Įkraunama...
Įkraunama...

☻☺☻ Marijampolietės mamytės ☻☺☻

Rug_gele, tai aisku, reikia ziuret, kad tau paciai vargo nebutu, kur ten lakstyt po visa miesta vaikus isveziojant wink.gif o del tos mamos - tai visokiu durniu pasitaiko, neimk i sirdi wink.gif
Del Eurovizijos pritariu Kirbei, daina man nelabai, bet is patriotiniu paskatu sergu uz Lietuva wink.gif
Atsakyti
Beje, į kurias mokyklas planuojat vesti būsimus pirmokus? Aš mokyklų nepažystu Marijampolėje, tai galvos skausmas. Smalsutis Draugystės gatvėje būtų geras variantas, nes mano kieme beveik, bet ar tai gera mokykla?
Atsakyti
Dviveide, nerekomenduoju Smalsucio... As tai vesiu i Cecilijos gimnazija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 05 16, 16:36)
Dviveide, nerekomenduoju Smalsucio... As tai vesiu i Cecilijos gimnazija wink.gif

prasom,palciau apie smalsuti,kodel nerekomenduoji,as irgi iten galvojau g.gif bet dabar jau nzn g.gif ka tada rekomenduotai,kazin kaip deguciuose ten ta mokyklele g.gif as irgi nelabai zinau ju g.gif
dviveide,del ikandimo kamilei,kad ten nera ka pasakot g.gif is kamiles kaip supratau,tai zaide kazka,ir kazko nepasidalino smile.gif iki vestuviu uzgis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, oi kaip smagu užeiti kaip mamyčių prikalbeta biggrin.gif
Mums pagal gyvenama vieta priklauso "Smalsutis" net mokytoja buvo atejusi į namus agituoti ir taip toliau, bet as nieko visai apie ja nezinau tad nei gero nei blogo pasakyti negaliu.Mano abu eis į "Saulės" pradinę, veliau bus matyti ši pradinė mokykla mums arciausiai namu gaunasi ir direktore pažįstama mirksiukas.gif todel cia ir leisiu, žinau, kad mano vaikas bus prižiūrėtas ir t.t.ir dar pakeliui gaunasi Ąžuolą mokykloj išleisti , o Dovyda į darzelį ir kaip TISKE sako neveziosi vieną į vieną galą miesto kita i kitą planuojiesi kaip patogiau.


Eurovizijos nemačiau blush2.gif visai nei dainos negirdejus nei kas ją atlieka blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Del tos nemalonios situacijos su tuo vaiku jau atsigavau, bet žinokit buvau šokiruota blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Tiske, jei apie sia http://www_kkcvidurine_lt/ tai kaip ir nelabai toli iki Draugystės g. ir į darbą man pakeliui.
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2013 05 17, 14:16)
Tiske, jei apie sia http://www_kkcvidurine_lt/  tai kaip ir nelabai toli iki Draugystės g. ir į darbą man pakeliui.

niekaip negaliu rasti adreso sios mokyklos ax.gif g.gif gal jau visai zliba ax.gif parasykit jei kas zinot,gal ir mum bus pakeliui is kauno gatves g.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Mano abu vaikai Mokolu mokykloj-darzeli, dabar labai patogu. Mergina eidama i mokykla ir Emili nuveda. Veliau, kai reikes jau vezioti is Puskelniu truks sito patogumo - mokyklos per gatve, bet priprasim. Dar Urtes klasioke salia gyvena, tai susitarsim del tu veziojimu.
Atsakyti
Kontaktai
Adresas

Naujakurių g. 6, LT-68263 Marijampolė
El. paštas: marijampole.kkc@takas.lt

Telefonai:

Direktorius, raštinės vedėja - tel./faks. (343) 50608
Pavaduotojai - (343) 52642
Budėtoja - (343) 59903
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2013 05 19, 15:07)
Kontaktai
Adresas

Naujakurių g. 6, LT-68263 Marijampolė
El. paštas: marijampole.kkc@takas.lt

Telefonai:

Direktorius, raštinės vedėja - tel./faks. (343) 50608
Pavaduotojai - (343) 52642
Budėtoja - (343) 59903

Tikrai tokie mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2013 05 19, 15:07)
Kontaktai
Adresas

Naujakurių g. 6, LT-68263 Marijampolė
El. paštas: marijampole.kkc@takas.lt

Telefonai:

Direktorius, raštinės vedėja - tel./faks. (343) 50608
Pavaduotojai - (343) 52642
Budėtoja - (343) 59903

nelabai man ka sako tas gatves pavadinimas blush2.gif ax.gif kuris cia mikrorajonas g.gif centre cia kur g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti