Įkraunama...
Įkraunama...

Ar/kaip maitinate aukles?

Is pradziu aukle maitinome, toks buvo susitarimas. Kadangi aukles siek tiek keitesi, tai kalbu ne apie dabartine, o ankstesne smile.gif Taciau, pastebejome negeru dalyku. Ji pradejo naudotis tuo, tiesiogine zodzio prasme. Negana to, kad jai gerai mokejome uz darba, ji pradejo gyventi musu saskaita. Suprasciau, jei tas aukles maitinimas butu pietus, arbata, kava, prie kavos... Ji valge daugiau uz mus  :smile.gif Dirbo 4 dienas savaiteje, tai tas dienas namuose nevalgydavo is vis, na labai patogu ir pigu wink.gif Ateina ryte i darba - pusrycius normalius pasigamina. Po to pietus, vakariene + uzkandziai "prie kavos" ir t.t. Jei koks tortukas saldytuve, tai ji saldumynu megeja, is karto 1/3 vienu prisedimu ir "padarydavo". V.z. kainavo jos maitinimas nerealiai. Gyveno kaip inkstas taukuose, nes nepasikuklindavo ir lasisos gabala atsipjauti, ir dovanotos ikros susitepti mums nematant.. O mes megejai nusipirkti pasilepinimui delikatesu, tai jie grazia forma auklei ir sueidavo... Taip tesesi 6 menesius..
Po to nusprendeme jos nebemaitinti, po eilinio incidento su maistu, ko pasekoje, aukle supyko iki pamelinavimo. Rojaus vartai uzsidare :smile.gif
Ir siaip tas aukles maitinimas, tikras galvos skausmas, nes ne visuomet pietus gamini, kartais nori su vyru mieste papietauti, o jei vyras komandiruoteje, tai is viso namie nepietauji. ir galvoji, ar yra saldytuve auklei kas valgomo.. Ir kainuoja nemazai, juk dar viena burna prisideda. O atlyginima ji ir taip normalu gauna. Juk kai oficialiame darbe zmones dirba, ju niekas pietumis nemaitina (gal ir neblogai butu ;D). Kava, arbata, jei patys pietus gaminame - auklei duodame. Tik sutareme, kad ji pati savo kazka atsinestu, kad nebutu galvos skausmo mums, del saldytuvo turinio.
V.z. viska aptarkite is anksto, kad nebutu nemaloniu siurprizu.
Atsakyti
Na man iskilo toks klausimas. Pas mane aukle dirbs nuo 8 iki 14 val. Aisku tiek laiko nevalgiusi nebus. Dukryte mazute, turi savo maisteli, mes su vyru valgom na.. kaip cia issireiskus.. Sveikai, ar sportiskai, pns. Zodziu kruopos, liesa virta mesa, varske ir t.t. Tai man idomu ar auklei reikia pirkti specialiai maista, ir ar ji pasidarys pati ir t.t. ir kiek dar mazdaug papildomai tai kainuos per diena.. (nes ir taip uz valanda jos nemazai nori.. ) g.gif
Kaip daro jusu aukles?
Gal ir durnas klausimas, bet.. man idomu.. g.gif laugh.gif
Atsakyti
as aukles neturiu, bet mano pusseseres aukle ziuri 1.5 metuku mergyte, nebuvo net diskusiju apie maista priimant ja i darba. Ji nieko is ju virtuves neima, net kava atsinesa savo, maista taip pat thumbup.gif
As irgi tokios aukles noreciau...nes neisivaizduoju savo reakcijos, kai nusipirkusi sau vakarienei ka nors skanaus is darbo parejusi nerasciau g.gif
Atsakyti
o kiek tu uz ta valanda jai moki. Mes mokam 2 lt, per menesi iseina 400 lt, maista ji valgo savo, pas mus tik kava geria ir pasivaisina saldumynais, aisku tik man pasiulius. Nemanau kad aukles reik maitint, juk ir mums darbe valgyt niekas neduoda rolleyes.gif
Beje anksciau viena aukle turejom, kuri valgydavo musu maista, tada ji dirbo iki 5 val per diena, kartais tik 3, bet viena karta man leidus jai pasivaisint kuom nors is usu saldytuvo jei jau labai isalks, tai ji ir vaisinosi. Ir kaip Aurelia sake, daznai grizus po paskaitu namo, skanios vakarienes nerasdavau blink.gif Todel su nauja aukle nes nekalbejau apie maista, tik leidau gert kava.
Atsakyti
As su aukle susitariau, kad gali valgyti sumustinius ar sriuba, kuri pati isverda. Mokejau po 4 lt i valanda.
Jei tavo aukle, Gyvatuke, dirbs tik iki dvieju, tai spes namo papietaut tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Eligute @ 2004 08 03, 17:26)
Nemanau kad aukles reik maitint, juk ir mums darbe valgyt niekas neduoda rolleyes.gif

valgyt neduoda, bet duoda valandos pertrauka, per kuria gali nueiti i valgykla/kavine/bistro ir pavalgyt karsto maisto.
mano aukle gali valgyti viska, ka tik nori ir randa wink.gif turejau ne viena aukle, bet nepasitaike dar ne vienos tokios edrios ir be supratimo, kad mano seima butu nors karta likus be vakarienes smile.gif kazkaip man atrodo per ziauru neleist valgyt ar liepti nestis savo sumustinius. ir "nenubiednejom" nuo to kol kas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Ama @ 2004 08 06, 09:55)
As su aukle susitariau, kad gali valgyti sumustinius ar sriuba, kuri pati isverda. Mokejau po 4 lt i valanda.
Jei tavo aukle, Gyvatuke, dirbs tik iki dvieju, tai spes namo papietaut tongue.gif

Na vat as ir galvoju, kad uzteks sumustinuku, gal nepraalks labai.. O kavos su sausainukais irgi negaila.. Ypac gerai auklei.. smile.gif
Aciu uz patarimus! wink.gif
Atsakyti
[valgyt neduoda, bet duoda valandos pertrauka, per kuria gali nueiti i valgykla/kavine/bistro ir pavalgyt karsto maisto.
mano aukle gali valgyti viska, ka tik nori ir randa wink.gif turejau ne viena aukle, bet nepasitaike dar ne vienos tokios edrios ir be supratimo, kad mano seima butu nors karta likus be vakarienes smile.gif kazkaip man atrodo per ziauru neleist valgyt ar liepti nestis savo sumustinius. ir "nenubiednejom" nuo to kol kas rolleyes.gif [/QUOTE]


Kadangi paskutiniu metu kai pradejau dirbti as valgyt gaminu tik grizus is darbo ir tik vyrui, nes pati stengiuos vakarienes nevalgyt, tai negi dar turiu galvot ka aukle valgys sekancia diena pietum? Man laiko vakare truksta kambarius apsitvarkyt nes noris su vaiku pabut, pazaist, o ne auklei kotletus kepti. Pietu pertrauka darbe mums duoda bet i kavine einam uz savo pinigus valgyt, dykai nieks nemaitina. As auklei puodais naudotis nedraudziu, lai verdasi ka nori, galu gale vaikas mano 2-3 val pietu miego miega. Va jai ir pietu pertrauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eligute: 10 rugpjūčio 2004 - 08:48
kotletu auklei as irgi nekepu wink.gif bet ji gali pati gamintis, ka tik nori ir ka randa namuose smile.gif beje, mano vaikas nuo dveju metuku pietu nemiega- taigis ner pas mus "pietu pertraukos" ...
Atsakyti
Mano auklyte, kai visa diena buna. atsinesa savo maista, nezinau net ka jinai valgo, sumustinius, salotas, kazka tokio. Bet ji netoli nuo musu gyvena, tai kartais su vaiku nueina pas save pavalgyti. Manau, kad cia susitarimo reikalas. As nepriestarauju, kad jinai valgytu musu maista , tiesa sakant nelabai ko ir yra isskyrus vaikui biggrin.gif turi pafantazuoti, noredama kazka pasigaminti. Kavos sausainiu ar vaisiu tegul valgo,negaila.Zinoma jei spec. pagamintas maistas vyrui ar sau vakarienei visas dingtu, butu nelabai malonu. Bet reiketu apie viska is karto susitarti.
Atsakyti
O mes kai auklę samdėm iš karto susitarėm, kad be vaiko priežiūros ji dar gamina maistą, apsitvarko kambarius ir prisižiūri vaiko rūbelius. Tai ji su mumis iš vakaro paderindavo, ką valgyti gamins, kokių produktų reikia. O kai pagamindavo, tai ir pati to paties pavalgydavo. Mes greitai atradom patiekalus, kuriuos ji gamina thumbup.gif ir buvom labai patenkinti. Aš net neretai į darbą pietums paimdavau tai, kas likdavo nuo vakarienės.
Atsakyti
Mes su aukle del maitinimo susitarem is anksto wink.gif ji valgo ka nori ir ka randa saldytuve. Is pradziu bijojau, bet ji pasirodo nera tokia edri thumbup.gif Dazniausiai ji suvalgo kelias riekutes duonos, issiverda sriubos maza bliudeli, o ten ieina koks kopustas, bulve viena. Jeigu as ka is vakaro viriau, tai rytais pasakau, kad gali suvalgyti, bet jei nepasakau, niekad ir neliecia. Kartais suvalgo koki sausainuka, pomidora. Tik ziuriu, labai ji pamego Heinz ketcupa ir Hellmans majoneza doh.gif doh.gif jie brangoki, bet neturet saldytuve mums neiseina, nes mano vyras kitaip nevalgo nieko be siu priedu tongue.gif bet siaip nepastebejau, kad maisto reikia pirkti daugiau, kai valgo aukle clap_1.gif


negaila maisto, kai ji stengiasi ir del musu. Sutvarko kambarius, islygina drabuzius, vaikas priziuretas is visu pusiu, o ir mes dar sulaukiam kokiu bulviniu blynu ar cepelinu laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lune: 17 rugpjūčio 2004 - 07:21