Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba III

Azu, o man vaisiu netruksta -mitau ju tiek daug, kad net dantis gelt pradejo. Viena is didziausiu baimiu buvo dantu netekt, nes teko visokiu istoriju skaityt. Bet ismokau daugiau darzoviu valgyt, yra ir pliusu smile.gif nagu, plauku gaila buvo, o dabar lopetos ilgiausios uzauga, mb sake dazniau galeciau kirpt, galvojo, kad ilgai auginu biggrin.gif
Sedindriuke, ryt pasversiu kiek, bet gautus kokie 3 kupini normalus virtuviniai saukstai - kazi ne per daug? Dienos metu maziau riebalu gaunas g.gif pietus valgau po 3-4 val. 4u.gif sotumas kaip nuo kiausiniu su lasinukais smile.gif
Man atrodo fruktoze smegenu lasteliu zudike - man sunku susikaupt, kazka atsimint budavo g.gif bet panasumu su paleo tikrai yra. Abi atsakos vertina kokybiska, sviezia, sveikai apdorota maista smile.gif su paleo nuotaika ir energija mano pastovi, o zaliavalgystej buvo nuo visiskos euforijos iki zemiausio dugno, kai is lovos fiziskai negali atsikelt. Dziaugiuos, kad radau sia tema atsitiktinai ir dar ta pacia diena ji mane uzkabino bigsmile.gif
Atsakyti
man įdomu skaityt potyrius tokius...

kartais kai ilendu i zaliavalgius tai nelaboji pasijauciu .. pasierzinu, vis tiek žiū dar idėją kokią nugvelbiu ir visai gerai biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, kiek smagių postų prismaguriavot! Tikrai įdomu visų patirtys. Aš irgi labai džiaugiuosi atradus Paleo, ir kad privertė galų gale sveikai į maistą žiūrėti.
Oh-oh - netgi kavos atsisakyti. Šiandien trečia diena be jos prasideda - galva skaidri, nuotaika gera. Tai jei taip greitai ''lomkės'' baigėsi - gal nelabai kavos mėgėja buvau? lotuliukas.gif
Vakar man daržovių diena su dviem keptais kiaušiniais buvo. Visai smaqu po dvidešimties dienų ir jų paragauti. Bet nežadu a=nai kiaušinius valgyti, nebent į kepinius ar pyragus dėti.
Geros ir linksmos dienos visoms! 4u.gif
Papildyta:
Dar užmiršau pasigiriti, kad jau antra diena kaip MB kartu su manim Paleoliauja! clap.gif
Atsakyti

jooo,pripliurpėt vakiar, net tema baigasi thumbup.gif

QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 01, 07:38)

Dar užmiršau pasigiriti, kad jau antra diena kaip MB kartu su manim Paleoliauja!  clap.gif

reiškia, šalia turi protingą žmogų mirksiukas.gif

Dar : vakarykščiai mano svečiai labai gerai įvertino kiaulpienių+ poro+ grietinės salotas. Kirto, net ausys linko ir visi patikino, kad nuo šiol salotų nebesės, valgys natūraliai augusias
Atsakyti
Labas rytas

žaidžiu su chronometr programa nuo ryto biggrin.gif - gal didesnės anglistės galėtų pasakyti, koks sviesto įvedimas programoje labiausiai panašus į Ghi sviestą ax.gif


Atsakyti
Labas rytas, labai retas aš čia svečias, dažniau lankaus kitoj temoj, bet Paleo neapleidau ir nepamiršau, vis stengiuos pagrindinių principų laikytis, riebalo nebijau, daug daržovių, vaisius sumažinau smile.gif
Alkio jausmą beveik pamiršau, o svoris krenta lotuliukas.gif bet niekam kas nesidomi neaiškinu, nes bergždžias reikalas, tegu galvoja kad salotų lapais per dieną mintu, man bus tik linksmiau biggrin.gif
artimiausi draugai jau nesistebi, tik žavis manim kai atsisakau grūdų ir miltų visada ir palieku alkstantiem Afrikoj biggrin.gif
Ką jaučiu su šita mityba? Turiu energijos daug daugiau, protas susikoncentruoja lengviau, miegu giliau, bet trumpiau ir jaučiuos išsimiegojus, nejaučiu alkio, kg tirpsta, veido oda susitvarkė, mmm ne tokios gausios, ir pms lengvesnis kur kas thumbup.gif
QUOTE(Azu @ 2013 05 31, 20:40)
O jums netruksta angliu ? As menesi ant paleo prasedejau ir jauciu kad sitas kelias ne man  schmoll.gif
Su zaliavalgyste geriau buvo  bigsmile.gif

Jei viskas gerai, neturėtum jaust anglių trūkumo, ta prasme kaip tau tas pasireiškia? Vaisiai leidžiami, aš kokį obuolį ar bananą suvalgau ir nenumirštu, ir virškinimas negriūna. Anksčiau pusryčiam būdavo košės, pietum mėsa su kokiais ryžiais ir daržovėm, ar bulvėm, dabar tiesiog mėsa su daržovėm, bet mėsos daugiau. Laikykis 2 dietų vienu metu, jei nuo vienos neprivalgai lotuliukas.gif

