Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Gabre* @ 2016 02 13, 12:15)
labai noreciau isbandyti ekologiska krema su spalva arba kremine pudra (norisi, kad suteiktu veidui skaistumo, sulygintu spalva, neblizgetu, dekintu)

kazin, ka verta ismeginti...? g.gif

Turiu Avril, tokią, patinka, kad labai lengva ant veido, nedaro kaukės efekto. Tuo pačiu sulygina spalvą, užmaskuoja lengvus paraudimus. Jei reikia stipraus maskavomo, pilnai to ji viena nepadarys.
Atsakyti
O kokius kremus naudojate normaliai,kartais i sausuma veido odai?
Siaip is bandytu, patiko hauschkos,bet galvoju gal yra pigesniu alternatyvu...?
Atsakyti
Nesu buvus Vokietijoje, tai nežinau kainų, bet internetinėse vokiečių parduotuvėse (Violey, Biologisch ir kt.) net ir be akcijų viskas daug pigiau nei pas mus. Tai negi gyvai kitaip?
[/quote]

Internetu ir turėtų būti pigiau smile.gif gyvose parduotuvėse kita politika (nesiplečiant- vietos nuoma ir darbuotojų atlyginimai įeina į kainą), kainos gaunasi šiek tiek didesnės nei internete arba tokios pat, jei su akcijom, bet paprastai pigiau nei LT. verta užsukti į TKmaxx- ten kartais būna akcijų vokiškai eko kosmetikai (esu radus Lavera paakiu krema su -70%).
Šalis laikosi tokios politikos, kad vokiškos prekės ten yra pigesnės nei atvežtinės, taip skatina vietinę rinką, pirkti prekę vietinę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerapanycka: 26 vasario 2016 - 15:17
Rekomenduokite ekologiskus seselius? noreciau matiniu, kuno spalvos arba dar sviesesniu, na kad galeciau tepti ant voko tiesiog naturaliam vaizdui, nes iki siol tepdavau tiesiog mineraline pudra ant ju.
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2016 02 15, 00:30)
As paprastai užsiperku Laveros produktų (labai patinka veido kaukės, išbandžiau beveik visas rūšis), kurie yra pigesni nei LT, bet visa kita nelabai pigiau, jei to siekiate ieškodama prekių Vokietijoje.. ir beveik viską galima rasti LT.. taip pat jei lankysitės tik trumpam tai vargu ar pavyks rasti akcijų norimiems produktams, o be akcijų kaina parduotuvėse panaši kaip Lietuvoje smile.gif
Taip par įdomu kokių būtent priemonių veidui norite? drėkinančių, maitinančių? kremų, prausiklių, serumų? verta būti šiek tiek detalesnei norint gauti išsamesnę pagalbą  mirksiukas.gif

Kita kokybe prekiu Vokietijoje i Lt.
Atsakyti
rekomenduokite skaistalus (geriau presuotus), kad graziai atrodytu, suteiktu lengvo svytejimo skruostukams? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
galbūt rekomenduotumėte skystą pudrytę, neužkemšančią porų? Brolienė pasitepa ir išberia kol kas nuo visų, o aš negaliu nieko pasiūlyti, nes mano odai visos tinka smile.gif

iš anksto dėkui už rekomendacijas

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2016 03 22, 23:05)
Sveikos,
galbūt rekomenduotumėte skystą pudrytę, neužkemšančią porų? Brolienė pasitepa ir išberia kol kas nuo visų, o aš negaliu nieko pasiūlyti, nes mano odai visos tinka smile.gif

iš anksto dėkui už rekomendacijas

4u.gif


Ne pudrytė, bet man labai tinka ir patinka Madaros kremas su spalva.
https://www.biosala....as-veidui-50-ml
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2016 03 23, 10:20)
Ne pudrytė, bet man labai tinka ir patinka Madaros kremas su spalva.
https://www.biosala....as-veidui-50-ml


Man nuo jos buvo pradeje giluminiai guziukai kilti :/..
Atsakyti
Gražiai sulygina odos spalvą Avril kremas su spalva, konsistencija lengva, kaina nesikandžioja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 kovo 2016 - 17:42
QUOTE(ladybird4 @ 2016 03 22, 22:05)
Sveikos,
galbūt rekomenduotumėte skystą pudrytę, neužkemšančią porų? Brolienė pasitepa ir išberia kol kas nuo visų, o aš negaliu nieko pasiūlyti, nes mano odai visos tinka smile.gif

iš anksto dėkui už rekomendacijas

4u.gif


Jeigu reikia makiažo pagrindo, kuris nekemša porų ir neskatina bėrimų siūlau mineralines pudras. Nėra nieko geriau. Pusę odos problemų susitvarkiau nustojusi naudoti įprastas skystas pudras. Pačios mėgstamiausia yra semi-matte iš EM., tačiau dabar pasirinkimas tikrai platus smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už rekomendacijas 4u.gif dabar kaip tik pavasariui lipant ant kulnų kartu su broliene eisim sistemines organizmo valymo programas - aš dėl svorio reguliavimo, ji odos problemoms spręsti smile.gif
Atsakyti