Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2013 07 02, 12:45)
Niekur dar nerasiau,kad as tobula...net nelaikau saves gera vairuotoja,teisybe pasakius,man dar labai daug mokytis reikia...ir as ta darau-nuolat mokausi...o liapsusu irgi visokiu pasitaiko... blush2.gif  jei man negaila pasidalinti ziniomis,tuo,ko mokausi as,tai dar nereiskia,kad man visa tai taip jau ir gaunasi... schmoll.gif ir aplamai,kelias-tai toks dalykas,kuriame buna visko,ir niekada nezinau,kas jame bus kita sekunde...
tai kaip ir pati sau prieštarauji - jei nevisada gali žinoti, kas nutiks kitą sekundę, jei nesi tobula vairuotoja, glainti numatyti visus įmanomus niuansus kelyje, tai važinėjimas plikomis padangomis, ypač žiemą, yra labai rizikingas.
Man asmeniškai nepatinka per didelis kai kurių asmenų pasitikėjimas savimi ir numojimas ranka į kai kuriuos dalykus. Galų gale, karštą vasaros dieną ta plika padanga gali elementariausiai ir susprogti g.gif
Žodžiu, ne mano daržas - ne mano pupos, bet man tai atrodo bereikalinga rizika.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2013 07 02, 14:02)
Žodžiu, ne mano daržas - ne mano pupos, bet man tai atrodo bereikalinga rizika.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 01, 19:10)
Ziema-taip,geriau geresnes deti ant galines asies,nepriklausomai nuo to,kuri asis varoma.Bendrai yra priimta,ir visada taip daroma,kad geresnes-ant varomos asies,bet praktiniais eksperimentais buvo irodyta,kad masina stabilesne geresnes uzdejus ant galines asies,ir galiu pasakyti,kad tiesos cia tikrai yra-visa sia ziema atvazinejau plikom priekinem padangom,ant galines asies stovejo skirtingos,viena is ju vasarine-bet abi turejo protektoriaus-mieste nei karto neslydau,aisku,i kiema ivaziuoti negalejau,bet tik tiek... ax.gif

ačiū už naudingą info drinks_cheers.gif po truputį vis ką nors naujo sužinau, pasimokau, nebe tokia žalia jaučiuos. man baisiai nepatinka moterų mėgstamas pasiteisinimas: "aš moteris - aš neprivalau mokėti elgtis su mašina/mokėt užsipilt degalų/pasitikrint tepalus, visus kitus skysčius"... doh.gif

QUOTE(arville @ 2013 07 01, 19:44)
neveltui man instruktorius sake, kas jeigu pradedantis nevairuoja, bent 3 men, tai lygu kaip pradet nuo pradziu :ax:teks perskaitit eismo taisykles, kad pamacius koki zenkla, negalvociau, o ka jis reiskia biggrin.gif

tik neįsikalbėk sau komplekso mirksiukas.gif jei vieną kartą išmokai taisykles ir ženklus, paskui jau lengviau bus atgamint 4u.gif aš irgi padariau pertrauką prieš sėsdama - teises gavau sausio pradžioj, o mašiną įsigijau tik gegužės paskutinėm dienom. kai jau praėjo baimė, kad prie šviesoforo užgesiu ir mane užpypins, tai kažkaip tos žinios savaime "sugrįžo"

QUOTE(Kliamka @ 2013 07 01, 21:31)
Rytoj du metai mano važinėjimui. thumbup.gif

kur tortas ir šampanas? a? biggrin.gif švenčiam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 01, 22:42)
Pamegink pavazinet su benzinine kur nors aiksteleje be gazo-pajudet is vietos ir pakaitaliot judejimo greiti tik su sankaba,pajusi ja geriau ir praeis visos itampos... ax.gif

Kad be gazo nevažiuoja, čia ir būdavo visa bėda. Aš net ir dbr norėčiau važinėt kaip su mokykline - su sankaba, nes pajudėt su sankaba ir gazu man ne taip smagu.
Papildyta:
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 07 02, 00:26)
Paaiskink.. parkuotis..su benzinine kokia gali but itampa?

Tokia, kad reikia lėtai riedėti, o tam reikia gražiai sudirbti abejomis kojomis, bet neįgudus tą sunkoka padaryti, o jei staigiau gazo paduosi gali į ką nors barkštelt. Na žinai. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 07 02, 11:06)
Kliamka, sveikinu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ačiū, "švenčiu" su antibiotikais doh.gif smile.gif Na nebent tortas, šampano su antibais negalima, o ir nenorėčiau kai gerklę plėšo. wink.gif Įkelčiau kokį grožį, bet per daug čia man vargo, nežinau kaip. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 02 liepos 2013 - 19:36
QUOTE(Little feet @ 2013 07 02, 14:02)
tai kaip ir pati sau prieštarauji - jei nevisada gali žinoti, kas nutiks kitą sekundę, jei nesi tobula vairuotoja, glainti numatyti visus įmanomus niuansus kelyje, tai važinėjimas plikomis padangomis, ypač žiemą, yra labai rizikingas.
Man asmeniškai nepatinka per didelis kai kurių asmenų pasitikėjimas savimi ir numojimas ranka į kai kuriuos dalykus. Galų gale, karštą vasaros dieną ta plika padanga gali elementariausiai ir susprogti  g.gif
Žodžiu, ne mano daržas - ne mano pupos, bet man tai atrodo bereikalinga rizika.

Tobulu vairuotoju nera-tokiu paprasciausiai isvis nebuna ax.gif Avariniu situaciju del pliku padangu nesu turejusi...is dabar jos pas mane plikos,nors pries menesi keiciau-ir ka,negi jas man taip ir kaitalioti kas menesi? ne milijoniere as... doh.gif Vazinejimas plikomis padangomis-taip,rizikingas,ir ne tik ziema,bet ir vasara,todel vaziuoji taip,kad nepasiektum ir neperzengtum to rizikos laipsnio...jei as zinau,kad tokia ar anokia danga tos mano padangos turi sukibima tik iki tokio greicio ir ne daugiau-tai to greicio as ir nevirsysiu,tada viskas buna gerai...vasara,jei liutis ir matai kad nebegali vaziuoti,nes nebera sukibimo-stoji ir nevaziuoji,vaziuoji tada,kai pasidaro saugu...jokios bereikalingos rizikos cia nera...Jei susprogs-na ir kas? Yra atsargine,pasikeisiu ir tiek tos bedos...jau viena karta buvo sprogusi... ax.gif Ranka niekas i tai nenumoja,tiesiog situacija yra tokia kokia yra,ir pirmai galimybei pasitaikius ji keiciama... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 02, 20:32)
Kad be gazo nevažiuoja, čia ir būdavo visa bėda. Aš net ir dbr norėčiau važinėt kaip su mokykline - su sankaba, nes pajudėt su sankaba ir gazu man ne taip smagu.

Patikek-vaziuoja,visos jos vaziuoja... biggrin.gif va kai sita atidirbsi neturesi jokiu bedu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 02, 20:49)
Patikek-vaziuoja,visos jos vaziuoja... biggrin.gif va kai sita atidirbsi neturesi jokiu bedu... ax.gif

Su visom bandei? Pavažiuok su mano, duosiu litą. biggrin.gif
Beje, bėdų netruriu su važiavimu, tik mažiau komforto nei mokyklinėj ar regitros mašinoj, na aišku skirtumas jų amželio nemažas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 02 liepos 2013 - 20:03
as ir maniau kad mano nevaziuoja, bet pasistengiau ir vaziuoja be gazo, tik vat reik laaaabai letai atleidineti biggrin.gif bet deja prie sankryzos norint pajudeti tai butu per letai smile.gif

del pliku padangu, tai paziurekit tie kur su prabangiom masinom- visu padangos plikos dazniausiai buna biggrin.gif man vyras rode su kokiom vazineja tikrai pinigu turintys atrodo zmones, masinos brangios, bet padangos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 02, 21:01)
Su visom bandei? Pavažiuok su mano, duosiu litą. biggrin.gif
Beje, bėdų netruriu su važiavimu, tik mažiau komforto nei mokyklinėj ar regitros mašinoj, na aišku skirtumas jų amželio nemažas. biggrin.gif

Sporinam kad vaziuoja? bigsmile.gif Zinok tikrai visos vaziuoja... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*F_M* @ 2013 07 02, 21:13)
del pliku padangu, tai paziurekit tie kur su prabangiom masinom- visu padangos plikos dazniausiai buna  biggrin.gif man vyras rode su kokiom vazineja tikrai pinigu turintys atrodo zmones, masinos brangios, bet padangos...  doh.gif

Tai gal jie specialiai tokias susideje,yra tokia padangu rusis-slikai,sporte naudojamos,geresnis sukibimas ant sauso asfalto tokiu del didesnio "kimbamo" ploto... smile.gif na,pas mane naturaliai tokios pasidaro...dabartines tik dvi treniruotes atlaike... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 02, 22:02)


Tai gal jie specialiai tokias susideje,yra tokia padangu rusis-slikai,sporte naudojamos,geresnis sukibimas ant sauso asfalto tokiu del didesnio "kimbamo" ploto... smile.gif  na,pas mane naturaliai tokios pasidaro...dabartines tik dvi treniruotes atlaike... doh.gif


tikrai ne specialiai smile.gif mums pazistami zmones taip nudrozia ir vazinejasi, tikrai jau ne su tom alia spec sportinem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*F_M* @ 2013 07 02, 21:13)
as ir maniau kad mano nevaziuoja, bet pasistengiau ir vaziuoja be gazo, tik vat reik laaaabai letai atleidineti  biggrin.gif bet deja prie sankryzos norint pajudeti tai butu per letai  smile.gif 

taip,nuo sankryzos tas netinka ir aplamai kasdieniam vazinejime to daryti nera reikalo-toks pajudejimo budas ne benzininei masinai,bet del geresnio sankabos pajautimo pasitreniruoti verta,tiems,kas turi su tuo problemu... ax.gif

