Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

QUOTE(širlė @ 2013 05 26, 21:35)
O sakykit, man dabar klausimas iskilo, galima viesbuciuose rasti lygintuvu? rubai tai susiglamzys biggrin.gif


mūsų teikia lyginimo paslaugas, tik nežinau, kokia kaina.
Atsakyti
Muminuk, dazniau keliaujat, nu man tundrai paaiskinkit daba, Novaturas raso va ka apie viesbuti
http://www.novaturas...OJ/h/BGVMIRAMAR
a la carte restoranai mokami tipo
viesbucio tinklapyje gi tokia info
http://www.miramar-b...for-summer-2013

reik manyt, vadovautis reiktu viesbucio info ir tos ala carte vakarienes visgi priklauso kazkokios?
kadangi si kart mes su diedukais, tai as turiu durna vilti nors viena vakara apturet su vyru pasimatyma be priekabu savo.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 05 27, 10:37)
Muminuk, dazniau keliaujat, nu man tundrai paaiskinkit daba, Novaturas raso va ka apie viesbuti
http://www.novaturas...OJ/h/BGVMIRAMAR
a la carte restoranai mokami tipo
viesbucio tinklapyje gi tokia info
http://www.miramar-b...for-summer-2013

reik manyt, vadovautis reiktu viesbucio info ir tos ala carte vakarienes visgi priklauso kazkokios?
kadangi si kart mes su diedukais, tai as turiu durna vilti nors viena vakara apturet su vyru pasimatyma be priekabu savo.


Viešbutyje rašo, kad per apsistojimo laiką galima vieną karta nueiti į jų restoraną iš anksto užsirezervavus vietą. Bet geriausia paklausti viešbutyje kai nuvyksite smile.gif Manau, kad turėtumėte gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2013 05 26, 21:35)
O sakykit, man dabar klausimas iskilo, galima viesbuciuose rasti lygintuvu? rubai tai susiglamzys biggrin.gif


Mes tai vesimes savo. Senukuose kaip tik neseniai nusipirkau maza kelionini lygintuviuka,nebrangus apie 29 lt kainavo ir vietos nedaug uzima mirksiukas.gif
Anais metais musu viesbutyje nebuvo lygintuvu (Mirage viesbutyje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 27 gegužės 2013 - 16:07
Tinka, tikrai nežinau, grįžus painformuosiu smile.gif bet basutes ant kulniukų įsimesiu dėl viso pikto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(veriru @ 2013 05 27, 16:06)
Mes tai vesimes savo. Senukuose kaip tik neseniai nusipirkau maza kelionini lygintuviuka,nebrangus apie 29 lt kainavo  ir vietos nedaug uzima mirksiukas.gif 
Anais metais musu viesbutyje nebuvo lygintuvu (Mirage viesbutyje)


Miramar paslaugos:
Konferencijų ir banketų salė, Auklės paslaugos / vaikų priežiūra, Skalbykla, Kirpykla / grožio salonas, Lyginimo paslaugos, Valiutos keitimas, Suvenyrų ir dovanų parduotuvė, Dviračių nuoma, Automobilių nuoma, Pramogas organizuojantys darbuotojai, Pervežimo paslaugos (už priemoką), Pervežimas iš / į oro uostą (už papildomą mokestį)

bet kažkaip mes nepasigedom lygintuvo, nesusiglamžėm: į lagaminą tvarkingai sudėjom, nuvažiavus sukabinom.
Atsakyti
Aš irgi turiu kelioninį lygintuviuką, bet pastaruoju metu nebenaudoju jo - jei rūbai ir kiek pasiglamžę, tai ai, kelionės, poilsio metu (ne teatre gi ir ne oficialiam renginyje) tai pateisinama. Nebesuku sau galvos smile.gif
Juolab, stovėt ir lygint, kai tuo metu galima nulėkt prie jūros ar kt. - poilsio metu tingėčiau juodai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 27 gegužės 2013 - 16:40
QUOTE(veriru @ 2013 05 27, 16:06)
Mes tai vesimes savo. Senukuose kaip tik neseniai nusipirkau maza kelionini lygintuviuka,nebrangus apie 29 lt kainavo  ir vietos nedaug uzima mirksiukas.gif 
Anais metais musu viesbutyje nebuvo lygintuvu (Mirage viesbutyje)


na ziuriu pas mus viesbutyje yra lyginimo paslaugos, bet reikes gal uzsukt i senukus ir kelionini nusipirkt, kam ten moket papildomai...dar tuo paciu uzmaciau, kad yra ir aukles paslaugos, mazu reikes pasinaudot, galesim su vyru iseiti pasilinksmint bent vakarui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 27 gegužės 2013 - 16:50
QUOTE(flight @ 2013 05 27, 17:39)
Aš irgi turiu kelioninį lygintuviuką, bet pastaruoju metu nebenaudoju jo - jei rūbai ir kiek pasiglamžę, tai ai, kelionės, poilsio metu (ne teatre gi ir ne oficialiam renginyje) tai pateisinama. Nebesuku sau galvos smile.gif
Juolab, stovėt ir lygint, kai tuo metu galima nulėkt prie jūros ar kt. - poilsio metu tingėčiau juodai...


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(širlė @ 2013 05 27, 17:48)
na ziuriu pas mus viesbutyje yra lyginimo paslaugos, bet reikes gal uzsukt i senukus ir kelionini nusipirkt, kam ten moket papildomai...dar tuo paciu uzmaciau, kad yra ir aukles paslaugos, mazu reikes pasinaudot, galesim su vyru iseiti pasilinksmint bent vakarui biggrin.gif

aš irgi jau kokie 5 metai kaip nebesivežioju, karštis, vėjas, saulė .... na ir kas, kad kažkur raukšlelė kokia atsiras. Atostogos juk vacation4.gif , man atrodo, kad dauguma vokiečių, anglų net nežino kas tai per daiktas "lygintuvas"
Atsakyti
orelis kol kas Varnoj nekoks...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 05 29, 09:18)
orelis kol kas Varnoj nekoks...


geriau nesakykit.. unsure.gif bet gal per savaite dar pasistaisys biggrin.gif kokios karsto oro sroves uzplus varna biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 05 29, 09:18)
orelis kol kas Varnoj nekoks...



QUOTE(širlė @ 2013 05 29, 10:43)
geriau nesakykit.. unsure.gif bet gal per savaite dar pasistaisys biggrin.gif kokios karsto oro sroves uzplus varna biggrin.gif  biggrin.gif

Baigite cia burti biggrin.gif na ir as manau tiek jums tiek mums ( mums nuo 06_11) orai bus geri ir silti...
Ps...Na kas liečia drabužiu liginima ir pan. jus ka ten i paroda važiuojate ar "raslabuxa" pagaudyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaDel @ 2013 05 29, 11:46)
Baigite cia burti  biggrin.gif  na ir as manau tiek jums tiek mums ( mums nuo 06_11) orai bus geri ir silti...
Ps...Na kas liečia drabužiu liginima ir pan. jus ka ten i paroda važiuojate ar "raslabuxa" pagaudyti?  biggrin.gif


na visi zmones skirtingi, as asmeniskai, kad ir atostogos nevaikstau susivelusi ir susiglamzusiais rubais, vien todel, kad atostogos biggrin.gif
Atsakyti