Įkraunama...
Įkraunama...

Šuo bijo nežinia ko namuose

Aš jei prie kiekvieno baisaus daikto tempčiau tai pasitikėjimo, koks yra dabar, nebūtų, o va koja kojon ėjimas labai teisinosi - bijo, šiaušiasi, būna ir lodama eina, bet jei einu aš - eina ir ji smile.gif
Dėl dvasių irgi - nu pas mumi giminėj mirė žmogas porą dienų prieš visas nesąmones ir kasrytinį pakėlimą, kaip u-ėjo, šunys inkšdami kėlė kas ryt, žiūrėdavo į tam tikras buto vietas skersi kreivi, kritinėdavo daiktai savaitėlę, na o viršūnė buvo kai naktį dušas iki pat galo atsisuko, tada šuniai maniau paskandins belaižydami iš nervų biggrin.gif Ale nustojo keisti dalykai dėtis - nustojo ir šunys keistai elgtis.
Visgi labiau tikėtina kad čia tikrai liga, jei iš niekur nieko tokios baimės g.gif
Atsakyti
QUOTE(malinua @ 2013 05 20, 18:15)

P.s. sesers suo lodavo i kampa kelis metus, bet kaip zinia, ten buvo pasikores zmogus:/


Čia taip džiugiai nuteikėt doh.gif


Na išvada tokia, kad laukia vizitas pas veterinarą ir būrėją, gal kuris vienas padės atkapstyti tiesą.

P.S. Butas nuomuojamas, žinom tik tiek, kad dar dabar kartais ateina laiškai (sąskaitos) iš įvairių įstaigų mirusiam šio buto ankstesniam šeimininkui. Kaip ir kur mirė nežinau. Namas senas, aukštom lubom, ir man pačiai čia kartais nejauku buna, tai..... g.gif O šuo aiškiai išsirinkęs tam tikrą bijojimo zoną bute.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 20, 17:40)
Tik tvirtai, nekreipkite dėmesio, kad ožiuojasi. Tempkite ir viskas. Tada ramiai duokite pasėdėti. Pamatys, kad nieko ten nėra.

Nemanau, kad reikia tempti per prievartą, šuo gali visiškai nustoti pasitikėti šeimininku ir dar labiau bijos.Savo bailį daug kur pratinau eiti, į kambarį, į virtuvę, į balkoną ir tik per teigiamą motyvaciją. Į balkoną pratinomes ilgiausiai, dabar irgi neitin mėgsta, bet pakviestas"eik pažiūrėti" bėga visu greičiu ir atsirėmią į turėklą pasižiūrėti, net šaudant fejerverkams tai padaro, nors irgi jais nesižavi...bet pakankamai pasitiki manimi smile.gif

QUOTE(SweetLemon @ 2013 05 20, 22:14)
Čia taip džiugiai nuteikėt  doh.gif
Na išvada tokia, kad laukia vizitas pas veterinarą ir būrėją, gal kuris vienas padės atkapstyti tiesą.

P.S. Butas nuomuojamas, žinom tik tiek, kad dar dabar kartais ateina laiškai (sąskaitos) iš įvairių įstaigų mirusiam šio buto ankstesniam šeimininkui. Kaip ir kur mirė nežinau. Namas senas, aukštom lubom, ir man pačiai čia kartais nejauku buna, tai.....  g.gif O šuo aiškiai išsirinkęs tam tikrą bijojimo zoną bute.

Nu aš turbut keistuolė, kažkaip netikiu tokiais dalykais,nors....ką gali žinoti smile.gif Mano manymu yra kažkokia kita, apčiuopiama,priežastis, o kokia - turėtumet išsiaiškinti. O daugiau kas elgesyje pasikeite? Gal dar ką nors pastebėjot?
Atsakyti
QUOTE(saber @ 2013 05 20, 21:19)
Nu aš turbut keistuolė, kažkaip netikiu tokiais dalykais,nors....ką gali žinoti smile.gif Mano manymu yra kažkokia kita, apčiuopiama,priežastis, o kokia - turėtumet išsiaiškinti. O daugiau kas elgesyje pasikeite? Gal dar ką nors pastebėjot?


Tame ir esmė, kad į lauką eina normaliai, valgo gerai, viskas kaip buvę. Dar tokią mintį išvystėm, GAL SUSAPNAVO KOŠMARĄ KOKĮ?? Kaip ten jiems būna, ar gali taip ciucikams būt? g.gif
Atsakyti
Nebūtinai košmaras. Užtenka kad šeimininkams nesant namie šuo miegojo kažkur ir staiga pvz griaustinis itin garsus ir baisus. Šuo išsigasta ir jam galvoje tas baisus griausmas susisieja su tam tikra vieta kur jis buvo/miegojo tuo metu.
P.s. Dėl bildukų turiu šunį, kuris skirtinguose namuose "mato" skirtingus bildukus į kuriuos reaguoja nevienodai. Vieni draugiški, kiti ne ir t.t. Galim "pratestuoti" namus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2013 05 20, 21:42)
Nebūtinai košmaras. Užtenka kad šeimininkams nesant namie šuo miegojo kažkur ir staiga pvz griaustinis itin garsus ir baisus. Šuo išsigasta ir jam galvoje tas baisus griausmas susisieja su tam tikra vieta kur jis buvo/miegojo tuo metu.
P.s. Dėl bildukų turiu šunį, kuris skirtinguose namuose "mato" skirtingus bildukus į kuriuos reaguoja nevienodai. Vieni draugiški, kiti ne ir t.t. Galim "pratestuoti" namus biggrin.gif


