Įkraunama...
Įkraunama...

Ar/kaip maitinate aukles?

QUOTE (nikitta @ 2004 08 06, 14:19)
QUOTE (Eligute @ 2004 08 03, 17:26)
Nemanau kad aukles reik maitint, juk ir mums darbe valgyt niekas neduoda  rolleyes.gif

valgyt neduoda, bet duoda valandos pertrauka, per kuria gali nueiti i valgykla/kavine/bistro ir pavalgyt karsto maisto.
mano aukle gali valgyti viska, ka tik nori ir randa wink.gif turejau ne viena aukle, bet nepasitaike dar ne vienos tokios edrios ir be supratimo, kad mano seima butu nors karta likus be vakarienes smile.gif kazkaip man atrodo per ziauru neleist valgyt ar liepti nestis savo sumustinius. ir "nenubiednejom" nuo to kol kas rolleyes.gif

Nikitta, gerai kad tau nepasitaikė ėdri auklė biggrin.gif nes tuomet kitaip kalbėtumei. Aš pavyzdžiui neprieš kad auklė pas name valgytų, bet tiesa sakant aš mieliau pinigėlių pridėsiu, nes negali žinoti ką ji valgo ir pan. Pvz.: mes vegetarai, tai negi žmogų versi vien žoles graužti biggrin.gif
Beje prisiminiau mano brolis turėjo auklę, kuri mielai sutiko ne tik vaikui, bet ir jiems valgyti padaryti. Tai patikėkite auklė brolio šeimynai atsiėjo tikrai nepigiai. Pusės kilogramo kavos pakelis - trims dienoms, kilogramas sūrio (kuris valgomas tik per pusryčius) - 5 dienoms, o jau kaip ji indus plodavo tai galima tik įsivaizduoti, jeigu buteliuko Fairy užtekdavo tik savaitei.
Atsakyti
QUOTE (Gyvatuke @ 2004 07 29, 19:43)
Na man iskilo toks klausimas. Pas mane aukle dirbs nuo 8 iki 14 val. Aisku tiek laiko nevalgiusi nebus. Dukryte mazute, turi savo maisteli, mes su vyru valgom na.. kaip cia issireiskus.. Sveikai, ar sportiskai, pns. Zodziu kruopos, liesa virta mesa, varske ir t.t. Tai man idomu ar auklei reikia pirkti specialiai maista, ir ar ji pasidarys pati ir t.t. ir kiek dar mazdaug papildomai tai kainuos per diena.. (nes ir taip uz valanda jos nemazai nori.. ) g.gif
Kaip daro jusu aukles?
Gal ir durnas klausimas, bet.. man idomu.. g.gif laugh.gif

na as kaip aukle galiu pasakyti, kad nemanau jog reiktu kaip nore super tenkinti aukles maisto poreikius.
jeigu aukle buna tik puse dienos, tai ji pati gali ryte sociau pavalgyti, ir susitvarkyti savo mitybos tvarkarasti taip, jog pietus valgytu gryzus is jusu!!! tuomet neiskils jokiu nepatogumu ir t.t
as pati ketinu dirbti puse dienos, tai as net nesiruosiu pas juos valgyti, nes ateinu buti su vaiku ir skirti jam demesi, o ne valgyti.
viskas einant laikui yra suderinama:)
Atsakyti
Kadangi mano manymu, aukle lygiai taip pat ateina dirbti , kaip ir mes tai turi atsinesti pati sau ką nori. O be to , mano auklei buvo tai savaime suprantama smile.gif
Atsakyti
[quote=Ugnietux,2004 08 23, 22:47]
valgyt neduoda, bet duoda valandos pertrauka, per kuria gali nueiti i valgykla/kavine/bistro ir pavalgyt karsto maisto.
mano aukle gali valgyti viska, ka tik nori ir randa wink.gif turejau ne viena aukle, bet nepasitaike dar ne vienos tokios edrios ir be supratimo, kad mano seima butu nors karta likus be vakarienes smile.gif kazkaip man atrodo per ziauru neleist valgyt ar liepti nestis savo sumustinius. ir "nenubiednejom" nuo to kol kas rolleyes.gif [/quote]
Nikitta, gerai kad tau nepasitaikė ėdri auklė biggrin.gif nes tuomet kitaip kalbėtumei. Aš pavyzdžiui neprieš kad auklė pas name valgytų, bet tiesa sakant aš mieliau pinigėlių pridėsiu, nes negali žinoti ką ji valgo ir pan. Pvz.: mes vegetarai, tai negi žmogų versi vien žoles graužti biggrin.gif
Beje prisiminiau mano brolis turėjo auklę, kuri mielai sutiko ne tik vaikui, bet ir jiems valgyti padaryti. Tai patikėkite auklė brolio šeimynai atsiėjo tikrai nepigiai. Pusės kilogramo kavos pakelis - trims dienoms, kilogramas sūrio (kuris valgomas tik per pusryčius) - 5 dienoms, o jau kaip ji indus plodavo tai galima tik įsivaizduoti, jeigu buteliuko Fairy užtekdavo tik savaitei.
[/quote]
Nu ne, čia jau per daug, gryna nesąmonė. doh.gif Geriau jaučiasi negu bet kuriam kitam darbe verysad.gif
Atsakyti
Mūsų auklė iš karto pati pasakė, kad valgyti nešis pati. Net kavos ir arbatos mūsų negeria, atsineša. Šiaip manau visai teisinga nes man darbe valgyt irgi niekas neduoda. blush2.gif
Atsakyti
ash samdydama aukles ish anksto susitardavau del maitinimo: t.y, valgo savo atsineshta arba ish savo produktu pasigaminta maista. kava, arbata leidzhiu pasivaishinti. kiekviena ish turetu aukliu maitinosi pagal savo poreikius - viena neshiodavosi sumushtiniu, kita pasidedavo pas mus spintelej kruopu ir viresi koshes.
tik vienai auklei leisdavau maitintis pas mus, tuo pachiu maistu, kuri ji ruoshdavo mano sunui. tiesiog ji buvo studente, nelabai ir turedavo salygu pavalgyti karshto maisto...
vyras nuolat komandiruotese, ash namie darbo dienomis praktishkai nevalgau ir negaminu, todel stengiuosi, kad shaldytuve butu produktu, ish kuriu aukle galetu pagaminti vaikams.... net ir labai norint, nebutu ish ko auklei pas mus "ganytis"...
Atsakyti
Musu aukle valgo pas mus. Man maisto tikrai negaila, bet siek tiek vargina, kad kiekviena diena turi eiti i parduotuve ir visada ziureti, kad saldytuve butu ka valgyti. Pardej be 50 litu nieko nenupirksi, taip gaunasi, kad mes tikrai daug pinigu isleidziam maistui. Kiekviena diena perkam mesa, suri, duona, vaisius ir t.t. Aisku is to pavalgo ir vaikas, kartais ir mums patiems lieka.
As neisivaizduoju tik, kaip pas jus gali buti maisto vaikui, o auklei ne. Juk vaikas ta pati valgo is esmes, gal tik kitaip pagaminta. Pvz. mesa ar jogurtai ar darzoves. Juk visi tai gali valgyti.
Manyciau, kad kai ieskosiu kitos aukles (nes musiske laikinai) geriau mokesiu gerokai daugiau, bet kad pati nestusi maista, nes tikrai nusibosta galvoti, ka cia dar nupirkus.
Atsakyti
QUOTE(Ugnietux @ 2004 08 24, 00:47)
Beje prisiminiau mano brolis turėjo auklę, kuri mielai sutiko ne tik vaikui, bet ir jiems valgyti padaryti. Tai patikėkite auklė brolio šeimynai atsiėjo tikrai nepigiai. Pusės kilogramo kavos pakelis - trims dienoms, kilogramas sūrio (kuris valgomas tik per pusryčius) - 5 dienoms, o jau kaip ji indus plodavo tai galima tik įsivaizduoti, jeigu buteliuko Fairy užtekdavo tik savaitei.

