Įkraunama...
Įkraunama...

Vaivorykštinis krabas

QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 06 04, 09:02)
Dangtyje yra anga, o ir palikdavom visai be dangčio, vistiek tas pats biggrin.gif
Ale gudrus, jo slėptuvė didelė, įėjimas-vienas. tai jis iš šonų po apačia prasikasė sau išėjimus, matyt supratęs, kad bėgimas užtrunka, kai anga tik viena biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ar nėra čia krabukų augintojų? g.gif pas mane apie pusmetį gyvena krabas Stepas, įdomu būtų su kuo nors pasidalinti patirtim ir pasisemti žinių blush2.gif
Atsakyti
Laba diena, as taip pat jau 2 savaites turiu vaivorykstini kraba. truputuka neramu del jo, tupi vienoj vietoj (ypac po vandens keitimo), valgo tik is rankos (tiksliau duodu su pincetu smile.gif ) ir tik kirminukus kur ir zuvytem duoda. ar kas jam negerai g.gif yra ir filtras ir sildytuvas. temperatura 24-25 laipsniai. kazkaip noretusi kad biski vaiksciotu. kai parsivezem tai ejo apziurinejo visa teritorija ir prie sildytuvo buvo piktas biggrin.gif . pasidalinkit savo patirtimi, kaip jus elgiasi (judrus ar ir tokie miegaliai).
Atsakyti
Labas 4u.gif džiugu, kad pagaliau kompanija atsirado thumbup.gif
Manau jam reikia laiko apsiprasti.
Ar jis turi vietą kur gali pasislėpti? Maniškis taip nejudėdamas tupėjo kai neturėjo slėptuvės-bijojo. Dabar turi išsikasęs urvą, tai kai žino, kad ten gali visada pasislėpti- nuolat išlenda pasivaikščioti. Nors šiaip krabai labai mėgsta tupėti vienoje vietoje ax.gif
Maniškiui visokių periodų būna, dabar vat užėjo, kad neėda ir vienoj vietoj tupi- bet manau praeis.
Labiausiai mėgsta bananus, kartais valgo krevetes ar melionus, bet iš esmės jis nevalgus pas mane, ko tik neduodu- niekas neįtinka doh.gif
Atsakyti
na lyg ir turi kur pasislepti, bet ji galima matyti kai jis tupi tuoj vietoje. vandenyje yra tokia kaip saka padeta, tai jis ir tupi ant tos sakos, ir nei krust smile.gif nei valgyti eina nieko. tik su tais kirminukais maitinu su pincetu. tai valgo smile.gif vakare kai jau sviesos visur uzgesintos, lug gurdziu kad krebzda kaskas biggrin.gif
kokias krevetes duodade. as jam turiu nupirkusi tas virtas, valgo, bet labai nenoriai. tai pagalvojau gal reikia pirkti tas zalias jam.
dar norejau paklausti kur dedate maista? metate i vandeni ar sausumoje kazkokioje vietoje padedade. mano akvariumas yra padalintas i 2 dalis, bet jis i ta sausuma islepa labai retai, bunai kaip sakiau ant sakos viena koja imerkes i vandeni biggrin.gif
pameginsiu kada ikelti nuotraukeles. patarsit kas blogai blush2.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad jis jūsų nematytų mirksiukas.gif Jeigu ėda- vadinasi jam viskas ok mirksiukas.gif Naktį krebžda, nes saugesnis jaučiasi, aš tai padariau akvariumą taip, kad jis jaustųsi pasislėpęs, o aš matyt galėčiau, tai dabar abu patenkinti biggrin.gif
O kokiais kirmėliukais šeriat? Gal ir maniškiui patiktų g.gif
Aš maistą anksčiau irgi kišdavau jam ranka ar pincetu, bet dabar visada sausumoj indelyje padedu, kai nori valgo, o ir matau visada ar pajudintas tas maistas ar ne. Naktį vistiek į sausumą lipa mirksiukas.gif
Aš krevetes pirkau lukštentas, bet jei gerai pamenu nevirtas, be druskos, tai irgi nelabai jam, bet pakrapšto...
Atsakyti
Su naujais metai!!!praejo sventes, vel gryztu i kazdienybe. nauju metu nakty gryzau namuo ir pamaciau savo krabuka pacioj auksciausioj vietoj akvariume biggrin.gif tikriausiai maziukas issigando fejerverku biggrin.gif
as duodu kirminukus kaip zuvim duoda, saldyti buna jie.nezinau kaip vadinasi. siandien begsiu i parduotuve pirkti nevirtu ir nesudytu kreveciu, ir girdejau kad jautiena duoda (geriausiai jaucio sirdis), bet jei nebus zadu pameginti nupirkti maza gabaliukas jautienos file. ar jus duodade? reiketu paivairinti man jam maista, nes duodu ir pomidora ir agurka ir krevetes, ir sausa maiteli nieko nei ne uzkabina isskyrus tuos kirmeliukus. ir tai tik kai su pincetu duodu.
beveik 2 paras pratupejo vienoj vietoj, dabar jau biski bando judeti. bet kazi ar ilgai doh.gif
Atsakyti
Jūs nepergyvenkit, trumpai jis dar pas jus, įsidrąsins mirksiukas.gif Mano apie mėnesį taip su maistu išsidirbinėjo, aš ir į vandenį, ir jam su pincetu kišdavau, kad tik ėstų- paskui trūko kantrybė, padėjau indelį ir vakare į jį įdedu maisto, ryte išimu, ir taip kasdien smile.gif tai dabar jei nori- ėda jei ne tai ne.
Aš jaučio širdies negavau pirkti, tai buvau maltos jautienos nupirkus, bet maniškis neėėdė schmoll.gif

Mano Stepas šiandien antrą kartą per pusė metų nėrėsi iš kiauto, ir taip pataikiau, kad galėjau viską stebėti, įspūdingai atrodo wub.gif dabar visas toks tamsiai juodas, blizga, gražus bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, o seriat sausumoje ar vandenyje? blush2.gif
Atsakyti
aš dedu į sausumą, bet jis nešasi ten kur nori mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškis baisiai bailus doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti