Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės su albanais 3

QUOTE(raudonnage @ 2013 10 28, 18:43)
Kokiu darbu, Volpe? Namui? O i kokias ten prezentacijas ilindai dabar?

Nu as tai zinokit ne taip ir blogai. Po atstogu kazkaip mes apsilauze ragus pagaliau ir lyg ir nurimom. Medaus menesis vel. Taip smagu nesipykt ir jokiu nervu nelaikyt nors kuri laika. pas mus neiprasta 4u.gif

del namo darbu: pagaliau baigiame tvarkytis reikalus ir,tikiuosi kad prasides statybos.tai bent jau vasara turesime kur apsistoti ir nereikes nei viesbuciu,nei pas uosvius su kitais grustis.
kaip saunu girdeti ,kad pas jus ramu smile.gif gal po truputi tos ramumos vis dauges ,ko as ir linkiu.
prezentacijos....jau seniai as isisukus,bet vis laiko truksta: be masinos visur reikai pestute,o per daug pestute nepadarysi.ai,tureciau parasyti kieno cia prezentacijos......bijau, kad paskui atelks vitulka sakydama,kad negalima platinti,bet vis tiek parasysiu: as isisukusi su kvepalais ,kosmetika ir produktams namams.jei noretum suzinoti daugiau: ieskok mano postu supermamoj arba rasyk i AZ.

mano mazoji su 39 tempos....tikekimes,kad praeis greitai sie negalavimai....jau 2 naktys bemieges......
Atsakyti
sveikos 4u.gif atejau truputeli pasiguosti, nelabai zinau ka daryti. mano albanas turi vaika su rumune 5 metu. neuzilgo skrenda i rumunija jo pasiimti ir nelaikinai atostogoms pasiims ji, o visam laikui auginti doh.gif kazkoks kosmaras nesitikejau, kad taip kada nors ivyks gyvenime. neisivaizduoju, vaikas kalba tik rumunu kalba. kaip susipazinom papasakojau as jam, kad gyvenau su draugu kuris turejo vaiku ir jo buvusi zmona vis kisdavosi per vaikus i musu santykius. taigi as paklausiau ar jis turi vaiku aisku sake kad neturi, veliau tik suzinojau kad turi viena. unsure.gif
Atsakyti
marija: na ka cia glai ir patarti: jei ji tikrai myli ir jei jis tikrai myli tave: auginkite vaika ir suteikite jam visa meile: jis niekouom nekaltas .
geriau vaikas salia,nei kazkokia ex,kuri pastoviai kisasi i tavo gyvenima.
na cia mano mastymas toks.
geriau vyra is namu,be tvisiems vaikams duociau stoga virs galvos.nesvarbu,kad jie ne mano.....aisku,reiketu tureti ir galimybes jiems islaikyti smile.gif
o nebandei klausti: kai pcia dabar vaikas ? kai suispazinom nebuvo,o va dabar vaikas? gal ten kokia paslaptis slypi...pvz: cia daznai buna,kad rumunes prisigimdo,o paskui sako: vaikas tavo: arba augini,arba paliksiu vidury gatves.

na lekiu,gero savaitgalio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marijaxxx @ 2013 11 16, 18:41)
taigi as paklausiau ar jis turi vaiku aisku sake kad neturi, veliau tik suzinojau kad turi viena.  unsure.gif

