Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba III

QUOTE(maskatukas @ 2013 05 16, 11:26)
sveikos, o kaip su ozkos pienu? pernai turejau galimybe kiekviena diena gerti naturalaus pieno, bet pavartojus ji apie 6 men, i ji jau net ziuret nebegalejau
tai kaip paaiskinti toki dalyka? tiko jis man puikiausiai

žinoma, kad tiko, nes tavo disbalansas, kuris reiškiasi autoimuniniais susirgimais yra katabolinis, o šviežias ožkos pienas -anabolikas. Tik į jį reiktų grietinėlės įsipilti, kad būtų tinkamas angliavandenių- riebalų santykis, ir varškės sūrio ar varškės prisikąsti-dėl baltymų..
Rauginto pieno produktai- katabolikai, labiau tiks tiem, kurie svorį mes...
Atsakyti
Ačiū Voresta už išsamius paaiškinimus, reikia bandyt pakurt tą krebso ciklą smile.gif Šiandien pietums bus orkaitėje keptas šerno kumpis, apkroviau lašiniais, įsukau į foliją gal nebus sausas g.gif

Prieš keletą dienų nusipirkau ir aš seperatorių, nuo šiol valgysiu savo gamybos grietinę, sviestą ir sūrį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiepaMėta: 16 gegužės 2013 - 12:37
QUOTE(LiepaMėta @ 2013 05 16, 13:33)
Ačiū Voresta už išsamius paaiškinimus, reikia bandyt pakurt tą krebso ciklą  smile.gif Šiandien pietums bus orkaitėje keptas šerno kumpis, apkroviau lašiniais, įsukau į foliją gal nebus sausas  g.gif
per sausas jis nebus, tačiau ir baltymas ir riebalas bus sugadintas... O aukštoj temperatūroj ilgai kaitintas gyvulinis riebalas ( oksicholesterolis) yra viena iš aterosklerozės priežasčių. Nori sveikai gyventi- teks išmokti negadint .
Aš irgi ilgai gadinau tokią vertingą mėsą doh.gif

QUOTE
Prieš keletą dienų nusipirkau ir aš seperatorių, nuo šiol valgysiu savo gamybos grietinę, sviestą ir sūrį  smile.gif

o karvutę turi? neduok jai grūdų, turėsi pieno riebalą teisingą. Be polinesočiųjų..
Atsakyti
O siaube... atsitiktinai užtikau naują dietą, sparčiai populiarėjančią tarp Holivudo žvaigždžių. Ji vadinasi Anti-Inflammatory diet (Priešuždegiminė dieta). Aišku, pamačiau pavadinimą ir pagalvojau, kad na va, dar viena paleo dietos atmaina, reik paskaityt. Atsiverčiu, o ten... vegetariška dieta. Ir anot jų, raudona mėsa yra ypač sotieji riebalai didina uždegimą, todėl viso to būtina atsisakyti. doh.gif
Beje, jie taip pat teigia, kad NSAID vaistai (nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai), kaip kad ibuprofenas, mažina uždegimą. Wth... NSAID vaistai juk ardo žarnyno ląsteles ir net ne paleo atstovai tą žino.
Okay, po teisybei, tai dauguma cituojamų mokslininkų sako, jog riebi žuvis (omega3) ir daržovės ir vaisiai padeda mažinti uždegimą (čia visiška tiesa), bet kažkokiu būdu žmonės, sudariusius tą priešuždegiminę dietą, šią tiesą išvertė savaip: jog raudona mėsa yra blogai, o geriausia misti grūdais ir sojos produktais. Aha, kur gi ne...
Atsakyti
labai puiki dieta, pagaminsianti dar daugiau pacientų farmafijai. doctor.gif

QUOTE
nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, pvz. Naproksenas, Diklofenakas, Ibuprofenas, Ketoprofenas, Piroksikamas, Indometacinas – yra prostaglandinų inhibitorius. Blogiausia yra tai, kad jie slopina prostaglandinus visus, nesirinkdami – neselektyviai, tuo išjungdami ne tik per daug įsisiūbavusius ir tapusius jau patologiniais metabolinius procesus, bet ir tuos, kurie yra gyvybiškai svarbūs. Dar daugiau, jei  šie nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai dar slopina PG2, tai leukotrienų (alergijų ir uždegimų mediatorių) neveikia visai.
Atsakyti
QUOTE(*Dorotėja* @ 2013 05 16, 08:30)
Labas rytas naujoj temoj. Atbėgau pasigirt pasiekimais. Taigi vakar vakare nebesileido MB ilgo veikimo insulino. (trumpo veikimo nesileidžia jau dvi dienas visiškai) ir cukrus šįryt buvo 6.8. Vakar vakare 7.7(pavalgius). Aišku dar daugoka,bet darau išvada,kad kasa su minimaliu kiekiu anglių bando susidorot.

