Įkraunama...
Įkraunama...

Ar/kaip maitinate aukles?

Ne, ne Vilniuje tongue.gif , o Šiauliuose. Pas mus, kiek girdėjau, vidurkis 2 lt./val., kaimynė sakė ima 1,5 lt./val. (bet as su ja susipykus, tad nenoriu jos prasyti blush2.gif ). Todėl galvoju, kad mes gan normaliai pasiųlėm dabartinei auklei (2,5 lt./val.) g.gif
Atsakyti
As samdysiuosi aukle, bet tikrai nesutiksiu, kad ji seimininkautu mano saldytuve...
Atsakyti
As irgi pirmai auklei leidau valgyti, kas yra saldytuve, tai grizus praktiskai nieko nerasdavau ka valgyti paciai... Jausmas idomus- is pradziu pikta po to jau buvo juokinga. As grizus gamindavau vaikui rytojui, po to sau, vyrui ir auklei, bet nereiskia kad mums su vyru visada likdavo.... teisingiau dazniausiai nelikdavo man. Pavyzdziui mano aukle galedavo per diena suvalgyti 3 karbonadus, sriubos, sumustiniu neskaiciuoju, nors taremes, kad valgys tik pietus, kavos pakelis savaitei, arbatos pakelis irgi savaitei, tai per menesi ji pravalgydavo daugiau negu du simtus litu...o mokejom dar 550, tai gavosi gan brangu. O pikciausia, kad as dar pati jai gamint turejau, nes ji net vaikui kiausinienes nemokejo iskepti...Nu zodziu nedarykit tos klaidos ir nesiulykit auklems valgyti pas jus, nebent tik duoti kava ir arbata
Atsakyti
Skaičiau, mamytės, jūs siūlot tegul nubėga į kavinukę kokią per pietų pertrauką.Vat man įdomu, gaudama 400lt per mėn kiekvieną dieną į kavinukę eit papietaut, tai ir minuse busi g.gif Tai kam dirbt?Malonumui g.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(liusi @ 2005 06 09, 12:07)
Musu aukle valgo pas mus. Man maisto tikrai negaila, bet siek tiek vargina, kad kiekviena diena turi eiti i parduotuve ir visada ziureti, kad saldytuve butu ka valgyti. Pardej be 50 litu nieko nenupirksi, taip gaunasi, kad mes tikrai daug pinigu isleidziam maistui. Kiekviena diena perkam mesa, suri, duona, vaisius ir t.t. Aisku is to pavalgo ir vaikas, kartais ir mums patiems lieka.
As neisivaizduoju tik, kaip pas jus gali buti maisto vaikui, o auklei ne. Juk vaikas ta pati valgo is esmes, gal tik kitaip pagaminta. Pvz. mesa ar jogurtai ar darzoves. Juk visi tai gali valgyti.
Manyciau, kad kai ieskosiu kitos aukles (nes musiske laikinai) geriau mokesiu gerokai daugiau, bet kad pati nestusi maista, nes tikrai nusibosta galvoti, ka cia dar nupirkus.