reiketu labai gerai pagalvoti pries susidedant su tokiu zmogum. Jei jau is pat pradziu melavo apie toki "dalyka", tai klausimas ka dar primelaves yra ir ka primeluos ateityje.
Atsakyti
ta pacia diena, kaip susipazinau su juo paklausiau ar vaiku neturi sake ne. veliau po menesio pasake,kad turi. na man ir keista, turiu itarimu,kad galejo buti ir ne jo tas vaikas, nes labai keista vaikas baltais plaukais ir melynomis aikimis nors tevai abudu tamsus blink.gif bet jis istikines, kad jo. na ta rumune truputi tokia valkatele kiek sutiko vyru per gyvenima tie k ir vaiku turi. jis vaiku visa laika rupinosi siusdavo pinigus ir buta nupirko rumunijoje,kad turetu kur gyventi jo vaikas. na, bet kaip ten jau yra nesvarbu, svarbiausia, kad ji atsives cia gyventi, o is manes nekokia vaiku augintoja. savu vaiku neturiu ir siaip niekada nebuvau susidurus su vaikais, tai sunku bus g.gif tikiuosi vaikas bus geras, bet as tuo abejoju nelabai ten inai rupinosi tais savo vaikais. nesuprantu, kaip motina gali atiduoti savo vaika verysad.gif
Atsakyti
marija : visokiu vaiku buna,o tu ,nors ir niekada neturejai savu: manau,kad busi gera globotoja.matosi,kaip kalbi ir kai pmastai.

cia ne i tema: be tgal ka prajuoikins :;
gal galit kas padet? vakar nusipirkau jūrų kiaulytę, namie įleidau ją į akvariumą. kelias minutes ji paplaukiojo vandens paviršiuje, o po to nusileido į dugną ir užmigo... Tai kuo man ją šerti?
Atsakyti
berniukas 5 metu, bet nekalba visiskai. manau, kad keista. kaip matydavau, kaip per skype su juo bendraaudavo , tai jis i visa laika rekia, beje jis nei vienoje foto nesisypso unsure.gif
apie juru dabar kiaulyte rolleyes.gif kazkada turejau juru kiaulyte. nesupratau gal pas tave kitokia, bet kodel tu ja i akvariuma su vandeniu ileidai g.gif ja reikia maudyti, bet tik po dusu. jai nereikia akvariumo su vandeniu. paziurek ar inai tikrai gyva g.gif

Papildyta:
manau tavo juros kiaulyte neuzmigo, bet nuskendo ir jau del serimo nebreikia mastyti
Atsakyti
QUOTE(marijaxxx @ 2013 11 17, 22:38)
ta pacia diena, kaip susipazinau su juo paklausiau ar vaiku neturi sake ne. veliau po menesio pasake,kad turi. na man ir keista, turiu itarimu,kad galejo buti ir ne jo tas vaikas, nes labai keista vaikas baltais plaukais ir melynomis aikimis  nors tevai abudu tamsus blink.gif bet jis istikines, kad jo. na ta rumune truputi tokia valkatele kiek sutiko vyru per gyvenima tie k ir vaiku turi. jis vaiku visa laika rupinosi siusdavo pinigus ir buta nupirko rumunijoje,kad turetu kur gyventi jo vaikas. na, bet kaip ten jau yra nesvarbu, svarbiausia, kad ji atsives cia gyventi, o is manes nekokia vaiku augintoja. savu vaiku neturiu ir siaip niekada nebuvau susidurus su vaikais, tai sunku bus  g.gif tikiuosi vaikas bus geras, bet as tuo abejoju nelabai ten inai rupinosi tais savo vaikais. nesuprantu, kaip motina gali atiduoti savo vaika  verysad.gif

ta rumune tipo K, bet nepykit, jusiskis irgi ne ypac geresnis. Taigi, tai jis jai ta vaika pridirbo. Kaip galejo su tokia permiegot? Jei vienadienis nuotykis, tai irgi nieko gero apie ji nesako, o jei ilgesnis romanas, na, tai nemate kokia ji? Ir nieko negirdejo apie apsaugos priemones?
O siaip tai galetut paprasyt, kad jis atliktu DNR tyrimus. Vienas dalykas auginti vaikino vaika, kitas - visai svetima, kuri net neaisku kada gali atsiimti.
Atsakyti
nebuvo tarp ju vienos nakties nuotykis. 3 menesius man atrodo buvo kartu. beje as ir nesakau, kad jis ponas saunusis ir nekaltas tik ji kalta, bet jis nors prisiima atsakomybe ir vaiku visa laika rupinosi ir padejo finansiskai. buna zmones daug metu pragyvena kartu ir viskas buna gerai tik kaip issiskiria vyras kazkodel pamirsta apie vaikus. snekant apie ja, tai man atrodo ir sakyti nereikia daug jos poelgis atiduoti vaika viska pasako. del dnr tyrimu jis tikrai ju nesidarys.
Atsakyti
QUOTE(marijaxxx @ 2013 11 18, 17:23)
berniukas 5 metu, bet nekalba visiskai. manau, kad keista. kaip matydavau, kaip per skype su juo bendraaudavo , tai jis i visa laika rekia, beje jis nei vienoje foto nesisypso unsure.gif
apie juru dabar kiaulyte  rolleyes.gif kazkada turejau juru kiaulyte. nesupratau gal pas tave kitokia, bet kodel tu ja i akvariuma su vandeniu ileidai  g.gif ja reikia maudyti, bet tik po dusu. jai nereikia akvariumo su vandeniu. paziurek ar inai tikrai gyva  g.gif

