Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiukai

Araceli, mūsų gražuolei kažkur turėtų būti apie 5 mėn mirksiukas.gif

O jūs vitaminų duodate? Kikoj siūlė lašinamus lašiukus tokius į vandenuką, bet nepaėmiau, o kažin gal vertėjo g.gif
Atsakyti
Nea, neduodam jokių vitaminų kol kas. Mineralą turi, kurio negraužia beveik. Tai jūsų panelė jau tuoj subręs, va tada prasidės bėdos, reikės gal sterilizuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2013 05 20, 14:42)
Nea, neduodam jokių vitaminų kol kas. Mineralą turi, kurio negraužia beveik. Tai jūsų panelė jau tuoj subręs, va tada prasidės bėdos, reikės gal sterilizuoti lotuliukas.gif

Oplia, gal rimtai ji jau čia bręsta blink.gif Vargšytė, nenoriu aš jos žalot, bet čia turbūt geriausia išeitis unsure.gif
Nutarėm nevest į lauką- bus bėdų su erkėm schmoll.gif Bet paskiepyt gal reiktų, kaip manot? Juk ir mes galim parnešt ligų į namus g.gif
Papildyta:
Beje, s@ndr@22, papasakokit daugiau apie savo Bičą biggrin.gif negaliu, koks fainas vardas biggrin.gif Kiek jam laiko? Ką valgo? Koks charakteris? Viskas įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
jo, triušiukai labai greitai bręsta smile.gif

patelės lytiškai subręsta 4,5–9, o patinėliai – 6–10 mėn. Maniškis jau tikrai buvo 6mėn subrendęs. Darė visokias nesąmones, kai iškastravom - vėl mielas iki negaliu smile.gif Kaip su patelėmis - nežinau, bet viena forumietė praeitoje temoje skundėsi, kad jos mergina narve visąlaik netvarką darydavo ir nedraugiška buvo, jei gerai pamenu. Citata iš tos temos: "Aga tik atrodo meili. Pusę metų meilumo buvo iki ausų,po to šarikai jai apsisuko per morčių blink.gif "

o skiepyti būtinai reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Araceli: 20 gegužės 2013 - 14:37
O aš noriu pasipasakot kaip mes savo Punkį šį savaitgalį pirmą kartąį sodą nusivežėm. Padarėm jam didelį aptvarą, akd turėtų daugiau vietos negus narve. Tai iš pradžių jautėsi nedrąsiai, paskui įsisiautėjo ir net sugėbėjo prasikasti iš to aptvaro. Žodžiu buvo smagu žiūrėti, kaip triušiukas džiaugiasi laisve ir pienes kerta smile.gif O Jūs ar jau buvot su triušiukais lauke?
Atsakyti
aww kaip miela, aš savo lgaausį irgi vesiu kada į laukutį,kai turėsiu daugiau laisvo laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2013 05 20, 15:36)
jo, triušiukai labai greitai bręsta smile.gif

patelės lytiškai subręsta 4,5–9, o patinėliai – 6–10 mėn. Maniškis jau tikrai buvo 6mėn subrendęs. Darė visokias nesąmones, kai iškastravom - vėl mielas iki negaliu  smile.gif  Kaip su patelėmis - nežinau, bet viena forumietė praeitoje temoje skundėsi, kad jos mergina narve visąlaik netvarką darydavo ir nedraugiška buvo, jei gerai pamenu. Citata iš tos temos: "Aga tik atrodo meili. Pusę metų meilumo buvo iki ausų,po to šarikai jai apsisuko per morčių  blink.gif  "

o skiepyti būtinai reikia  smile.gif

Labai ačiū už info 4u.gif
Mūsų irgi pasidarius truputį pasiutėlė-kelia 4-6 ryto, narve laksto, graužia narvo kampą blink.gif nors pvz iš vakaro "guldėm" gana vėlai, kokią 23 ar 00 val. Nesimiega jai, žiūriu biggrin.gif Bet užtai ant rankų ilgiau išbūna, nei kad pirmom dienom net paimt nesileido unsure.gif
Ačiū už vargą dėl citatos 4u.gif