keistos tos aukles man kartais. pati dirbau aukle ir valgyt leido visose trijose seimose. pirmoje gamindavau visiems, nors kartais nelabai budavo is ko mirksiukas.gif tongue.gif jeigu ko trukdavo, eidavau i parduotuve ir pirkdavau, juk su vaikuciu vistiek eidavom pasivaiksciot, o parduotuve salia parko thumbup.gif jei ka nebrangaus, ar ka labiau sau is savu pinigeliu, jei labiau vaikuciui ar seimynai ceki parnesdavau ax.gif na, juk buna taip suplanuota vakarienei pvz bulviniai blynai, o aliejaus ner unsure.gif as suprantu jie zmones uzimti, mudu su leliuku praeidami uzeinam ir nuperkam drinks_cheers.gif visai normalu juk taip. dabar pati esu mamyte ir sunku butu sukti galva, ka valgys aukle ar pan. kitoj seimoj manes is karto paklause, ka as megstu ir pan. na si seima buvo uzsienyje, taigi jie is vis suko galva ar as valgysiu, o gal man ju maistas netiks. as nesu isranki, nebuvau ir labai drasi, ale paskui pora kartu nuvazziavom apsipirkt kartu, tai as atskiran krepselin isimeciau vaisiu ir darzoviu, seiminike nustebo, ka gi as cia darau unsure.gif sakau noris man, tai nusipirksiu. sako kodel nieko nesakei, viska susikrove savo vezimelin, smulkiai prie kiekvienos lentynos isklausinejo kas skanu, kas nelabai. nuo to karto pirkdavo ne 3 vienodus jogurtukus, bet po keturis (vaikuciai buvo 3 wub.gif ), nes aukle vyriausia dukra thumbup.gif , nors tarp musu tik 8 metu skirtumas ax.gif tiesa, sitoj seimoj gaminti praktiskai nereikejo, nes vakariene gamindavo seimininkas, mane taip primaitindavo, kad neidavo pabegt nuo stalo, kol lekste nebudavo tuscia, o jei uzsizioplinedavau ar koki leliuka maitindavau, tai atsisukus antra porcija rasdavau blink.gif trecioj seimoj irgi mane maitino ax.gif virti taipogi leido sau, nes ir lelytei darzoviu kosyte virti pietukams buvo mano pareiga. ir visada palikdavo pinigeliu ant telefono staliuko, jei ko noretusi bevaiksciojant lauke, ar koki produkta but uzmirse nupirk. nedrasu is pradziu buvo, ale, vis ragindavo, klausdami, ka gi tu veiki, kol lelyte laukutyje miega 2 valandas, juk senamiestyje gyvenam, negi nesinori kavutes isgerti ir pyrageli suvalgyti, tai kartais leisdavau sau wub.gif visada saskaitele padedavau ant to paties staliuko kur gulejo pinigeliai. seimininkai juokaudavo, kad pirma kart surado zmogeliuka, kuris svetimus pinigus taupo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tokia mano patirtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineciukas @ 2006 02 11, 09:30)
...vaikuciu ........leliuku .....mamyte .....jogurtukus.....leliuka .......lelytei ...kosyte ....... pietukams ....pinigeliu ........lelyte laukutyje ....... kavutes .... pyrageli .......saskaitele .....pinigeliai.....zmogeliuka


Ar tik ne iš gražiosios Dainavos šalelės jaunoji mergele būsi?
Atsakyti
QUOTE(Ineciukas @ 2006 02 11, 09:30)
keistos tos aukles man kartais. pati dirbau aukle ir valgyt leido visose trijose seimose. pirmoje gamindavau visiems, nors kartais nelabai budavo is ko mirksiukas.gif  tongue.gif jeigu ko trukdavo, eidavau i parduotuve ir pirkdavau, juk su vaikuciu vistiek eidavom pasivaiksciot, o parduotuve salia parko thumbup.gif jei ka nebrangaus, ar ka labiau sau is savu pinigeliu, jei labiau vaikuciui ar seimynai ceki parnesdavau ax.gif na, juk buna taip suplanuota vakarienei pvz bulviniai blynai, o aliejaus ner unsure.gif as suprantu jie zmones uzimti, mudu su leliuku praeidami uzeinam ir nuperkam drinks_cheers.gif visai normalu juk taip. dabar pati esu mamyte ir sunku butu sukti galva, ka valgys aukle ar pan. kitoj seimoj manes is karto paklause, ka as megstu ir pan. na si seima buvo uzsienyje, taigi jie is vis suko galva ar as valgysiu, o gal man ju maistas netiks. as nesu isranki, nebuvau ir labai drasi, ale paskui pora kartu nuvazziavom apsipirkt kartu, tai as atskiran krepselin isimeciau vaisiu ir darzoviu, seiminike nustebo, ka gi as cia darau unsure.gif sakau noris man, tai nusipirksiu. sako kodel nieko nesakei, viska susikrove savo vezimelin, smulkiai prie kiekvienos lentynos isklausinejo kas skanu, kas nelabai. nuo to karto pirkdavo ne 3 vienodus jogurtukus, bet po keturis (vaikuciai buvo 3 wub.gif ), nes aukle vyriausia dukra thumbup.gif , nors tarp musu tik 8 metu skirtumas ax.gif  tiesa, sitoj seimoj gaminti praktiskai nereikejo, nes vakariene gamindavo seimininkas, mane taip primaitindavo, kad neidavo pabegt nuo stalo, kol lekste nebudavo tuscia, o jei uzsizioplinedavau ar koki leliuka maitindavau, tai atsisukus antra porcija rasdavau blink.gif trecioj seimoj irgi mane maitino ax.gif virti taipogi leido sau, nes ir lelytei darzoviu kosyte virti pietukams buvo mano pareiga. ir visada palikdavo pinigeliu ant telefono staliuko, jei ko noretusi bevaiksciojant lauke, ar koki produkta but uzmirse nupirk. nedrasu is pradziu buvo, ale, vis ragindavo, klausdami, ka gi tu veiki, kol lelyte laukutyje miega 2 valandas, juk senamiestyje gyvenam, negi nesinori kavutes isgerti ir pyrageli suvalgyti, tai kartais leisdavau sau wub.gif visada saskaitele padedavau ant to paties staliuko kur gulejo pinigeliai. seimininkai juokaudavo, kad pirma kart surado zmogeliuka, kuris svetimus pinigus taupo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tokia mano patirtis ax.gif