QUOTE(Azu @ 2013 05 31, 23:30)
Man labai vaisiu truksta sad.gif nesveikai.  Kazkaip jauciu kad reiks darytis mixa zaliavalgyste + paleo.
O mesa kokia valgyt tai is vis problema. Visos vistos greiciausiai su hormonais augintos, kiauliena turguj abejotina.  Aviena ?  Kalakutiena?  Manau kad viskas kas atsiduria parduotuvej ar turguj yra auginama greitai ir efektyviai, tam kad  naudingau parduot.  Be mesos neiseis, nes jau zalavalgiaudama tai supratau, kad bus baltymu trukumas. Suriai? Varske?

O tai žuvį ko pamiršai ir nuvertini? O dėl mėsos tai ne pasiteisinimas, Kaune žaliakalny galima gaut sveikos, skanios mėsos turguj, ir tikrai neprifarširuotos. Nepripažink mėsos tik vištiena ir kiauliena. Yra ir jautiena, veršiena, kalakutiena, žąsiena (riebi ir velniškai skani mėsa, ir viena sveikesnių, bet nedrįstu kalbėt, Voresta tegu kaip paukštininkė patvirtina smile.gif ), antiena irgi.
Jeigu nepatingėsi susibendraut su kokiais ūkininkais kur turguj prekiauja, netgi pas juos į namus nuvažiuot ir pamatyt kokiom sąlygom auginami tie paukštukai ar kiaulės, tai padarysi daug dėl savo sveikatos. Bent jau man taip atrodo.
O dėl pieno produktų, tai bent jau mes turim pažįstamą kur žolyte karvė šeriama ir duoda skanų pieną, arba perku maximoj linkėjimai iš kaimo skyrely, ten nurodytas būna ūkio pavadinimas, tai pasirenku. iš jo darau dažniausiai jogurtą, man tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
Siaip as prijaucianti vegetarams. Tai sunku su mesa , bet nesvarbu. Galiu patikint kad jokiam turgui namines mesos negausit smile.gif nes jei kaimietis ka nors atliekamo isaugina i turgu jis neves, o jei ukininkas - tai su visais masinio komercinio auginimo privalumais smile.gif

O darzoves paleo siulo raw ar virtas?
Atsakyti
Azu, kokias tik nori, kurios tau geriau organizmui tinka.


O šiaip vegetarizmas vegetarizmui nelygu, kaip ir paleo paleo... Yra vegetarų bilekokių ligonių, nes valgo tik kepinius ir miltinius dalykus (nu nu juk augalai!), bet svarbu jie į dangų pateks, nes nevalgo kažko... Yra ir puikiai atrodančių žmonių... Paleo yra pilna ir nutukusių su tokia mityba, nes tiesiog ryja bet ką bet kaip.. Visur proto reikia turėt.

O Kissable_lips ir sako, kad susipažint su ūkininkais reikia, ir nepirkti iš lenko pastatytos bobutės. Ne visi varo tą š į gyvūnus su pašarais,, su kt brudu. Ant tiek jei tikėt, tada žinai nitratai, pesticidai daržovėsė yra gal net baisiau ir tie visokie organic..nu ką organic ''pesticidų'' pavarys... vandenį vien gert ir egzotiniais vaisiais iš amazonės gludumų (gal bent netręšti bus) maitintis.. aišku galima.. kiek tempsi klausimas, kada pareis kokios ligos (nors jie kitaip teigia ir...).
Atsakyti
As juk cia nepropaguoju nei zaliavalgystes nei vegetarizmo.
O del ukininko gyvuliu serimo budu esu pazistama is labai arti biggrin.gif
kas is to gyvena , aisku kad neseria zole , iskyrus karves ir avis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 06 01, 08:00)
As juk cia nepropaguoju nei zaliavalgystes nei vegetarizmo.
O del ukininko gyvuliu serimo budu esu pazistama is labai arti  biggrin.gif 
kas is to gyvena , aisku kad neseria zole , iskyrus karves ir avis smile.gif



puikiai suprantu biggrin.gif ir klausimų kylą- natūralu. Mažumėlę raw ir paleo skirias biggrin.gif ideaologijomis biggrin.gif

žole vien tik retai kas šeria iš esmės, nebent paleo ir auginas sau gyvuliukus biggrin.gif bet pilna gyvūnų kurie vasarą vien žole minta.. žiemą jaučius eko ūkininkai ir šienu šeria ir dobilų ir taip taip grūdų silosais ... aišku, žinant vieną ūkininką negali sakyti, kad visi jie tokie patys. taip tendencijos yra panašios, bet visi skirtingą ir ūkininkavimo, sveikatos suvokimą turi.

Damušinėjam temą...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti