Įkraunama...
Įkraunama...

☻☺☻ Marijampolietės mamytės ☻☺☻

Labas

Buvau pametus šitą temą doh.gif

Ačiū visoms už sveikinimus, mes taip pat sveikinam visus penkiamečius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Lankot darželius vasarą? Mes einam, kokią dieną kitą kokia močiutė pasiima jei laisva ax.gif bet noras į darželį didelis, tai ir keliaujam visos trys smile.gif

Dviveide, mačiau sąrašus, vesi liepą Godą pas mus. Neatostogaujat visai? 4u.gif

Diana, vežiojam ir mes, nėra problemų, o mokinukus mokykla gali nemokamai vežiot mirksiukas.gif

Tiske, kodėl Smalsučio nerekomenduoji? Aš tai tikrai ne mokyklas rinkčiausi, o tik mokytojas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, mano vyrukai atsotogauja, nebelankom daržiuko vasarą, vasaroja namuose, su dviračiais per dieną laksto.Aš dar dirbu, nuo liepos 1 d. atsotogausiu, jau laukiu atostogų, noriu poilsio doh.gif

Ąžuolas nuo rugsėjo 1 d. eis į "Saulės" pradinę mokyklą, yra prailginta grupė iki 17.30 h
KLECKAS prašymą pridaviau sausio mėn.priima ir veliau iki balandzio men. tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
labas visom,gal zinot kam reikia maitinimo kedutes geram stovi ir nebrangiai? blush2.gif
Atsakyti
Labas merginos nebepamenu kada buvau cia uzsukus pas jus. Klausykit gal padarom myta mes su seima grystam atostogu liepos 77dsavaiteliai tai gal iseitu kaip nors sujumis susimatyti butu labai smagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalija25: 21 birželio 2013 - 10:46
Vitalija, as uz, retai susitinkam. Mb atostogos liepos 1-15, tai jeigu nebusim isleke, tai butinai dalyvausim. Kur ir kada?? Vitalija, jus sakykit kada jums patogiau, nes jei tik sav busit, tai gal mazai laisvu dienu like, jau gal viskas suplanuota.
Atsakyti
sveikutes,nu visai faina butu sustikt,nes jau kitos taip seniai matytos wub.gif vitalija tu ypac thumbup.gif
tik as ir nzn kaip cia man pavyks,mb gryzta atostogu,tai galim buti ir patys isvaziave atostogu,tai nieko nezadu,bet jeigu busiu namie,tai butinai sudalyvausiu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.
Darželį lankysim iki rugpjūčio. Tada darželis atostgaus. Tikiuosi, kad pavyks ir man tą mėnesį pora savaitėlių paatostogauti.
Justas į darželį nenori eiti. Praeitą visą savaitę ašarojo. Nieko konkretaus nepasako, kad būtų kas nutikę.Tikiuosi po šių trijų dienų pailsės ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 06 22, 10:30)
Vitalija, as uz, retai susitinkam. Mb atostogos liepos 1-15, tai jeigu nebusim isleke, tai butinai dalyvausim. Kur ir kada?? Vitalija, jus sakykit kada jums patogiau, nes jei tik sav busit, tai gal mazai laisvu dienu like, jau gal viskas suplanuota.



QUOTE(giedrumelis79 @ 2013 06 23, 19:29)
sveikutes,nu visai faina butu sustikt,nes jau kitos taip seniai matytos wub.gif vitalija tu ypac thumbup.gif
tik as ir nzn kaip cia man pavyks,mb gryzta atostogu,tai galim buti ir patys isvaziave atostogu,tai nieko nezadu,bet jeigu busiu namie,tai butinai sudalyvausiu thumbup.gif  thumbup.gif


Na mes busim lt 7d. Reikalu milijonad bet tikrai su jumis rasiu valandziuke susitikti labai norim visus pamatyti ir pabendrauti. Tai rasykit kam kadapatogiau ir nusprendziam.
Atsakyti
QUOTE(vitalija25 @ 2013 06 23, 22:54)
Na mes busim lt 7d. Reikalu milijonad bet tikrai su jumis rasiu valandziuke susitikti labai norim visus pamatyti ir pabendrauti.  Tai rasykit kam kadapatogiau ir nusprendziam.

o mes planuojam 8d. isvaziuot prie juros savaitei mirksiukas.gif tad as nieko nezadu,jeigu pasikeistu planai,tai prisitaikysiu prie daugumos g.gif nors kolkas matau tik tiske ir as norim... ax.gif
Atsakyti
Kaip ir sakiau, MB atostogauja iki liepos 15d, tai nelabai zinau kur busim ir ka veiksim biggrin.gif Vitalija, siulyk tu, o mes prisiderinsim wink.gif
Atsakyti
Labas visoms

Šnd labai sunku darbe po ilgojo savaitgalio doh.gif smile.gif

Liepos 8 d., pirmadienį, 18.30 Burbuliatorius. man atrodo puiki proga susitikt ax.gif


Klecke, kažkas man atrodo nutiko, ar auklėtoja pabarė, ar koks vaikas kažką pasakė, priežastis vis tiek turi būt 4u.gif
Atsakyti
Agne, vakar irgi turejo buti burbuliatorius, bet buvom tik mes ir tokia mano drauge su vaiku biggrin.gif
Atsakyti