Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės su albanais 3

del tu dokumentu, tai zinoma reikia pasirasyti, kad perleidzia jam visas teises i vaika. baisu, kad nuvaziavus jam ji pasakys, kad apsigalvojo. as is suvalkijos lygumu marijampoles smile.gif jis is lushnja, gyvename italijoje marche zonoje civitanovoje smile.gif
Atsakyti

nepykit: bet as jusu neprisimenu....jus irgi su albanu gyvenate? nagi nagi pasakokite smile.gif

[/quote]
na jau, pasakotis apie savo gyvenima tai as nesipasakosiu schmoll.gif ne apie mane ar mano vyra kalbos eina.

Bet griztant prie marijaxxx problemos (jei galima taip vadinti), tai as nepulciau taip jau smerkti tos rumunes. Gal jai tikrai sunku ir zino, kad tevas vaiku geriau pasirupins, todel ir atiduoda tevui tik vaikui gero linkedama. Mato, kad tevas daugiau duos, kad geresne ateiti uztikrins, tai gal net sakyciau auka is jos puses.
Atsakyti
na nemanau, kad ji is tu moteru kuri pasiaukoja ir galvoja kas vaikui geriau smile.gif ji net nepasidomejo kur vaika augys albanijoje ar italijoje. juk jis teva pazista tik per skype kalbedamas. ji ji pazinojo 3 men ir viskas ji nezino, nei kaip jis gyvena, nei ka veikia, nei su kuo gyvena. praktiskai atiduoda vaika i nezinia. jeigu ji butu normali moteris pagalvotu, kad vaikui bus sunku atskirtam nuo broliu, sesers, mamos ir dar svetima kalba. paprasciausiai ji neturi jausmu, tad geriau jau ta vaika ir atiduotu, nes tokia motina nepavadinsi.
Atsakyti
[quote=Leksa,2013 11 19, 09:07]
nepykit: bet as jusu neprisimenu....jus irgi su albanu gyvenate? nagi nagi pasakokite smile.gif

[/quote]
na jau, pasakotis apie savo gyvenima tai as nesipasakosiu schmoll.gif ne apie mane ar mano vyra kalbos eina.

Bet griztant prie marijaxxx problemos (jei galima taip vadinti), tai as nepulciau taip jau smerkti tos rumunes. Gal jai tikrai sunku ir zino, kad tevas vaiku geriau pasirupins, todel ir atiduoda tevui tik vaikui gero linkedama. Mato, kad tevas daugiau duos, kad geresne ateiti uztikrins, tai gal net sakyciau auka is jos puses.
[/quote]
oi kaip isizeideme....kadangi tema vadinasi: lietuvaites su albanais ,tai manau,kad normalu manyti,jog i tema raso moterys ,kurios gyvena su albanais.o jei yra noras tik ikisti trigrasi,tai pateikete ne i ta tema.
pykite kiek norite.niekas neprase pasakoti apie savo gyvenima: uztektu parasyti: taip mano vyras albanas,ne mano vyras ne albanas ir ikisau trigrasi tik del smalsumo.


kas liecia moteri: niekas jos nesmerkia,tik as pati,kaip moteris,apsirupinciau,kad nelikti nescia: yra ivairiu tableciu pries ir po.aisku,ir vyras turi pasirupinti,jei nenori vaiku.
vienas faktas yra tikslus: motina atiduoda vaika i nezinia. as ,dvieju vaiku mama,valgyciau pati svoguna ir gerciau vandeni,diena leisciau vaika i darzeli ir ieskociau normalaus darboi,kad ji islaikyciau,o jei turi tiek vaiku,kiek vyru lovoje: tai tada neverta verkti,kad negali jais pasirupinti.tokiu atveju,sutinku su marija: tokia moteris neverta nei moters ,nei mamos vardo.

