Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba III

paleo prezentacija su ilga įžanga iki esmės
Atsakyti
meginau ziureti... nervu tampymas ir tiek, info mazai, labai primena TV shop klipuka biggrin.gif kai varo ta pati per ta pati ir nieko nepasako... ir dar tie pazadai - "loose weight fast!!!" - uzsiciklines ties svorio metimu, per mazai akcentuoja sveikatos aspekta. palikau fone suktis, gal i gala pagereja, kokio ilgumo tas klipukas? oj ne, viskas isjungiau. brukalas... visa info yra dovanai internete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 31 gegužės 2013 - 18:08
QUOTE(jautiena @ 2013 05 31, 17:05)
meginau ziureti... nervu tampymas ir tiek, info mazai, labai primena TV shop klipuka biggrin.gif kai varo ta pati per ta pati ir nieko nepasako... ir dar tie pazadai - "loose weight fast!!!"  - uzsiciklines ties svorio metimu, per mazai akcentuoja sveikatos aspekta. palikau fone suktis, gal i gala pagereja, kokio ilgumo tas klipukas?



esmę žinau, tyngiu žiūrėt ar klausyt net visokius podcast'us ir video biggrin.gif
Atsakyti
as irgi tingiu biggrin.gif mane labai migdo tokie dalykai biggrin.gif

dariau kimchi. tiksliau bandziau kazka panasaus surest i tai, ka prisiziurejau youtubej. bet receptas is lubu parautas kaip visada. neturejau zuvies padazo - dejau sojos, ir ridiku - apsiejau be ju. gavosi hm... nelabai. nusprendziau, kad imbieras - ne mano prieskonis. sulapnojau puse, bet daugiau nedarysiu. kiniskas kopustas skaniau su pomidorais, agurkais ir semkem biggrin.gif

dar pribaigiau kokosu kremo likucius. per dvi dienas 200g pakiukas isejo. paziurejau 100g - 666kcal, na tikras velnio ismislas, ne kitaip!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 31 gegužės 2013 - 19:37
O jums netruksta angliu ? As menesi ant paleo prasedejau ir jauciu kad sitas kelias ne man schmoll.gif
Su zaliavalgyste geriau buvo bigsmile.gif
Atsakyti
o kodel mums ju turetu trukti? mes riebalais varomos masinos. angliavandeniai pagrinde is nekrakmolingu darzoviu, o darzoves tam, kad butu ant ko sviesta kraut tongue.gif
beje sumazinta angliu norma yra iki 100gr, o tikrai ne "0".
Atsakyti
O kiek mazdaug procentais kasdienio maisto sudaro riebalai ?
Atsakyti
procentais is ko? gramu ar kcal?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 05 31, 20:56)
procentais is ko? gramu ar kcal?

Tarkim kaloriju g.gif
Atsakyti
hm, sita reiketu paskaiciuot...
kai as pasirenku cronometer.com Paleo dieta, man raso 1640kcal, 62g balt, 82g angl., 118g rieb, arba procentais 15/20/65, cia gramais... kad, i kalorijas pervest, reik uzsiimt matematika... 1g baltymu/angliu - 4kcal, 1g riebalu - 9kcal...
62*4 = 248, 82*4=328, 82*9 = 1062, beveik ir gaunasi 1640, nes apvalinau kablelius.

tiesa, tiek riebalu suest, tai reik rimtai pasistegt. daugiausia demesio tenka angliam - sitais apsiest paprasciausia. riebalais virsyt kaloriju kieki - sunku, o cukru taigi gali valgyt dar ir dar, ziu bus ir 3000kcal ir dar lys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 31 gegužės 2013 - 20:13
Man raso 2058kcal, 72g balt, 103g angl., 149g rieb, procentais 15/20/65
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 05 31, 21:01)
hm, sita reiketu paskaiciuot...
kai as pasirenku cronometer.com Paleo dieta, man raso 1640kcal, 62g balt, 82g angl., 118g rieb, arba procentais 15/20/65, cia gramais... kad, i kalorijas pervest, reik uzsiimt matematika... 1g baltymu/angliu - 4kcal, 1g riebalu - 9kcal...
62*4 = 248, 82*4=328, 82*9 = 1062, beveik ir gaunasi 1640, nes apvalinau kablelius.

tiesa, tiek riebalu suest, tai reik rimtai pasistegt. daugiausia demesio tenka angliam - sitais apsiest paprasciausia. riebalais virsyt kaloriju kieki - sunku, o cukru taigi gali valgyt dar ir dar, ziu bus ir 3000kcal ir dar lys rolleyes.gif


O cia teorinis apskaiciavimas ar realus pagal dienos suvalgyta maista?
Atsakyti