Papildyta:
manau tavo juros kiaulyte neuzmigo, bet nuskendo ir jau del serimo nebreikia mastyti

ir as turejau,bet vat drauge man parase,is pradziu as irgi nustebau: sakau,ko dabar ta chamiaka i akvariuma ikisai....ogi apsirodo,buna dar ir tokiu zmoniu: viena mergina nusipirko juros kiaulyte ir i akvairiuma idejo: juk ji juros kiaulyte:) oi juokiausi iki asaru:)

QUOTE(Leksa @ 2013 11 18, 18:37)
ta rumune tipo K, bet nepykit, jusiskis irgi ne ypac geresnis.


nepykit: bet as jusu neprisimenu....jus irgi su albanu gyvenate? nagi nagi pasakokite smile.gif

QUOTE(marijaxxx @ 2013 11 18, 19:21)
nebuvo tarp ju vienos nakties nuotykis. 3 menesius man atrodo buvo kartu. beje as ir nesakau, kad jis ponas saunusis ir nekaltas tik ji kalta, bet jis nors prisiima atsakomybe ir vaiku visa laika rupinosi ir padejo finansiskai. buna zmones daug metu pragyvena kartu ir viskas buna gerai tik kaip issiskiria vyras kazkodel pamirsta apie vaikus. snekant apie ja, tai man atrodo ir sakyti nereikia daug jos poelgis atiduoti vaika viska pasako. del dnr tyrimu jis tikrai ju nesidarys.

da dnr testas issprestu klausyma,be tgal jis tiesiog isijaute i tevo vaidmeni,kad jei ir butu svetimas ,jam nebesvarbu: jus neisivaizduojate,kaip galima prisiristi prie vaiko,nors ir zinai,akd jis ne tavo.

as labiau susikoncentruociau su tuo,ka ji pats jums jaucia,kokie jo ateities planai ir sutvarkyciau visus dokumentus taip,kad ta mama daugiau to vaiko nebegautu: tokia mama neverta mamos vaiko.as geriau svoguna valgysiu ir vandeni gersiu,bet vaiko niekam neatiduosiu
Atsakyti
jau jis su advokatu taresi kokiu dokumentu reikia. ji sake atsisakys vaiko. sio menesio 24 diena jau jis skris i rumunija tvarkyti dokumentus ir gris su vaiku ir ji jo tikrai daugiau nepamatys. zinoma jeigu ji nepersigalvos.
Papildyta:
apie kiaulyte geras pokstas net susimasciau galvoju gal negerai as ja auginau biggrin.gif
Atsakyti
man tai is pradziu sove i galva mintis,kad draugele isgerusi buvo smile.gif sakau,gal ten kokio vynelio per daug....o paskui paskaiciau komentarus,tai supratau,kame esme .......

na jei persigalvos ,reikia irgi apsidrausti: pasirasyk,kad neknisi daugiau proto.na kaip cia graziau issireiskus....
tikiuosi,ak dviskas jums bus gerai.
o is kur taviskis kiles ? as pati tai esu kauniete,gyvenu italijoje,vyras - skodrane.....
Atsakyti