Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba III

QUOTE(Azu @ 2013 05 31, 19:46)
O cia teorinis apskaiciavimas ar realus pagal dienos suvalgyta maista?



manau tikrai suvedė, ką valgė, o ne šiaip suvedė skaičius juk bet kokius.
Atsakyti
teorinis, paskui gali per diena valgant suvedinet, ka ir kiek. ir matai, kur virsiji, o kur neprivalgai. is pradziu gali buti, kaip geras gidas, kad daugmaz isivaziuotum, kiek is tiesu sviesto galima kraut, kad butum normoj. as zaidziau kelias dienas ir del to, kad pasiziuret suvartojamus vitaminu ir mineralu kiekius.
Papildyta:
Sendrine tongue.gif ten is pradziu suvedi savo duomenis ir kokio rezimo laikaisi ir parodo, kiek ir ko turetum suvalgyt. aisku iki gramu terlintis ten nera prasmes, bet toks gidas ypac pradzioj, ar po kokios keistos dietos igavus riebalufobija - labai gerai pasiziuret.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 05 31, 19:52)
teorinis, paskui gali per diena valgant suvedinet, ka ir kiek. ir matai, kur virsiji, o kur neprivalgai. is pradziu gali buti, kaip geras gidas, kad daugmaz isivaziuotum, kiek is tiesu sviesto galima kraut, kad butum normoj. as zaidziau kelias dienas ir del to, kad pasiziuret suvartojamus vitaminu ir mineralu kiekius.
Papildyta:
Sendrine tongue.gif ten is pradziu suvedi savo duomenis ir kokio rezimo laikaisi ir parodo, kiek ir ko turetum suvalgyt. aisku iki gramu terlintis ten nera prasmes, bet toks gidas ypac pradzioj, ar po kokios keistos dietos igavus riebalufobija - labai gerai pasiziuret.


tai aš suprantu. tik tyngiu žaist su makro.. visada tingėdavau, kad nepamatyčiau, ko nenoriu matyt biggrin.gif
Atsakyti
stai beveik ir pripilstem dar viena tema paleo sapalioniu.

ziu, gal pasidarom apklausa kitoj temoj? pvz, klausimas butu tarkim "ka manot apie paleo?", o atsakymai galetu but "stipriai prijauciu, laikausi ir kitus uzkreciau/agituoju", "domiuosi ir daugmaz prisilaikau 80/20", "domiuosi ir zadu ismeginti", "idomi, bet neitikinanti teorija", "...", "...", "visiskas briedas, girta igriuvau, nieko nesupratau, einu lauk, ate"

siulau, nes man labai patinka temos su apklausom. i tokias temas lendu bent jau, kad prabalsuot. kam nepatinka reiksti savo nuomone biggrin.gif taigis, kas kuriat nauja tema, ka manot?

Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 05 31, 20:00)
stai beveik ir pripilstem dar viena tema paleo sapalioniu.

ziu, gal pasidarom apklausa kitoj temoj? pvz, klausimas butu tarkim "ka manot apie paleo?", o atsakymai galetu but "stipriai prijauciu, laikausi ir kitus uzkreciau/agituoju", "domiuosi ir daugmaz prisilaikau 80/20", "domiuosi ir zadu ismeginti", "idomi, bet neitikinanti teorija", "...", "...", "visiskas briedas, girta igriuvau, nieko nesupratau, einu lauk, ate"

siulau, nes man labai patinka temos su apklausom. i tokias temas lendu bent jau, kad prabalsuot. kam nepatinka reiksti savo nuomone biggrin.gif taigis, kas kuriat nauja tema, ka manot?