Papildyta:
beje,marijaxxx: o jus italijoje gyvenate?
Atsakyti
visi mes zinome, kad vaikas atsiranda tik tarp vyro ir moters ir abudu turi nesti atsakomybe,bet deja... pripazinkim, kad taip nevisada buna, vyras palieka, o moteris augina viena. pvz. mano mama su mano tevu apsivede ir susilauke manes. deja issiskyre kaip man nebuvo, nei metu. tevas gyvendamas tame paciame mieste, kaip as nesugebejo, nei sykio manes aplankyti apie kazkokia pagalba net nekalbu. mama viena mane uzaugino ir niekada nebuvo kile net minties atiduoti kazkam savo vaika. taigi tokias motinas, kaip ta rumune as smerkiu, ji nera asociali ir pinigu siuncia jis vaikui. kaip ji buvo nescia jis pasake, kad nenori vaiko, bet ji sake pati uzsiaugys ir is jo nieko jai nereikia. veliau, ji prisistate su vaiku ir suzinojo jis, kad ji net neturi kur gyventi ir dar be jo vaiko yra dar 3 vaikai ( pirma pagimde 14m ) nupirko jis jai buta rumunijoje ir siusdavo pinigus. taigi taip iseina, kad vaikas buvo reikalingas, o dabar jau apsigalvojo.
Atsakyti
Oho mergaites, na ir painiava cia narpliojama sikart. Va cia jau tais Lietuvos laikrasciu ir Delfiu aprasomais albanais kvepia.

Marija, atsargiai, neaukok savo gyvenimo jeigu nesi tikra 100% kad tai tavo zmogus.

Nezinau kiek ilgai jus jau kartu ir t.t bet man kazkaip labai nesmagiai skamba kad jis tau nepapasakojo iskart apie vaika savo. Jug tai tokia milziniska jo gyvenimo dalis? plius, kaip dabar jis tiesiog taip ir vaziuos ir issives vaika is Romunijos? vadinasi kad jis yra oficialiai jo tevas, jeigu gali issivezti, o jeigu visa sita yra sutvarkyta tai gal jau ne tokia ir pasileidus ta jo ex buvo? Kodel jis taip lengvai leido jai vaika issivezti pirmoj vietoj? Labai jau viskas painu.

O jis su tavim nors taresi apie visa sita reikala ar tik pareikse viena diena kad vat parsives vaika savo o tu jau galvok ir gyvenk su tuo kaip nori? g.gif

Niu nepavydetina situacija tikrai, laikykis 4u.gif

Atsakyti
Mergaites, visas su sventem 4u.gif Graziu Kuciu, riebiu Kaledu ir linksmu Nauju! drinks_cheers.gif
Atsakyti
LINKSMU SVENCIU IRA JUMS!!!!!!!!!!
Atsakyti
Kai sniegas jau laukus nukloja
Kai ūžauja lauke šiaurys
Kalėdų senis atlinguoja
Nes laukia jo vaikų būrys.

Mažųjų niekad nepamiršta
Senelio mylinti širdis,
Keliauja jis per pūgą tirštą
Kalėdos beldžias į duris.
Atsakyti

user posted image
user posted image
user posted image
ir visa tai :[B]
user posted image
manau,kad to niekas is musu nepamirs........
su sausio 13-taja......
http://www.youtube.c...h?v=ECf0ZIc-P2c

Papildyta:
http://www.youtube.c...h?v=vTpyn_o-Giw
Atsakyti
Visai mirus tema 4u.gif Arteja Albanija prie Europos Sajungos ir nebereik jiem lietuvaiciu taip iseina tongue.gif

Vistiek, rasau, gal per metus kitus atsakys kelios mergaites...

Gal atsilieps mergaites su albanais is arba aplink Londono. As dar vis neprarandu vilties susipazinti su tokia pora. Zinau kad nemazai musu, bet vat reik kazkaip visas i viena vieta surinkt jei imanoma 4u.gif

Volpe, as per velykas tai ko gero Italijoj vel smirinesiu tai mes ten kavutes mirksiukas.gif
Atsakyti
raudonnage: kaip malonu!!!o kur tu smirinesi?kokiam italijos pakrasty?atvaziuok atvaziuok ir tave su aurile kava pavaisinsiu smile.gif

man tai dabar baisu del lietuvos: jei jie priims eura gi zlugs: bus taip kaip italijoje...vieninga moneta gali buti tik tada,kai atlyginimai ir produktai vienodai kainuoja visur,o ne kaip dabar : algos bus 300 euru,o uz litra pienoi reikes 1 eura moketi.....tai kaip jiems ten paskui isgyventi?
Atsakyti