Neseniai buvo cia man nuotykis stoti-ivaziuojant i stoties zieda nuo Pylimo gatves puses pries mane stovejo zalias lapelis-mergina,buvo sustojus prie pesciuju perejos-gerai,kad neturiu iprocio "kabintis" ant siknos,gana ilgai ji nejudejo,o paskui pradejo riedeti atgal,ir ne centimetrus-metrus,as ant signalo,ji sustojo-o paskui vel riedet,man rodos,jau su uzgesusia masina...as vel ant signalo-sustojo per gal 30 cm nuo manes...vnz.,paprase ji manes masina pavaryt priekin,issoko vargse kaip nuplikyta is jos...o as atsisedus ir galvoju-o jei as nepajudesiu? pozoras bus,su lengvuskem as nedraugauju gi... lotuliukas.gif Bet masina visiskai negestanti,sankabos sukibimas idealus be jokiu prabuksavimu-kas ten jai atsitiko,velnias zino,gal stresas,bet kad is to streso zmogus pamirso ir kad stabdzius turi...Paskui pagalvojau,kad reikejo pasakyt kad pastovetu apsiramintu avarinius isijungus,ir tik tada jau judetu...dar toks vyriskis-pestysis megino padrasinti... ax.gif is stoteles kai vaziavau-jau ji buvo ivaziavus i zieda,issikrapste... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*F_M* @ 2013 07 02, 22:17)
tikrai ne specialiai  smile.gif mums pazistami zmones taip nudrozia ir vazinejasi, tikrai jau ne su tom alia spec sportinem  biggrin.gif

Nu vuo...o kuo tada as,biedna,prastesne? lotuliukas.gif doh.gif is tikruju tai tokiu masinu padangos didesnio diametro ir labai brangios,o gal jie tas masinas lizingu pasieme ir gumoms babkiu neber... ax.gif pas mane tai neber nes investicijos i masina ir sporta viska sueda-vaziuokle,ir ne tik,tankokai tvarkyti tenka,ir stabdziu ko gero nebeilgam uzteks,cypauti pradejo-detas ekonominis variantas,delfi kaladeles,tai ju ir metams neuzteks... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 02 liepos 2013 - 21:18
QUOTE(denaxa @ 2013 07 02, 23:22)
taip,nuo sankryzos tas netinka ir aplamai kasdieniam vazinejime to daryti nera reikalo-toks pajudejimo budas ne benzininei masinai,bet del geresnio sankabos pajautimo pasitreniruoti verta,tiems,kas turi su tuo problemu... ax.gif

Neseniai buvo cia man nuotykis stoti-ivaziuojant i stoties zieda nuo Pylimo gatves puses pries mane stovejo zalias lapelis-mergina,buvo sustojus prie pesciuju perejos-gerai,kad neturiu iprocio "kabintis" ant siknos,gana ilgai ji nejudejo,o paskui pradejo riedeti atgal,ir ne centimetrus-metrus,as ant signalo,ji sustojo-o paskui vel riedet,man rodos,jau su uzgesusia masina...as vel ant signalo-sustojo per gal 30 cm nuo manes...vnz.,paprase ji manes masina pavaryt priekin,issoko vargse kaip nuplikyta is jos...o as atsisedus ir galvoju-o jei as nepajudesiu? pozoras bus,su lengvuskem as nedraugauju gi... lotuliukas.gif  Bet masina visiskai negestanti,sankabos sukibimas idealus be jokiu prabuksavimu-kas ten jai atsitiko,velnias zino,gal stresas,bet kad is to streso zmogus pamirso ir kad stabdzius turi...Paskui pagalvojau,kad reikejo pasakyt kad pastovetu apsiramintu avarinius isijungus,ir tik tada jau judetu...dar toks vyriskis-pestysis megino padrasinti... ax.gif is stoteles kai vaziavau-jau ji buvo ivaziavus i zieda,issikrapste... ax.gif
Papildyta:

Nu vuo...o kuo tada as,biedna,prastesne? lotuliukas.gif  doh.gif  is tikruju tai tokiu masinu padangos didesnio diametro ir labai brangios,o gal jie tas masinas lizingu pasieme ir gumoms babkiu neber... ax.gif pas mane tai neber nes investicijos i masina ir sporta viska sueda-vaziuokle,ir ne tik,tankokai tvarkyti tenka,ir stabdziu ko gero nebeilgam uzteks,cypauti pradejo-detas ekonominis variantas,delfi kaladeles,tai ju ir metams neuzteks... ax.gif
as kai parkuojuos daznai gestu jeigu laiku nepaspaudziu gazo, todel ir lengviau su dizeliu, nes pakanka tik sankabos, jokio gazo nereikia ax.gif pagrinde del to sunkumai, gerai nepajauciu to sukibimo niekaip blush2.gif o vien su sankaba neprisiparkuosi su maniske iskart gesta, buvau jau beveik pripratusi, bet teko padaryt pertrauka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arville: 02 liepos 2013 - 22:20
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 02, 21:01)
Su visom bandei? Pavažiuok su mano, duosiu litą. biggrin.gif


lotuliukas.gif DENAXA TOKS PASIULYMAS! biggrin.gif

Sveikinu Kliamka ! mirksiukas.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti