Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 07 03, 02:21)
lotuliukas.gif DENAXA TOKS PASIULYMAS! biggrin.gif



Aga,geras pasiulymas... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(arville @ 2013 07 02, 23:17)
as kai parkuojuos daznai gestu jeigu laiku nepaspaudziu gazo, todel ir lengviau su dizeliu, nes pakanka tik sankabos, jokio gazo nereikia ax.gif pagrinde del to sunkumai, gerai nepajauciu to sukibimo niekaip blush2.gif o vien su sankaba neprisiparkuosi su maniske iskart gesta, buvau jau beveik pripratusi, bet teko padaryt pertrauka  ax.gif

tai va ir pamegink be gazo-kad pajustum ta sukibima...as dabar susimasciau,ar parkuojantis gaza naudoju... g.gif nes visai nekreipiu dmesio ka ten su kojom darau,jos pacios dirba,be mano isikisimo... doh.gif Ko gero turbut nelabai,gal tik retkarciais labai truputuka spusteliu kad paduot biski kuro ir neuzgestu,tik pries pajudant...o atbuliniu biski spusteliu pries pajudant,o paskui jau tik sankaba ir stabdis-is kiemo isvaziuojant pilnai uztenka,o ir tai greitis apie 20 gaunasi kazkur... doh.gif Aikstelej tik kai draskiausi ant atbulinio trasoj tai jau gaza myniau,nes greicio truko... biggrin.gif
Atsakyti
Siaubas kokia baisi avarija Kaune Šilainiuose. Užmušė motiną su dukra perėjoj. Vairuotojui 20 metų, vairavo bmw, greitis buvo nežinia koks.. Gerai sako, jei bmw tai ne būtinai debilas, bet jei debilas tai būtinai bmw. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 03, 13:13)
Aga,geras pasiulymas... thumbup.gif
Papildyta:

tai va ir pamegink be gazo-kad pajustum ta sukibima...as dabar susimasciau,ar parkuojantis gaza naudoju... g.gif nes visai nekreipiu dmesio ka ten su kojom darau,jos pacios dirba,be mano isikisimo... doh.gif Ko gero turbut nelabai,gal tik retkarciais labai truputuka spusteliu kad paduot biski kuro ir neuzgestu,tik pries pajudant...o atbuliniu biski spusteliu pries pajudant,o paskui jau tik sankaba ir stabdis-is kiemo isvaziuojant pilnai uztenka,o ir tai greitis apie 20 gaunasi kazkur... doh.gif Aikstelej tik kai draskiausi ant atbulinio trasoj tai jau gaza myniau,nes greicio truko... biggrin.gif

sestadieni jau pabandysiu ax.gif sprendziau as cia ket testa nu galvoju paziuresiu ka atsimenu, na visai neblogai 80 procentu surinkau smile.gif nepamirsau dar, gerai cia saket atsigamina, kai pagalvoji smile.gif gal as veltui ta gaza spaudelioju, kai bijau kad neuzgesciau, bandysiu kol neiseis smile.gif jeigu iseis tai bus super , nes as kitaip parkuodavaus, nes pas mane tik atleidi truputi sankaba, jau jaigu gazo nepaduodi ziurek gesta, net idomu pasidare isbandyt, ar tikrai taip negesiu, nes taip net nebandziau smile.gif ax.gif
Atsakyti
Nu ir kaip jum naujos juostos Vilniuje 4+, nu truksta žodžiu gun_bandana.gif ,pasijutau diskriminuojama, tai jei aš viena važiuoju darbo reikalais, tai turiu stovet kamščiose, aš suprantu kad pas mus vairuotojus taip skatina persesti į visuomenini transporta, bet negi žmones kurie naudoja mašina darbui, dabar važiuos truliku su visais instrumentais, gerai kur 3-4 juostos, o kur tik 2, ir viena iš ju su A arba 4+ doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 02, 21:32)
Kad be gazo nevažiuoja, čia ir būdavo visa bėda. Aš net ir dbr norėčiau važinėt kaip su mokykline - su sankaba, nes pajudėt su sankaba ir gazu man ne taip smagu.

Mano benzinas tai važiuoja ir su sankaba, bet vat sankryžoj taip jau nepajudesi, labai letai reikia, ir aš norečiau kaip su mokykline, tik truputi sankaba atleidi ir jau važiuoja, jaučiu susigundysiu kada dizelinei mašinai
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2013 07 02, 23:22)
Neseniai buvo cia man nuotykis stoti-ivaziuojant i stoties zieda nuo Pylimo gatves puses pries mane stovejo zalias lapelis-mergina,...

