Įkraunama...
Įkraunama...

Tenisas

QUOTE(uogelle @ 2012 06 05, 08:34)
Puikų trenerį ir vietą esu jau suradusi smile.gif


pasidalinkite, kur treniruosites ir kokiomis kainomis?
merginos, o kokia avalyne geriusiai tinka lauko tenisui?
Atsakyti
Sveikos, o gal atsiras norinčių Klaipėdoje pažaisti lauko tenisą? Pati nesu žaidusi, todėl ir partnerė reikalinga "žalia" smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal atsiras kas nori žaisti lauko tenisą Vilniuje. Lygis pradinis. Būtų galima samdyti trenerį ir žaisti kartu.
Atsakyti
Gal vilniui, kas drauge noretu eiti pas treneri pasimokinti zaisti?
Atsakyti
Labas vakaras merginos smile.gif

Ne esu sio forumo dalyvis ir apskritai ne esu "tevelis", taciau be-googlindamas pastebejau, kad cia zmones iesko teniso partneriu, tai pabandymui sugalvojau ir as uzsiregistruot ir brukstelt zinute smile.gif
Taigi - tenisa pradejau losti pries kelis menesius - labai patiko ir nusprendziau treniruotis rimtai ir kai jausiuos pakankamai tvirtai - pradeti losti rungtynese.
As ir mano partneris mokydavomes su treneriu, taciau pries keleta savaiciu partneris nusprende nebelosti - neturi laiko, nes mokslai universitete "prispaude"...
Pradinio lygio partneri/-e susirasi LAAABAI jau sunku, bet "numesti" sio sporto tikrai nenoriu, todel, mielos merginos, kreipiuosi i Jus - gal kuri nors noretu rimtai treniruotis? smile.gif
Lietuvoje bunu tik savaitgaliais, todel losiu tik savaitgalio vakarais - po 2-3 val Vilniuje. Jei kuri is Jusu susidometumet prisijungti - brukstelkit man elektronini laiska i xmp042@gmail.com wink.gif

Aciu ir gero vakaro! smile.gif
Atsakyti
labas,esu naujoke lauko tenise,bet labai noriu pradeti treniruotis. tad labai ieskau kompanijos,o dar geriau trenerio arba treneres.gal kas galetumete ka parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(ewelina @ 2013 10 08, 13:44)
labas,esu naujoke lauko tenise,bet labai noriu pradeti treniruotis. tad labai ieskau kompanijos,o dar geriau trenerio arba treneres.gal kas galetumete ka parekomenduoti?

Koks miestas?
Atsakyti
Mane domina, kaip Jus rengiates teniso kortose, renkates bet kokia sportine apranga ar jau, kaip pridera sijonelis, t-shirt ar suknele ax.gif . As dar tik domiuosi, tai nenoriu prisipirkti, gal nepatiks ir zaisti dar neturiu su kuo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 05 birželio 2014 - 21:55
sveikos, mes zaidziam visa sheima 4u.gif mano vyrukai rimciau, as tik shiaip blush2.gif pas mus lauko kortai -nemokami ir ju daaaaaug aplinkui, su puikia danga thumbup.gif vaikai per ziema eina i treniruotes vidiniame korte.... gyvename ne LT 4u.gif bet kainos, pagal algas tikrai prieinamos, o ir sportas -superinis!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 06 05, 22:53)
Mane domina, kaip Jus rengiates teniso kortose, renkates bet kokia sportine apranga ar jau, kaip pridera sijonelis, t-shirt ar suknele  ax.gif . As dar tik domiuosi, tai nenoriu prisipirkti, gal nepatiks ir zaisti dar neturiu su kuo  smile.gif

apranga - šortai su kišenėmis, ne specialūs, sportinė maikutė, pirkta šiaip sportavimui. Tik avalynė pirkau spec tenisui, bet pirkau paprastesnius parkas outlet- tai nusipirkau būtent tenisui skirtus už 120lt thumbup.gif
Atsakyti
Tuomce, kur zaidi?


QUOTE(Tuomce @ 2014 06 11, 18:17)
apranga - šortai su kišenėmis, ne specialūs, sportinė maikutė, pirkta šiaip sportavimui. Tik avalynė pirkau spec tenisui, bet pirkau paprastesnius parkas outlet- tai nusipirkau būtent tenisui skirtus už 120lt  thumbup.gif

Atsakyti
Si menesi pradejau lankyti 4 val. teniso kursus. Po kursu neturesiu su kuo zaisti. Jei kas nori zaisti su pradedanciaja, tai butu visai smagu bigsmile.gif . Man patogiausia butu zaisti SEB arenoje biggrin.gif , gal dar Bernardinu sode visai smagu butu biggrin.gif .
Atsakyti