jautukai, tai pirmyn ir sukurk. aš tai sutinku, man ir patinka pabalsuoti biggrin.gif už girtumą balsuočiau.. įgriuvau, nesupratau, ant taukų paslydau biggrin.gif
Atsakyti
haha, tik sprando nenusisuk tongue.gif
nemoku as temu, kurt, bijau, vengiu atsakomybes, primaklinsiu, sudskis gausis biggrin.gif

dar reik daugiau atsakymu variantu prigalvot... is serijos "reikalauja per daug pastangu" ar "negarantuoja greito svorio netekimo" ar "sveikata man nulio vietoj vat!"
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 05 31, 20:14)
haha, tik sprando nenusisuk tongue.gif
nemoku as temu, kurt, bijau, vengiu atsakomybes, primaklinsiu, sudskis gausis biggrin.gif

dar reik daugiau atsakymu variantu prigalvot... is serijos "reikalauja per daug pastangu" ar "negarantuoja greito svorio netekimo" ar "sveikata man nulio vietoj vat!"



spausk APKLAUSA, tada kaip kad ir va tokiame lange kaip rašai žinutes, surašysi kiekvieną galimą variantą ir spausi enter, kad kitą parašytum variantą.. temos klausimui bus skirta ir taip eilutė. ir po to Sukurti spaudi. vsio. sėkmės!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Darbe 2 kartus bandziau rasyti, ale neissisiunte, priimiau kaip zenkla, kad buvo laikas patylet biggrin.gif Sedindriuke 4u.gif 4u.gif Nesiparink, nemokyk tu zmoniu, mum daugiau normalaus maisto liks cool.gif Palik picas italei, kitus sh.. saviskiui ir kaimynui ir ziurek saves - neismokysi kiaules skraidyt 4u.gif Reik y viska paprasciau ziuret, o tai temos apie sveikata ir valgy daros arsesnes uz religijos doh.gif Baisu net issiziot. As va siandien uz pilvo susiemus vaikstau, nes mmm prasidejo, kaimynas pradejo is dziaugsmo rankom plot - sakiau, kad kepenys tau pareis nuo riebalu, sakiau umn.gif Pats alu pliumpina, sveikuolis matai alc.gif Kita darbe pasake, kad oda labai graziai atrodo, pasakiau, kad daug riebalu valgau, tai galvojo juokiuos. Pasakojo, kaip mamai 1 tipo diabetas, perka jai viska becukrio, su fruktoze. Gaila ir jos, ir mamos. Papasakojau apie mityba sita, sako ji geriau jau numirtu, negu ryziu atsisakytu... Ka dar galima su tokiais zmonem diskutuot, jei ryziai svarbiau uz galimybe vaiksciot, daugiau laiko su anukais praleist ir t.t... Tegu..
As pusryciams sukirtau sviesto gabala, su trupuciu kakavos ir kokoso drozliu.
Pietums darbe buvo sausa vistyte su kopustu salotom. Vakarienei - mano ruosta vistiena su zirneliais ir morkom, grybais, grietineles padaze blush2.gif Per 2 dienas kiausiniu pusryciams nevalgant, o kapojant sviesta, 2 kg nukrito blink.gif Negalejau patiket, galvojau, gal tiesiog skysciai isejo uzsilaike g.gif Reiks kuriam laikui ju atsisakyt, paeksperimentuot.
Azu - man atsigavimas sita dieta po zaliavalgystes 4u.gif Tiesiog kitas zmogus jauciuos, ne mano kelias tai buvo..
nomore - man nuo sios mitybos maziau keliai girgzda, o LT daktarai jau isvadine invalide buvo pries 3 metus, sake operacijos kaip minimum reiks rolleyes.gif Nes man yra nykstantis kremzles audinys, kaulas y kaula trinas, bent jie taip sake. Butent veganyste ir zaliavalgyste, nors ir trumpa, kele skausmus. Dabar ju nebejauciu.
ciurlionis - valgant tikra maista, uzkandziaut nesinori. Esu tikra, kad jei uzkandziams pasirinktumet morka, agurka ar lasinukus, ne taip jau ir kramsnot noretus, nei kitokiu dalyku. Kantrybes, kantrybes, viskas su laiku.
Gero visoms savaitgalio, grazaus oro ir skaniu niom niom paleo 4u.gif
Atsakyti
Man labai vaisiu truksta sad.gif nesveikai. Kazkaip jauciu kad reiks darytis mixa zaliavalgyste + paleo.
O mesa kokia valgyt tai is vis problema. Visos vistos greiciausiai su hormonais augintos, kiauliena turguj abejotina. Aviena ? Kalakutiena? Manau kad viskas kas atsiduria parduotuvej ar turguj yra auginama greitai ir efektyviai, tam kad naudingau parduot. Be mesos neiseis, nes jau zalavalgiaudama tai supratau, kad bus baltymu trukumas. Suriai? Varske?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 05 31, 21:16)


