Įkraunama...
Įkraunama...

Tenisas

Sveiki, gal kam vilniuje reiketu pradedancios kompaniones? smile.gif
Atsakyti
Tai ar yra norinciu pazaisti retkarciais lauko tenisa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2012 06 30, 15:37)
Tai ar yra norinciu pazaisti retkarciais lauko tenisa?  4u.gif


yra bigsmile.gif kokiu laiku,vietoje zaidziat?

Ps. gal zinote kur Kaune yra kortai?
ir Vilniuje be SEb arenos/Sereikiškių parko? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyna su sijonu: 03 liepos 2012 - 18:50
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2012 07 03, 18:49)
yra bigsmile.gif  kokiu laiku,vietoje zaidziat?

Ps. gal zinote kur Kaune yra kortai?
ir Vilniuje be SEb arenos/Sereikiškių parko? rolleyes.gif



Man idealiausia dienos metu, bet kada taip sakant smile.gif Apie Kauna tai tikrai nezinau wink.gif O ilniuje teko girdeti tik kas cia parasyta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2012 07 03, 20:49)
Ps. gal zinote kur Kaune yra kortai?

http://tenisonamai.l...s...ch=IeŔkoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios smile.gif

Tikriausiai čia dauguma kalbės apie lauko tenisą. Bet norėjau pasidalinti kita panašia sporto šaka - stalo tenisu smile.gif Jis puikiai tinka norint sulieknėti, sustiprinti reakciją ir regėjimą, judesių koordinaciją ir pan. Pati žaidžiu jau aktyviai 7 mėnesius ir žinot, vis dar "kaifuoju" kiekvieną kartą smile.gif Tikrai pradėti nelengva, nes reik daug kantrybės išmokti judėti ir pakankamai greitai. Bet... pastangos vertos. Minus 20 kg smile.gif ir tai tik pradžia... Stalo teniso klubų Vilniuj yra nemažai. Aš lankau klubą ping pong smile.gif
Atsakyti
QUOTE(>>marija<< @ 2012 07 31, 16:15)
Sveikos mielosios smile.gif

Tikriausiai čia dauguma kalbės apie lauko tenisą. Bet norėjau pasidalinti kita panašia sporto šaka - stalo tenisu smile.gif Jis puikiai tinka norint sulieknėti, sustiprinti reakciją ir regėjimą, judesių koordinaciją ir pan. Pati žaidžiu jau aktyviai 7 mėnesius ir žinot, vis dar "kaifuoju" kiekvieną kartą smile.gif Tikrai pradėti nelengva, nes reik daug kantrybės išmokti judėti ir pakankamai greitai. Bet... pastangos vertos. Minus 20 kg smile.gif ir tai tik pradžia... Stalo teniso klubų Vilniuj yra nemažai. Aš lankau klubą ping pong smile.gif

norėčiau pabandyti ax.gif mane visada stalo tenisas traukė ax.gif
Atsakyti
Sveikos, man kilo tokia dilema ką rinktis lauko tenisą ar skvošą? pati esu žaidusi lauko tenisą, skvošo nebandžius.. darbar reikia užsiėmimo abiem su draugu.. jis nori žaist skvošą aš tenisą.. tad klausimas kuris sportas geriau sunkesniam žmogui? na kad po to nebūtų problemų su sąnariais ir pan? nes dabar abu nesam geros fizinės formos.. gal kuri galit pavardint vieno ir kito pliusus ir minusus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 03 14, 14:21)
Gal kas Kaune norėtų drauge pasimokyti, o paskui ir pažaisti lauko tenisą? Prieš metus buvau pradėjusi mokytis, bet po poros mėnesių  nestuke.gif  atsirado ir teko nutraukti visus mokymus. Dabar norėčiau vėl pradėti mokytis ir deginti užkauptus riebaliukus. Gal kas į kompaniją? KAUNAS


As taip pat jau labai seniai noreciau,bet nera su kuo, siaip neesu bandzius,bet laaaabai noriu smile.gif Kaune rasykit, gal ka nors kartu sugalvosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 07 04, 17:15)


bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 03 14, 14:21)
Gal kas Kaune norėtų drauge pasimokyti, o paskui ir pažaisti lauko tenisą? Prieš metus buvau pradėjusi mokytis, bet po poros mėnesių  nestuke.gif  atsirado ir teko nutraukti visus mokymus. Dabar norėčiau vėl pradėti mokytis ir deginti užkauptus riebaliukus. Gal kas į kompaniją? KAUNAS

kaip tik tau partnere teniso Kaune: http://tenisoforumas...ead.php?tid=114 smile.gif
Atsakyti
Ar yra norinciu pazaisti lauko tenisa Kaune, geriausia aleksote? Esu mergina 30 m. niekada nezaidus, tikliau bandzius savarankiskai per atostogas. Reikia partneres smile.gif
Atsakyti