vitabee, kaip fainai sugalvojot biggrin.gif Triušiukas gerai savaitgalį praleido, reiškias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arguendo @ 2013 05 20, 09:27)
O mes nematuojam  g.gif sakot, reikia?  4u.gif

s@ndr@22, kooks fainuolis  wub.gif Ir vardas linksmas  thumbup.gif Kiek jam laiko?  smile.gif
O mes savo nulėpausytės nebeleidžiam į kambarį  verysad.gif Pradėjo palikinėt balas VISUR  blink.gif Vyras susinervinęs  lotuliukas.gif Tai laikom virtuvėj, ji pas mus labai didelė, keramikinės plytelės, o dabar kai karšta, tai jai gal ir geriau, atsivėsina kažkiek  g.gif Bet man jos gaila, ji budi prie durų, o mes bjaurybės jos neleidžiam  unsure.gif  biggrin.gif Ir kažkaip šienuko mažiau valgo, nei kad pirmom dienom  g.gif

Pirkom pries savaite, sake jam apie 4 men. Bet kazkodel jis nesileidzia ant ranku, o kai paimam idet i narva buna didziulis draskymasis ir skra ido gniuzulai plauku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(s@ndr@22 @ 2013 05 20, 20:59)
Pirkom pries savaite, sake jam apie 4 men. Bet kazkodel jis nesileidzia ant ranku, o kai paimam idet i narva buna didziulis draskymasis ir skra ido gniuzulai plauku  doh.gif

Tai žinok, lygiai kaip ir mums buvo smile.gif Paskui apsipras,pamatysit smile.gif Bet imkit kuo dazniau i rankas, kad greiciau priprastų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arguendo @ 2013 05 20, 20:36)
Tai žinok, lygiai kaip ir mums buvo  smile.gif Paskui apsipras,pamatysit  smile.gif Bet imkit kuo dazniau i rankas, kad greiciau priprastų  4u.gif

nu duok dieve pripras, nes siandien as ant jo jau ir supykus buvau, kad jis toks nedraugiskas, sakiau atgal i kika vaziuosi ax.gif
Atsakyti
Pas mane buvo pažįstama atvarius pirmą kartą, triušiuką pradėjo pirmiausiai labai gražiai kalbinti, tada po truputį tiesė ranką, pradėjo glostyti ir vis gražiai su juo šnekėjo, tada jau triušis leidosi jos glostomas, ant rankų ar nėjo, bet ramus buvo kai matydavo kad ji tiesia ranką jį glostyti. Labai greitai prisipratino švelniu tonu smile.gif

Mes prieš savaitę skanėstą nupirkom, kurio niekaip nevalgo, savaitgalį buvome palikę jį vieną namie, tai net ir tada nesuvalgė g.gif
Atsakyti
Araceli, aš visada taip elgiuosi su savaja mažyte kaip jūsų minėta pažįstama. Kalbuosi tik mažybiniais žodeliais biggrin.gif Net jei prikrečia išdaigų (balutę ant patalynės), jokiu būdu nerėkiu, net nepykstu, ir kalbu gražiai schmoll.gif Negalima ant jų nei šaukti, nei tuo labiau spriktuot ausytes, niekada taip nesielgsiu su savo nulėpausyte ax.gif Pilna informacijos kad negalima su jais negražiai kalbėti, be to- man net širdį skaudėtų jį sriaust schmoll.gif Juk jei ir pragraužia laidą- na tokia jų prigimtis, jie juk graužikai yra, tai kaip galima ant jų rėkti, pykti ar pan. Čia grynai šeimininko klaida, kad per mažai dėmesio skiria, užtai nepamato, ką jo augintinis veikia smile.gif

Taip kad s@ndr@22, nedarykit klaidos pykdama ant tokio mielo padarėlio, jam reikia priprasti prie jūsų ir prie namų 4u.gif

Manoji tai labai graužia VitaKrafto skanėstą (junior lazdelė kažkokia..) smile.gif Net ausytes pastato kaip mėgsta biggrin.gif Bet dažnai neduodam, kokias 4 lazdeles į mėn. Visgi tai nėra būtinybė, o tik skanulis, nuo kurių ir tunka paskui triušiukai rolleyes.gif
O kokį ir kur jūs pirkot? mirksiukas.gif
Atsakyti