Egliukasz, ačiū už smagius postus ir nuoširdumą. Žinok apie kaimyną susižvengiau balsu biggrin.gif kaip kumela.. bajeris.. kepenys biggrin.gif sakiau sakiau biggrin.gif mhm išmintingųjų šnabždesiai ''ar aš tau nesakiau... '' biggrin.gif

Kiek to sviesto sulapnoji? O pietus valgai po kiek laiko iš po sviesto?



Azu, žaliavalgystėj juk teigiama, kad baltymai ir riebalai nėra reikalinga... kodėl sumąstei paleo mėginti, kas privertė galvot, kad baltymai vis tik reikalingi (ne tik vėžiui skatinti -alia baltymai statomoji visų ląstelių medžiaga, taigi ir vėžinių), riebalai anot jų iš vis kepenų žudikai (kai paskaitai kad riebalo valgo tik kartą į savaitę... vos ne tik 7niais po bažnyčios..tada oh ah .. baisoka.. aišku jiems čia baisoka, kaip ir tau iš dalies smile.gif) Bet kas privertė užklysti, kas netiko žaliavalgystėj?

Beje raw ir paleo suderinsi.. daržoves visiškai raw gali vartot, jei nėra nuo to tau sunkumų su virškinimu... bet ne visas galima raw valgyt... nieko blogo derinti nėra, beje paleo žaliavalgystę laiko viena normaliausių mitybos atmainų, kurią galima pasinaudoti keletą dienų organizmui pailsinti, alia taip vadinamiems detoksikacijos periodams pasidaryt.. nieko tame blogo žalėsių kokteilius pagert... kartais tikrai visiškai kitko noris, o be to kai žalėsių pakrūmėse pasipeštivturit progos, tai tik ir pamaukti tų žalėsių reik, nenutiks nieko blogo, papildyt mineralais natūraliais gerai.

Eksperimentuokit. Vaisius ryte valgykit, bet su kokiu riešutų/kokoso sviestu - sotumo reikia. vaisiai ilgam neužkiš...


4u.gif
Atsakyti
Siaip tai fruktoze kepenu zudike smile.gif
As nesidomejau zaliavalgystes teorija , tiesiog ieskojau . Ir prie raw maisto dar vartojau ghe ir virtus grikius ir jokiu daigintu nesamoniu, riesutu lb mazai, pagrinde darzoves, salotos vaisiai, lasisa, silke. . O kad baltymu truksta is pojuciu/noro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 05 31, 21:56)
Siaip tai fruktoze kepenu zudike smile.gif
As nesidomejau zaliavalgystes teorija , tiesiog ieskojau . Ir prie raw maisto dar vartojau ghe ir virtus grikius ir jokiu daigintu nesamoniu, riesutu lb mazai, pagrinde darzoves, salotos vaisiai, lasisa, silke. . O kad baltymu truksta is pojuciu/noro smile.gif



tai va pirmu sakiniu užkapotų tave rawfoodistai..

daiginti gerai, jei tinka virškinimui, nes jie fitinių rūgščių mažiau turi... bet ..nu šlykštu tos daigintos pupelės... blink.gif
Atsakyti