Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Išmintinga @ 2016 05 20, 23:33)
Pvz. pirmas pasitaikęs Missha http://www.misshaus....-spf-42-pa.html

Water(Aqua), Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Mineral Oil, Phenyl Trimethicone, Talc, Arbutin, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Squalane, Adenosine, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, PEG-10 Dimethicone, Polyethylene, Beeswax(Cera Alba), Glycerin, Propylene Glycol, Caviar Extract, Algae Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Fagus Sylvatica Bud Extract, Ceramide 3, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Fragrance(Parfum), Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
MAY CONTAIN[+/-; Titanium Dioxide(CI 77891), Iron Oxides(CI 77491, CI 77492, CI 77499)]

nu jooo schmoll.gif
Atsakyti
Na, gal Nidulia parodys kokį nors natūralų, su gera sudėtimi. Man nepavyko tokių rasti smile.gif Dažnai sudėtis nurodyta tik hieroglifais, bet kai geriau paieškojus randi sudėtį suprantama kalba, tai toli gražu nei natūrali jinai, nei gera.
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2016 05 17, 18:24)
Merginos, koki patartumet tonini (BB, CC) krema? Naudojau Madara, 2 buteliukus sunaudojau, buvau patenkinta, bet norisi isbandyt ka nors kitko (su SPF). O be to nesu tikra ar jis man nekemsa poru (vis kazkokie keisti sutapimai su spuogais buvo..)  4u.gif



Asmeniskai man, ekologiskos krempudros mazai kuo skiriasi nuo kremu su spalva,kur ta riba,sunku pasakyti,esu naudojus LaMav BB krema,man patiko ( SPF15 ):

http://www.bioeco.lt...iskas_bb_kremas


Labiausiai patinka INIKA,nors raso,kad skystas makiazo pagrindas,naudoju,kaip krempudra, puikiai tinka kasdienai - http://www.bioeco.lt...pagrindas_beige



( SPF10 ) https://www.biosala....ium-beige-40-ml


https://www.biosala....-02-beige-30-ml



...turbut daug galima rasti,o jei dar ziuret ne tik LT.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Infinite Love @ 2016 07 14, 17:47)
Asmeniskai man, ekologiskos krempudros mazai kuo skiriasi nuo kremu su spalva,kur ta riba,sunku pasakyti,esu naudojus LaMav BB krema,man patiko ( SPF15 ):

http://www.bioeco.lt...iskas_bb_kremas

...turbut daug galima rasti,o jei dar ziuret ne tik LT.... smile.gif

La Mav BB ir aš rekomenduočiau. Tik būtinai siūlau tepti ant drėgno veido arba maišyti su dieniniu kremu. Tepant gryną ant veido suteikia oranžinio atspalvio smile.gif

Dar Avirl BB draugė gyrė, bet nemėginau.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2016 07 14, 18:34)
La Mav BB ir aš rekomenduočiau. Tik būtinai siūlau tepti ant drėgno veido arba maišyti su dieniniu kremu. Tepant gryną ant veido suteikia oranžinio atspalvio smile.gif

Dar Avirl BB draugė gyrė, bet nemėginau.



As nepastebejau, kad butu oranzinis atspalvis, sutinku, kad tai priklauso ir nuo odos atspalvio smile.gif


As esu bandzius ir Avril, bet kiek pamenu, nelabai patiko smile.gif
Atsakyti

Kur perkat eterinius aliejus, kai iherb pritaike ribojimus? Kuriuose lietuviskuose psl pardavineja kokybiskus aliejus uz protinga kaina? 4u.png KN tokie brangus rolleyes.png
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2016 08 21, 08:38)
Kur perkat eterinius aliejus, kai iherb pritaike ribojimus? Kuriuose lietuviskuose psl pardavineja kokybiskus aliejus uz protinga kaina?  4u.png KN tokie brangus  rolleyes.png

Aš perku Aromanatural.lt arba Ekokolekcija.lt 4u.png
Atsakyti
Sveikos, neseniai pradėjau domėtis ekologiška kosmetika. Mane domina įvairūs šampūnai ir kondicionieriai. Girdėjau, kad prie jų plaukams reikia laiko priprasti. Kaip greitai jūsų plaukai įprato prie jų? :)
Atsakyti
Kur Vilniuje arba Klaipedoje didelis pasirinkimas Weleda produkcijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2016 09 13, 11:32)
Kur Vilniuje arba Klaipedoje didelis pasirinkimas Weleda produkcijos? g.gif

