Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai, netinkantys kitoms DUK temoms

Senbuviai gali, pabandžiau su kitu nicku (atkaklus dalyvis) - neleido. Visai faina nauja versija :) 

Atsakyti

Virsuje didelem raidem parasyta "nauja forumo versija". Bandau is telefono naujoj versijoj rasyti...radau mygtuka "sekti tema" tai kaip suprantu megstamas temas reikes is naujo susidelioti? :blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 18 spalio 2016 - 18:34
Man sena labiau patinka. Nauja vinted foruma primena. Apie patoguma isvis patyliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 18 spalio 2016 - 18:53

Nieko čia negrįši, pasirinkai ar ne :) Ar irgi pasimetus. Nerandu,kaip nueit į "mano temos". Jovalėlis toks biškį :)

Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 10 18, 19:52)
<p>Nieko čia negrįši, pasirinkai ar ne smile.gif Ar irgi pasimetus. Nerandu,kaip nueit į "mano temos". Jovalėlis toks biškį smile.gif
</p>

Spauskit "Kita" ir duos pasirinkti senąją versiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 18 spalio 2016 - 18:59

panašu, kad iš naujo. gailoka. nes pas mane toj vietoj tai tuščia. na, gal dar pasipildys kas :)

Atsakyti

rimtai? aš irgi noriu :D

Atsakyti

Eikite į "Kita" > "Sena Versija" :)

Atsakyti

Visko gali būti..
Dar tik trūksta info kada išjungs senąją ir ar tai testuojama nauja versija ir bus dar keičiama, ar tokia ir liks.

Naujoji versija pateikta jūsų vertinimui ir bus tobulinama. Su senąja versija kažkada turėsime atsisveikinti, bet apie tai visi gausime pranešimus iš anksto. 

Virsuje didelem raidem parasyta "nauja forumo versija". Bandau is telefono naujoj versijoj rasyti...radau mygtuka "sekti tema" tai kaip suprantu megstamas temas reikes is naujo susidelioti? :blink:

Savo turinį galima pasiekti per profilio puslapį. Apie naujus atsakymus sekamose temose (favorites) gausite mini pranešimą, svarbių žinių turėtume nepraleisti  :) O mėgstamas temas skiltyje mano sekamas turinys rasime jau rytoj, susidėlioti iš naujo nereikės.

Atsakyti

Dėkui. Ieškau "Kita" :D

Atsakyti

Radau :D

Atsakyti
Nauja versija yra visiskas slamstas, nepatogi, slykstaus dizaino, matosi klaidu ir t.t.
Ten nera ka tobulinti, nes visiska nesekme.

Manau, kad tiesiog prarasite daugybe lankytoju. O ju cia ir taip daug neliko.
Bet lietuviu portalu savininkams tai paprastai nerupi jie viska arba sugriauna arba atiduoda po to zaisti paaugliams

"Su senąja versija kažkada turėsime atsisveikinti,"

Manau, kad su situo portalu tada irgi. Nusitobulinote...
Atsakyti