Manau, Tau labai pasiseke. retas atvejis pas mus... uzsienyje tai iprasta, suprantu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Putytėlė @ 2006 02 11, 11:04)
Ar tik ne iš gražiosios Dainavos šalelės jaunoji mergele būsi?


ne, ne dainavosmergele, kauniete iki kaulu smegenu ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Spragtukas @ 2006 02 11, 18:35)
Manau, Tau labai pasiseke. retas atvejis pas mus... uzsienyje tai iprasta, suprantu... unsure.gif


pirma seima buvo lietuvoj mirksiukas.gif

nors dabar, neaukliaciau jauciu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif sunkus darbas doh.gif blush2.gif su savu vos vos susitvarkau rolleyes.gif doh.gif laukiu nesulaukiu, kada mazius i darzeli eis, o as darbukan rolleyes.gif nors ir apie antra minciu yra, ale kai pagalvoju, kad vel pora metu namuos sedet, ko tai schmoll.gif schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
Niu mes jau draugaujam su savo auklyte daugiau nei metus. Ir labai patenkinti. Kai priememe ja i darba, sakiau, kad gales valgyti viska ka ras saldytuve, nes mokame mazoka atlyginima...
Bet ji nieko musu nevalgo, isskyrus geria kava, arbata...na ir cukraus labai daug iseina...
Ale, mes nedaromeis tai jokios tragedijos ir svarbiausia, kad vaikas ja labai myli 4u.gif
Atsakyti
MUSU AUKLE PAS MUS BUNA NUO 9 IKI 16 JI VALGO LYG IR PAS MUS BET LABAI MAZAI. SU DUKRELE DRAUGAUJA,DAR MUS NAMELIUS SUTVARKO IR MUM VALGYTI KARTAIS PARUOSIA.PRIEDU NEMOKU.
Atsakyti
Kokete, nu taviske tai nachale, ne kitaip biggrin.gif kiausinienes nemoka iskept biggrin.gif melage!

Ineciuk, nesupyk bet Lietuvoje maistas lyginant su uzdarbiu labai brangus todel negalima lyginti maisto uzsienyje ir maisto pas mus mirksiukas.gif
Lietuvis daugiausiai pinigu isleidzia maistui mirksiukas.gif

na ir siaip cia kalbam apie Lietuva, kur lietus lyja mirksiukas.gif biggrin.gif

samdysiu aukle po 4Lt i valanda tai manau reiks sneketis del maitinimosi nes kitu atveju uzmokestis gali isaugti ir dvigubai.. g.gif
Atsakyti
mes irgi mokam 4 lt/val ir leidom valgyti pas mus. Kad apvalgo tikrai negaliu skųstis, bet arbata mažėja tokiais kiekiais, kad aš jau galvot pradedu - negi ji visą dieną paskui vaiką su arbatos puodeliais vaikšto?..
Atsakyti