Čia taip su keleiviais budama tai merginai gelbejai bigsmile.gif ,kantrus keleiviai buvo, atrakcija jiems, bet nenorečiau tos merginos vietoje buti....
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2013 07 03, 22:05)
Nu ir kaip jum naujos juostos Vilniuje 4+, nu truksta žodžiu  gun_bandana.gif  ,pasijutau diskriminuojama, tai jei aš viena važiuoju darbo reikalais, tai turiu stovet kamščiose, aš suprantu kad pas mus vairuotojus  taip skatina persesti į visuomenini transporta, bet negi žmones kurie naudoja mašina darbui, dabar važiuos truliku su visais instrumentais, gerai kur 3-4 juostos, o kur tik 2, ir viena iš ju  su A arba 4+  doh.gif
Papildyta:

Mano benzinas tai važiuoja ir su sankaba, bet vat sankryžoj taip jau nepajudesi, labai letai reikia, ir aš norečiau kaip su mokykline, tik truputi sankaba atleidi ir jau važiuoja, jaučiu susigundysiu kada dizelinei mašinai

O man tai laaabai patinka tos juostos-labai stipriai palengvina gyvenima... biggrin.gif lotuliukas.gif Yra dar iseitis-susisodinti keturis manekenus...biggrin.gif O jei rimtai-ieskok apvaziavimu kitom gatvem,nes tikrai ne visur kamsciai...

O man benzinas uztat ir patinka,kad duodi gazo ir vaziuoji,turejau dyzeline,tai su ja nesutapo charakteriai,ir ji kentejo pas mane-dyzelis nemegsta apsuku,o as megstu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 02, 23:02)
... na,pas mane naturaliai tokios pasidaro...dabartines tik dvi treniruotes atlaike... doh.gif

Ka ten veikei per tas 2 treniruotes, kad taip padangos susidevejo, nera kur lig ten taip gazo spaust biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2013 07 03, 23:10)
O man tai laaabai patinka tos juostos-labai stipriai palengvina gyvenima... biggrin.gif  lotuliukas.gif

Aha, Tau tai palengvina, o mum, ne nu aš suprantu kad A juosta kur ju 3-4, bet tas 4+ ,nu nežinau, mane nervina, kai vienas stovi į kairę sukti o kiti negali juo apvažiuot paer ta juosta
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2013 07 03, 23:10)
O man benzinas uztat ir patinka,kad duodi gazo ir vaziuoji,turejau dyzeline,tai su ja nesutapo charakteriai,ir ji kentejo pas mane-dyzelis nemegsta apsuku,o as megstu... rolleyes.gif

O aš tai vasara irgi startuojant apsukas užkeliu, nu man taip gaunasi, žiema tai ne, tai jei butu dizelis butu jau jam amen ?
Atsakyti
Mergickos o kada zadat varyt i treniruote? Veja ir Denaxa... blush2.gif ziesiu gal ir as uzsirasysiu.. reikes ,kad Denaxa susitiktume... ir as is paskos Tau seksiu biggrin.gif nes man ten taip sunkiai atrodo nuvaziuot biggrin.gif tik aisku nespausi ten smarkiai biggrin.gif nes nepavysiu biggrin.gif

Kliamka negirdejau apie avarija.. vaje kaip gaila... sad.gif ir kam lekti.. kokia netektis zmonem sad.gif iseina..ir nezino kur gali nebetekti gyvybes.. sad.gif
Atsakyti
Kaune man atrodo nėra tų 4+, bet man irgi kvailokai skamba.. Na kiek pas mus važinėja tokių, o ypač vasarą, gal vienetai, tad galima daryt išvadą, kad tiesiog susiaurino gatves. Kažin kokia bauda gresia už pažeidimą. biggrin.gif
Išvis čia nelogiška. Jei pas mane trijų asmenų šeima, arba dviejų, arba išvis viena gyvenu tai iš kur man paimt tuos keturis? Čia kaip tarybiniais laikais, prisiregistruok kitų asmenų pas save, kad gautum didesnį butą. biggrin.gif Arba išvis ženykis, kad gautum butą. biggrin.gif Gal tuoj pradės leist važinėt tom juostom tik šeimom tarkim su trim vaikais. biggrin.gif Nugrybavau. smile.gif sveikatos būklė matyt daro savo.
Mane paskatintų viešuoju važinėt jei būtų greitai, komfortiškai ir dažnai važiuojantis transportas, o ne tai, kad tenka papult į kamščius. Verčiau gerintų savo bazę (denaxa nepradėk) biggrin.gif
O šiaip jeigu reikia tai aš tikrai nevengiu per A juostą apvažiuoti kokį laukiantį sukti į kairę. Man regis, kad galima taip.
Papildyta:
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 07 03, 23:22)
Kliamka negirdejau apie avarija.. vaje kaip gaila... sad.gif ir kam lekti.. kokia netektis zmonem sad.gif iseina..ir nezino kur gali nebetekti gyvybes.. sad.gif

Baisu net galvot, kai perskaičiau antraštę taip nusigandau, nes mano draugė ten gyvena ir dukrytę turi. doh.gif Per žinias nerodė, nebent per vakaro žinias.
Atsakyti
Nerode .. Ryt gal parodys.. Bet ka ten rodyt sad.gif
tik isgirdau,kad vaikui 10..o jos mamai 44... sad.gif

su tom juostom.. Tai man dar neteko vaziuot... tongue.gif
na tikiuos pasiteisins ju proektas.. Bet abejoju..
Nes rudeni ,kai visi i darba. Po atostogu..bus daug masinu su tiek asmenu. Pati kai rytais vazinejau i savanoriu puse.. Tai vos ne kas 3 masina su daug keleiviu.
negalima kirsti istisine. Nebent tai kliutis is priekio. Bet tas kuris suks..argi cia kliutis smile.gif jis pasitrauks biggrin.gif tai jei apvaziuojant kerti istisine..bauda smile.gif
Atsakyti
sveikos

rode per zinias kur 22.00, nors ir delfi skaiciau, kraupu tikrai ir baisu... tokiu greiciu lekt, nesuvokiu kas smegeninej ten susisuka tokiems zmonems doh.gif

kas cia per juostos naujos Vilniuj? g.gif mat tik girdejau kad naujoves kazkokios, bet kai ne savas miestas nesigilinau. tipo masinoj turi but 4 ir daugiau zmoniu??? kad galetum ta juosta vaziuot?
Atsakyti
QUOTE(*F_M* @ 2013 07 04, 07:05)
kas cia per juostos naujos Vilniuj?  g.gif mat tik girdejau kad naujoves kazkokios, bet kai ne savas miestas nesigilinau. tipo masinoj turi but 4 ir daugiau zmoniu??? kad galetum ta juosta vaziuot?


tikrai taip. truputį plačiau Lrytas rašė: straipsnis

rašo ir apie baudas už įvažiavimą į autikų juostą: nuo 100 iki 300 pinigu

ačiūdie, Kauno meras šustrų morkų neprivalgęs ir nesąmonėms neturi laiko biggrin.gif kol kas...
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 03, 13:53)
Siaubas kokia baisi avarija Kaune Šilainiuose. Užmušė motiną su dukra perėjoj. Vairuotojui 20 metų, vairavo bmw, greitis buvo nežinia koks.. Gerai sako, jei bmw tai ne būtinai debilas, bet jei debilas tai būtinai bmw. verysad.gif

Nu jomajo verysad.gif Kaip gaila žmonių verysad.gif
Deja, šita mašina labai greitai vystanti greitį, todėl debilo turinčio bmw, kurio smegenys dirba lėčiau nei greičio pedalas, tai "mirtinas ginklas" verysad.gif
Pas mus šita markė niekuo neišskirta. Žūsta žmonės nuo bet kokių mašinų jei tik asilas vairuoja ar nelaimė nutinka.
BMW turi vairuoti tik stabilios prichikos žmogus, nes norisi spausti ją. Ištikro labai lengva net nepajausti kai užspaudi labai per daug verysad.gif
Aš kai tik pradėjau vairuoti pernai, buvo porą atvejų, kai dar neatpratus nuo kledaro kur mokiausi vairuoti ir reikėjo spausti " iki dugno", kad pajudėti, persėdus į bmw netyčia persistengiau ... Bet greit praėjo. Ten pakanka paliesti pedalą ir mašina šauna ir vietos.
Pas mus kažkaip ar corvete, ar bmw ar bentlis, dauguma laikos greičo limitų miesto gatvėse, tame tarpe ir aš. Greitkeliuose važiuojame greitai, bet srautas greitas, nieko nepadarysi, o už eismo stabdymą galima ir baudą gauti ...

Pamenu seniau buvo baisi tragedija kelyje. Važiavo vestuvininkai. Limuzinas nesusivaldė kažkodėl ... Pasekoje mama nežinojo ką spausi iš sielvartos prie krūtinės, ar vaiko kuną, ar jo galvą verysad.gif Visos avarijos yra beprasmės ir žiaurios, bet kas baisiausia, niekas nežinome kas mūsų laukia " už kampo". Mūsų viena pažystama žuvo pajudėjus tik užsidegus žaliam šviesoforui. Nunešė sunkvežimis, net nestabdęs ....
Atsakyti