn. Labai miela, draugiška, aišku, padykus, jau nebesikandžioja, ramiai pabūna ant rankų thumbup.gif Graužiam VitaKraftą, Kikos šienuką, morkytes, dabar pienes graužia kaip patrakus bigsmile.gif Žodžiu, myliu iki negaliu biggrin.gif O dabar einu skaityt praeitą temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arguendo: 15 gegužės 2013 - 19:19
Vardas Pupa? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2013 05 16, 10:19)
Vardas Pupa?  biggrin.gif

Nea Burbulė cool.gif biggrin.gif Bet aš ją ir pupa, ir pupyte, ir škadėja vadinu biggrin.gif
Atsakyti
O kiek jai pačiai laiko?

Mano triušio vardas buvo Pupa, kol nesužinojom, kad ten Pupis biggrin.gif Bet dar vis tiek jį saulyte pavadinu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Araceli: 16 gegužės 2013 - 10:40
QUOTE(Araceli @ 2013 05 16, 11:33)
O kiek jai pačiai laiko?

Mano triušio vardas buvo Pupa, kol nesužinojom, kad ten Pupis  biggrin.gif Bet dar vis tiek jį saulyte pavadinu  wub.gif

Kai pirkom sakė APIE (nežinau, kodėl tiksliai negali pasakyt) 3 mėn, o ji pas mus 1,5 mėn, tai kažkur kaip minėjau apie 4,5 mėnesiuko ax.gif
Ką tik atnešiau dvi pienes, nufilmavom kaip lapnoja biggrin.gif Kaži, kiek per dieną jai galima pienių g.gif Kiek jūs, merginos, duodat, jei duodat? 4u.gif

biggrin.gif Mes lyg ir jau apžiūrėjom, kad panelė auga g.gif Pirkom Kikoj, bet sakė lytis nenurodyta dokumentuose g.gif Nežinau, ar taip gali būti..O jūsų Pupsis labai žymi teritoriją? mirksiukas.gif Mūsų tik ant patalynės kai užšoka, nespėjam sureaguot- op ir balutė. doh.gif
Atsakyti
Mes kai pirkom triušiuką Kikoj, irgi sakė, kad jam apie 3mėn.
Na mūsiškis irgi, kol buvo nesubrendęs, palikdavo balutę ant lovos. O pvz ant grindų ar kilimo nedarydavo. Tai nžn, kodėl lova jam nepatiko. biggrin.gif
Paskui, kai tapo vyras, pradėjo sysioti VISUR (žymėtis teritoriją). smile.gif Kol neiškastravome.

Aš tai pienių lapų duodu visą pundą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2013 05 16, 12:43)
Mes kai pirkom triušiuką Kikoj, irgi sakė, kad jam apie 3mėn.
Na mūsiškis irgi, kol buvo nesubrendęs, palikdavo balutę ant lovos. O pvz ant grindų ar kilimo nedarydavo. Tai nžn, kodėl lova jam nepatiko.  biggrin.gif 
Paskui, kai tapo vyras, pradėjo sysioti VISUR (žymėtis teritoriją).  smile.gif Kol neiškastravome.

Aš tai pienių lapų duodu visą pundą  biggrin.gif

va va drinks_cheers.gif tik ant patalų, nei kilimas, nei grindys neliečiamos g.gif Tiesa, dabar jau ji drąsesnė, tai į vonią pas mane ateina, palieka kartais lašiuką ant kilimėlio unsure.gif
Dėkui dėl pienių lapų, žinosiu, atneįiu aš jai dovanų biggrin.gif Bet tuos žiedus gal reikia normuoti, ne? g.gif

O rodo charakteriuką Pupsis? biggrin.gif Mūsiškė labai mėgsta panaktinėti, dedam ją į narvą apie 23-00 val., pyksta, tada graužia narvą.. doh.gif biggrin.gif O kaifuoja kai šukuojam biggrin.gif nors viso pilvuko dar nerodo, matyt, dar nevisiškai atsipalaidavus ir pripratus pas mus.. unsure.gif

O nagučius patys kerpat, ane? Mes pirmą kartą vežėm pas veterinarą, sekantį bandysim patys, bet aš bijau įkirpt, plius namų aplinkoj ji labiau atsipalaidavus būna, nei kad klinikoj, tai sunku man atrodo bus ją išlaikyti..
Atsakyti
Aš pienių žiedų neduodu, tik lapus smile.gif
Mūsiškis labai ramus būna naktį (tfu tfu tfu). Bet charakterį turi, jei kas nepatinka ar nėra maisto indelyje - ima jį tąsyt ir barškint, arba dar savo lovą po visą narvą tampydavo biggrin.gif Kartais ateina pas mus padraugauti, kartais raukosi, kai bandom pasigauti biggrin.gif Po kastracijos tapo meilus geras triušiukas smile.gif Dar kartais apsimeta, kad nekrečia eibių (pvz., atseit negraužia, o kai tik nusisuku, jau būna suleidęs dantis) arba mėgsta lįsti ten. kur jam negalima (po dujine, šaldytuvu, vonai ir t.t.) biggrin.gif
Aš dar nekirpau jam nagų, bet nelabai bijočiau manau, mačiau kaip veterinarė kirpo, nėra baisu lb smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Araceli: 16 gegužės 2013 - 12:25
Sveikos, turiu toki klausimeli, anos temos neskaiciau, nes labai jau daug 4u.gif Taigi ar vezates savo triusiukus i kaima ar kur nors su masina? Ar yra jiem kokie nors specialius krepsiai ar narvai gabenimui? Nes planuoju isigyti triusiukas, tai idomu ar butu galimybe ji pasiimti kartu smile.gif
Atsakyti
Mes Džindžer vežam smiltpelės narvelyje. O šiaip yra specialūs boksai, pvz., http://www.kika.lt/i...;itemId=1442377 Jie daug pigesni už narvelius.
Atsakyti
bet auginti juose butu blogai ar ne? biggrin.gif

Ir ar šeriasi jūsiškiai?
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 05 16, 20:18)
Mes Džindžer vežam smiltpelės narvelyje. O šiaip yra specialūs boksai, pvz.,  http://www.kika.lt/i...;itemId=1442377  Jie daug pigesni už narvelius.


O jame trusis galetu pagyventi kazkiek laiko? Na kelias dienas, kad papildomai nesivezt narvelio
Atsakyti