Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai, netinkantys kitoms DUK temoms

QUOTE(audrienas @ 2016 08 27, 23:58)
Sveiki, kodėl vaikštant po forumo puslapius kiekvienas naujas puslapis atsidaro naujoje kortelėje?  Žiauriai nepatogu :) Anksčiau buvo normaliai o dabar nespėji tas korteles uždarinėt :D


Jau viskas gerai :)
Atsakyti
Sukūriau naują temą, bet jos nerodo bendrame tos skilties („TV pramogos“) temų sąraše. Nuėjau į savo profilį ir pasirinkau rodyti visas žinutes ar temas - ten tą temą rodo, vadinasi ji vis dėl to yra, tik kažkur „plaukioja“. Čia tik man taip?
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 08 30, 13:04)
Sukūriau naują temą, bet jos nerodo bendrame tos skilties („TV pramogos“) temų sąraše. Nuėjau į savo profilį ir pasirinkau rodyti visas žinutes ar temas - ten tą temą rodo, vadinasi ji vis dėl to yra, tik kažkur „plaukioja“. Čia tik man taip?

šiuo metu dėl techninių kliūčių temas "numeta" į galą
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 08 30, 13:04)
Sukūriau naują temą, bet jos nerodo bendrame tos skilties („TV pramogos“) temų sąraše. Nuėjau į savo profilį ir pasirinkau rodyti visas žinutes ar temas - ten tą temą rodo, vadinasi ji vis dėl to yra, tik kažkur „plaukioja“. Čia tik man taip?


Tvarkome šį sutrikimą.

Kol kas reikia parašyti atsakymą temoje ir ji pakils temų sąraše į viršų.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 08 30, 13:04)
Sukūriau naują temą, bet jos nerodo bendrame tos skilties („TV pramogos“) temų sąraše. Nuėjau į savo profilį ir pasirinkau rodyti visas žinutes ar temas - ten tą temą rodo, vadinasi ji vis dėl to yra, tik kažkur „plaukioja“. Čia tik man taip?


Šios problemos nebeturėtų būti. Jeigu pasikartotų, parašykite čia.
Atsakyti
klausykit, o kam apskusti moderatore, kad ja nuo pareigu nuverstu? Negi nera ko auksciau, kad uz savivale galetu bent jau tuo nubaust?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 10 15, 11:30)
kam apskusti moderatore

Jeigu manote, kad moderatorių sprendimai Jūsų atžvilgiu buvo neteisėti, Jūs, vadovaudamiesi forumo taisyklių IV dalimi, turite teisę juos apskųsti forumo administracijai:

IV. Administracijos veiksmų apskundimo tvarka
1. Visi klausimai/pasiūlymai/pastabos/apeliacijos dėl moderavimo forumo administracijai turi būti užduoti el. paštu (forumas@supermama.lt) arba asmenine žinute.
2. Rašydami skundą, nurodykite:
2.1. savo vartotojo vardą;
2.2. nuorodą į temą ar žinutę, kurią norite aptarti ar kuriai prieštaraujate;
2.3. argumentus, kodėl nesutinkate su moderatorių sprendimais.
3. Forumo administracija atsako tik į korektiškus bei neprieštaraujančius forumo taisyklėms laiškus.
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif išbandžiau naują forumo versiją blink.gif blink.gif blink.gif
kokia baisi ir nepatogi, nieko ten neina atrasti. Visi iš čia galutinai pabėgs, jei paleisite tą nesąmonę ir šios senos versijos neliks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 10 18, 18:22)
blink.gif  blink.gif  blink.gif išbandžiau naują forumo versiją blink.gif  blink.gif  blink.gif
kokia baisi ir nepatogi, nieko ten neina atrasti. Visi iš čia galutinai pabėgs, jei paleisite tą nesąmonę ir šios senos versijos neliks ax.gif


Aš irgi išbandžiau. Na reik priprast.
Aplinka man panaši į google. Favoritų temos neradau tik visas, kuriose rašiau žinutes, bet ne visos jų yra mano favorituose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 10 18, 18:26)
Aš irgi išbandžiau. Na reik priprast.
Aplinka man panaši į google. Favoritų temos neradau tik visas, kuriose rašiau žinutes, bet ne visos jų yra mano favorituose  ax.gif

Galiu tik įsivaizduoti koks chaosas kils, kaip niekas nieko neras, nepastebės asmeninių žinučių ir panašiai. Kvailų kvailiausia mintis buvo pakeisti viską iš pagrindų. Garantuoju, kad praras n narių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 10 18, 18:40)
Galiu tik įsivaizduoti koks chaosas kils, kaip niekas nieko neras, nepastebės asmeninių žinučių ir panašiai. Kvailų kvailiausia mintis buvo pakeisti viską iš pagrindų. Garantuoju, kad praras n narių rolleyes.gif



Visko gali būti..
Dar tik trūksta info kada išjungs senąją ir ar tai testuojama nauja versija ir bus dar keičiama, ar tokia ir liks.
Atsakyti
O čia išrinktieji tik testuoja? Gal ir kiti gali, tik nežino kur? Gi smalsumą sukėlėt neišpasakytą biggrin.gif
Atsakyti