Dėl griaustinio jau apgalvojom tą variantą. Atmetėm, nes kiek paskutiniais kartais griaudėjo, žaibavo, tai ir mes namuose buvom, o šuo į tai niekaip neregavo. Ir kai išeinam, jos vieta virtuvėj, nebūna ji ten, kur dabar bijo. O kaip dabar supratom, bijo tokios įdomios vietos - sienos, kuri skiria miegamąjį ir svetainę. Visur toliau nuo jos jaučiasi gerai šuo. Gal kokie mums negirdimi garsiukai ten... Na bandom ieškot logiško paaiškinimo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SweetLemon @ 2013 05 20, 22:59)
O kaip dabar supratom, bijo tokios įdomios vietos - sienos, kuri skiria miegamąjį ir svetainę. Visur toliau nuo jos jaučiasi gerai šuo. Gal kokie mums negirdimi garsiukai ten... Na bandom ieškot logiško paaiškinimo... blush2.gif

Idomu kas ten gyvena biggrin.gif Nu va, jau šilčiau, jei bijo tik tos sienos priežastį reikia ieškoti joje..
Atsakyti
Gal vabaliukai ar pelytės kokios sienoj vaikšto?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saber @ 2013 05 20, 22:10)
Idomu kas ten gyvena biggrin.gif Nu va, jau šilčiau, jei bijo tik tos sienos priežastį reikia ieškoti joje..


Tai va, jei bijotų sienos su kaimynais, ar su laiptine, sakyčiau, kažkas išgasdino už tos sienos, o čia sunku suprast. Ir taip, ir kitaip žiūriu, ir iš miegamojo, ir iš svetainės, (tarp kitko šuo iš visų pusių tos sienos bijo...), klausau, nieko keista nematau ir negirdžiu. Bet juk šuniukai jautresni ax.gif ak, kad jie prabiltų! doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Arnolda @ 2013 05 20, 22:20)
Gal vabaliukai ar pelytės kokios sienoj vaikšto?smile.gif


Tai ir aš galvoju, galbūt taip, bet juk ir seniau buvo tų pelyčių, jei jų išvis buvo, o ko čia taip vieną dieną imt ir išsigast jų? Šiaip voriukus visokus, vabaliukus tai su mielu noru gaudo, žaidžia linksmai biggrin.gif Dar ne tokių garsų prisiklauso, sienų gręžimo nebijo, plaukų džiovintuvą išvis mėgsta, ateina kartu pasifenuot, kai džiovinuosi plaukus biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai nepakenktų, jei atneštumėte švęsto vandens ir pašlakstytumėte, maldą sukalbėtumėte, žvakę uždegtumėte ir pavaikščiotumėte apie sieną. Nekainuos praktiškai nieko ir matysite. Tik nuoširdžiai reikia mirksiukas.gif

Šiaip aš ne kokia davatka, bet galbūt šunys jaučia kažką daugiau. Mano šuo porą kartų kalnuose supanikavo tokiose vietose, kur absoliučiai nėra ko. Eina per prarajas, per tikrai baisias vietas, kur man baisu, o supanikavo ten, kur lyguma, gražiausias takas aplink ir dar lipant p[irmyn, kai tikrai dar nepervargus (nes po to grįždavo tvarkingai ir visa kita, nenuprotėdavo, tai negaliu to nuovargiui nurašyt), tik tiek vienoje tiek kitoje vietoje buvo šalia dideli akmenys. Aišku, tokių vietų daug, bet nežinia ką konkretūs akmenys slepia... Gal jie nuo griūties, gal šuo jaučia aukas, kančią? Maža ką... Nes žvėriukas irgi atmetu. Netoli švilpikų buvom ir nereagavo, ant ožkų tik sulojo linksmai kartelį. Žodžiu, gyvūnų fobiją irgi atmetu.
Atsakyti
Na jei nepraeis savaime, reikės daryt kažką tokio. Labai tikiuosi, kad galiausiai suprasim, kad taip yra dėl kokios paprastos priežasties ir tik pasijuoksim, kad galvojom, kad čia dvasių būta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SweetLemon @ 2013 05 21, 12:23)
Na jei nepraeis savaime, reikės daryt kažką tokio. Labai tikiuosi, kad galiausiai suprasim, kad taip yra dėl kokios paprastos priežasties ir tik pasijuoksim, kad galvojom, kad čia dvasių būta  4u.gif

Gaila jusu labradores verysad.gif , nezinia ka galvoja itt. Man praeita savaite panasiai buvo,gulejau kartu su savo rusu tojterjeru ir jis irgi staiga kaip pasoko ir pradejo ziureti i viena vieta, uodegyte ir ausytes nuleido net pasislepe. Man paciai net nejauku pasidare, bet dabar jau viskas gerai, bet kiek zinau ir skaiciau sunys tikrai mato dvasias. Tai vat nezinau kiek tame tiesos g.gif
Atsakyti