Vilniuje Biosala parduotuvėse smile.gif Klaipėdoje nežinau, neteko matyti ten visai.
Papildyta:
QUOTE(eskiman @ 2016 09 05, 21:32)
Sveikos, neseniai pradėjau domėtis ekologiška kosmetika. Mane domina įvairūs šampūnai ir kondicionieriai. Girdėjau, kad prie jų plaukams reikia laiko priprasti. Kaip greitai jūsų plaukai įprato prie jų? smile.gif

Aš kai pradėjau naudoti ekologiškus šampūnus savo sausiems dažytiems plaukams, tai akivaizdžiai buvau blogai pasirinkusi. O tuo metu (prieš 8 metus) ir pasirinkimas Lietuvoje buvo skurdesnis nei dabar. Rekomenduoju pradėti nuo Lavera šampūnų - jie putoja, kvepia, gerai išplauna, sudėtys neblogos, kainos padorios. Neturėtumėt pajusti didelio skirtumo nuo cheminių šampūnų smile.gif Man jų ir kondicionieriai vieni mylimiausių, plaukus slidžius ir lengvai suvaldomus palieka. Mano šiuo metu ilgi ir nedažyti.

Dėl laiko, kiek reikės plaukams apsiprasti - labai individualu. Ar plaukai dažyti? Ar sausi? Ar keisit visą plaukų kosmetiką, ar tik šampūną ir kondicionierių, o plaukų formavimo priemones paliksite su silikonais? To "plaukų pripratimo" esmė yra atplauti iš plaukų silikonus. Vieni teigia, kad užteks dviejų savaičių, kiti - kad iki 6 mėn. Bet "atplovus" nuo silikonų pasirodo tikroji plaukų būklė. Ir dažnai moterys galvoja, kad tai ekologiškas šampūnas kaltas, kad taip plaukai atrodo smile.gif Iš tiesų tiesiog pasimato tikroji plaukų būklė. Po kurio laiko jie atsistato su tinkama priežiūra.
Linkiu sėkmės smile.gif
Atsakyti
Negaliu pasakyti, jog naudoju vien natūralią kosmetiką, bet savo favoritus turiu. Plaukams labai patinka Desert Essence citrusinis šampūnas (nes tobulai švariai išplauna ir skaniai kvepia!) ir Acure atstatantis balzamas su argano aliejumi (naudoju tik galams, nes gana stiprus ir per visą plauką man būtų per daug). Kūno drėkinimui mėgstu įvairius sviestus, pavyzdžiui dabar turiu Deep Steep Body Butter, tikrai rekomenduočiau ax.gif Sunkiausia rasti natūralios sudėties skystą pudrą, nes niekaip neatitaikau arba tekstūros patinkančios arba spalvos, arba laiko trumpai verysad.gif Jei turite rekomendacijų būtų faina.
Atsakyti
QUOTE(MarijaBing @ 2016 09 18, 22:39)
Negaliu pasakyti, jog naudoju vien natūralią kosmetiką, bet savo favoritus turiu. Plaukams labai patinka Desert Essence citrusinis šampūnas (nes tobulai švariai išplauna ir skaniai kvepia!) ir Acure atstatantis balzamas su argano aliejumi (naudoju tik galams, nes gana stiprus ir per visą plauką man būtų per daug). Kūno drėkinimui mėgstu įvairius sviestus, pavyzdžiui dabar turiu Deep Steep Body Butter, tikrai rekomenduočiau  ax.gif Sunkiausia rasti natūralios sudėties skystą pudrą, nes niekaip neatitaikau arba tekstūros patinkančios arba spalvos, arba laiko trumpai verysad.gif Jei turite rekomendacijų būtų faina.

Mano dvi favoritės:
Zuii Organic bei Au Naturale
Abi neblogai maskuoja, laikosi gerai (dažniausiai fiksuoju biria pudra), abiejų spalvų pasirinkimas platus. Zuii Oze Vilniuje išmėginti galima smile.gif
Atsakyti