Na, tokiu atveju kyla įtarimų, kad gabalėlis sūrio, šiek tiek kavos ir indų ploviklio pas auklę pusryčiams iškeliauja.

O aš buvau sutarusi taip: jei valgo pas mane, tai ir visai šeimai pagamina. Jei valgo savo maistą, tada negamina. Viena auklė gamino, kita negamino. Tai man labiau patiko, kai gamino rolleyes.gif Pati daug nevalgė, nes jauna, sustorėt nenorėjo, o ir man nebereikėdavo sukt galvos, ką diedui vakarienei įgrūst į skrandį. Ką gamins, sutardavom iš ryto, pati net jai receptus pamėtėdavau, nes jauna, netekėjusi ir patirties mažai virtuvėj turėjo
Atsakyti
Mes iš anksto susitarėme su aukle, kad ji valgys savo atsineštą maistą. Kava, arbata, saldumynais, kurie yra namuose galima vaišintis (nepiktnaudžiaudavo niekada).
Atsakyti
Man visada leido valgyti tai ko yra namuose, bet kadangi dažniausiai nieko normalaus nebūdavo netgi vaikui palikta, tai aš pas juos nevalgiau, jei jau labai norėdavau, tai pati atsinešdavau smile.gif Ir šeimininkai dėl manęs niekada nesuko galvos, kad nieko auklei nepaliko valgyt, kaip kaškas rašė, jog kasdien parduotuvėje rinkdavo produktus, kad tik auklė turėtų ką valgyti. Man buvo pasakyta, valgyk viską ką nori mirksiukas.gif , o jei aš nerandu iš to kas yra, tai jau čia mano bėda biggrin.gif Man buvo gerai taip kaip yra, suvalgydavau kokį vaisių, daržovę ar kokį saldumyną, atsigerdavau kavos ar arbatos ir viskas wink.gif
Atsakyti
Aš net nepagalvojusi pasakiau auklei, kad valgyti nestis tikrai nereiks, ji pas mus ateina 3 k. per savaite po 0,5 dienos, mes norim kad vaikas po truputi apsiprastų prie jos. Aš dar kol kas neinu į darba. Gavosi taip, kad kai aukle ateina aš turiu galvoti, ne vien ką vaikui padaryti valgyti (nors tarėmes kad jinai rūpinsis tuo reikalu, bet kol kas nesulaukiu iniciatyvos, nors jau 5 kartus buvo atėjusi), bet turiu galvą sukti ką auklei valgyti padaryti. Be to, vakar ir dukrą atsivedė (15 metų), tai teko ir jai valgyti duoti blink.gif ...Aš labai nemėgstu prie puodų sukinėtis. Mane tai pradejo nervinti, ir kažkaip nesmagu jai to pasakyti g.gif . Ir mokam normaliai: 2,5 lt į valandą.
Atsakyti
QUOTE(lore @ 2005 06 16, 23:47)
Ir mokam normaliai: 2,5 lt į valandą.


Tikiuosi čia ne Vilniuje smile.gif
Atsakyti