biggrin.gif va kaip smagu. O kiek angliavandenių dabar parai valgot? nes 1 gr kilogramui kūno svorio nėra minimalu, dar galima ir mažiau. Pagal Kwasnewskį- optimalu- 0.8 gr.
Atsakyti
Nu sudas (atsiprasau uz issireiskima), kuo ta ibuprofena pakeisti sad.gif
Atsakyti
O gal yra kokiu zoleliu gerai mazinanciu karciavima ir saltkreti? Pasidaryciau nuovira ir pasideciau nakciai prie lovos. Voresta, gal turit kokiu minciu? 4u.gif
Atsakyti
savo minčių šiuo klausimu neturiu, nes beveik nesusiduriu nei su uždegimais nei su temperatūra. Tačiau HS siūlo imbierą, tad patarčiau ir išmėgint jį.

QUOTE
Atėjo laikas prisiminti pavadinime paminėtą imbierą. Daugelis gydosi šio augalo šaknimi, kai suserga, bet kodėl jis padeda, nelabai kas žino. Esant uždegimams, imbiero teigiamo veikimo mechanizme glūdi jo sugebėjimas slopinti arachidono rūgšties metabolizmą  ir ciklooksigenazės, ir lipoksigenazės keliu. Panašiai veikia ir Vaistinis Skaistenis (Tanacetum parthenium).


ir ne tik HS
http://www.sveikata....bes-i-dalis-833

O ibuprofeną panaudot visad galima spėti, jei tai nesuveiks. Ar jį dažnai tenka gert?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 16 gegužės 2013 - 17:35
Skaičiau Cucina Ceri (toks blogas berods), ji čia UK eina į holistinę kulinarijos mokyklą, kurioje mokosi gaminti maistą sveiką (o taip, ir tai yra PALEO). Užvakar mačiau postuką jos kad ciberžolės (kurkumos) milteliai sumaišyti su vandeniu yra nuo skausmo.
Atsakyti
Aciu uz info. As ibuprofena geriu viena 600mg tablete per savaite, ir kartais puse tabletes jeigu sekanti diena po durio tampa nepakeliama. Apie curcuma irgi girdejau, reikia ismeginti. Nes ne tik temperatura buna auksta su drebuliu, bet ir galva per puse plysta, oda pasidaro baisiai jautri, jauciuosi kaip traktoriaus pervaziuota doh.gif
Atsakyti
labas

va,kaip gerai,kad apie spaudima uznekejote,man asmeniskai jis susinormalizavo,nes buvau linkusi siek tiek i padidinta,bet kaip tycia su drauge susirasem apie sia mityba,ji maitinasi apie pora savaiciu,bet vistiek geria vaistus,sako nekrinta,kai pradejau aiskintis ka valgo,supratau ,nors pati ,,nulinoke" sioje mityboje esu,kad daro nemazai esminiu klaidu 1.valgo daug vaisiu(nes gyvena siltame kraste,ten nuo ju svieziu akys raibsta)2.valgo daznai,t.y. uzkandziauja,sako,negaliu alkis kankina,ir siandien dar suzinojau,kad ***** nevalgo pieno produktu,nes bijo riebumo,jokiu kiaulienu,tik liesa vistiena,kalakutiena,versiena,na kokosu alieju pavartoja.Tai sakau,valgyk sviesta,grietine,darykis padazus is kiaulienos tauku,kepk kiauliena ,tai ir alkio nebus.O ji atsako,kaip tu nesupranti,gi mano spaudimas aukstas,man gydytojai uzdraude riebalus doh.gif Tai,atrasiau ,kad tai ir yra sios mitybos esme valgyti riebiai ir mazinti anglius.Tik paskui permasciau,ar tikrai riebiai kepta kiauliena,ar lydytu tauku padaziukas gerai.Jau pati susimaklinau.Padekit susisteminti man doh.gif na,suprantu,kad 1.Kaip ir Voresta siandien minejo-kepta mesa negerai,nes-gres skleroze ,taip?tai kas lieka-garinimas,virimas ir patroskinimas,teeip?dabar kaip su ta lydyta taukine?tai tada kur ir del ko ja naudoti? juk lydyti taukai ,tai tas pats kaitintas baltymas?ar jau cia kitaip?kaip matau,Silver 79 padazus daro dazniausiai is sultiniu,o kur krauni tuos jautienos taukus,na,ir paskutinis klausimas-tai kokiais geraisiais riebalais papildyti raciona ir kaip?kokosu aliejus,tai faktas pirmu numeriu,na o kas pieno produktu nevartoja,kas dar belieka?
Atsakyti